Нели (нелка-нелка)

То че се знаем, знаем се, ама все пак :)...
Публикувай отговор
Deleted User 1445

Re: Нели (нелка-нелка)

Мнение от Deleted User 1445 »

нелка-нелка, хлъц-хлъц :potekoha: много красиво, пейзажа около теб е разкошотия, а градината подредена и нагласена. Та, добре дошла, тук със сигурност ще ти е интересно и като гледам снежната снимка ще има дълги зимни вечери, в които да наваксаш всичко, или почти всичко :lol: , че много се е писало във форума.
Котачето ти е прекрасно, имаме си специална тема за любимците, можеш да ни го представиш и там. И тук борим змиите с котки :nod:
Забавлявай се! :tzvetentze:
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1478 пъти

Re: Нели (нелка-нелка)

Мнение от Гео, граф »

Нета ми е бавен, батериите са кът, но не устисках - влизам само да те поздравя с добре дошла, Нел, както и да изразя възхищението си, че независимо от годините навън, пишеш перфектно. Малко съм лудичка на тази тема, но тук нормални няма 8-). Красива градина, разкошни гледки (за които ще питам когато се добера до комп), симпатични съседки, прелестна рошла - и всичко това описано с чувство за мярка и хумор. Радвам се на такива попълнения :tzvetentze: !
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Миша
Наркоман
Мнения: 17028
Регистриран на: Ное 27, '09, 14:11
Местоположение: София
Дал благодарност: 136 пъти
Получил благодарност: 468 пъти
Обратна връзка:

Re: Нели (нелка-нелка)

Мнение от Миша »

Нелка-Нелка, да те поздравя отново с добре дошла! :tzvetentze:
Не съм те критикувала :oops: , дори не съм и помисляла :slips: , но ми стана така весело от твоето двойно Нелка, някак закачливо ми прозвуча и ми се дощя да си имаш твоя си тема, в която хем да те поздравим както си се полага по стар български обичай, че да се почувстваш като у дома, хем да си побъбрим , усещах аз, че ще е много приятно с теб :tzeluvka:
Страхотни снимки, страхотно местенце , направо ти завиждам за сурфиниите, тук горките се задъхват от горещия въздух, при теб са си точно на мястото. Надявам се скоро да прочета цялата ти тема, че минавам на бегом и бързам да кажа и тук "здравей" преди и мен вятърът да ме е задухал отново нанякъде, пък вие сте изписали вече толкова много, бързаци такива :svekurva: :liubov:

Приятно да ти е тук при нас, Нелка на квадрат! :tzeluvka: :gush:
Свирете, музиканти! Дълга нощ ще е тази - чак до изгрева на надеждата......


Разсадник
Изображение
Аватар
Tanet
Кафе машина
Мнения: 4787
Регистриран на: Яну 13, '10, 11:52
Местоположение: Севлиево 5-а зона
Дал благодарност: 2 пъти
Получил благодарност: 1 път

Re: Нели (нелка-нелка)

Мнение от Tanet »

Привет Нели /къде е Стас? :hihihi: /, дома ти изглежда много релаксиращ, а и е оживен доколкото разбирам. Освен котик може да ти внесем и някой БГ тарльо като в "Умно село" да бори гостенките :lol: . Чудесно е да се присъединяват сънародници живеещи в други места по планетата и де споделят от опит за тамошната флора и фауна. Като имаш време ни покажи твоето градче или селце, как изглежда как живеят обикновените хора и какви градинки имат. Имаме репортажи от Швеция и Канада сега и от Норвегия. Попътувай сега и събери хубави впечатления и незабравими мигове път зимата пред камината ще ни разказваш :tzvetentze: .
"Истинските неща в живота, не са нещата"
[img]http://smileys.on-my-web.com/repository ... gonfly.gif[/img]

градинките на "утринния покой"
Аватар
nelka-nelka
Kафенце
Мнения: 36
Регистриран на: Авг 9, '17, 11:44
Местоположение: Norge
Обратна връзка:

Re: Нели (нелка-нелка)

Мнение от nelka-nelka »

Emilly1212 написа:... А тези красиви рози ... в саксии? ... :tzvetentze:
Еми, поздрави, благодарности и гушки и от мен! :liubov:
(Вярно, не е като да не съм приказлива :oops: )

Розите не са в саксии, не.
Отстранявам няколко плочи покрай стената, дълбая докато може, садя и след това нареждам плочите обратно, с изключение само на тази, на което място никнат стеблата.
Ммм...май не се вижда добре, но не се сещам в момента за друга снимка :hmmm:
Този апокалипсис (лайт) ни посрещна една късна есен след поредната дълга ваканция. :dovolen:


Изображение
Аватар
nelka-nelka
Kафенце
Мнения: 36
Регистриран на: Авг 9, '17, 11:44
Местоположение: Norge
Обратна връзка:

Re: Нели (нелка-нелка)

Мнение от nelka-nelka »

Ох бе!!!!
Как може да сте написали толкова, ама толкова хубави, забавни, остроумни, че на всичко отгоре и интелигентни неща, при това всичко, до един! :gush:
Иде ми да изсипя всите усмихнати и прегръщащи иконки, ама пусто, хич не обичам да ме мъмрят и не ми се пробва да видя как ще ми се отрази първото дърпане на уши. :oops: :oops:

(Само малко: :gush: :gush: :gush: :gush: )

Нини, Гео-графе, Миша, Танет, хиляди :gush: за чудесните усмивки, с които ме зарадвахте! :slove: :sheart: :sheart:

Стас е в другата стая, в трескава подготовка за предстоящото пътуване. Която подготовка се изразява в разпъване върху любимия стол, докато наблюдава съсредоточено Световното по лека атлетика :sgiggle:

Иначе аз всичко ще си кажа, и за чорлавото, и за цветенцата, и за ...да бе, онзи ден и един прилеп снимах тук на един камък, ама наистина ми е малко никакво откъм време :hmmmmmm:

За сметка на това познайте с какво се приспивам вече втора поредна нощ :D - с форума, на екрана на таблета. :skiss:
Многоооооо :sbear: :sbear: :sbear:


Изображение
Аватар
Ава_и_мама
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1051
Регистриран на: Яну 23, '17, 20:26
Местоположение: гр. София

Re: Нели (нелка-нелка)

Мнение от Ава_и_мама »

Привет, Нели! :tzvetentze:
:shandshake: Добре дошла!
Радвам се, когото някой нов се престраши и се представи ТУК! :liubov:
И аз съм от януари във форума. Тук е хубаво! :ieeemyzh:
Ще се радвам да останеш и да си чувстваш добре!
Много обичаме да гледаме снимки 8-) :o
Ние си говорим не само за китки, ами и за кучета, котета, други гадинки и животинки, особено за вредители и въобще за нещата от живота... :P
:gush:
Аватар
nelka-nelka
Kафенце
Мнения: 36
Регистриран на: Авг 9, '17, 11:44
Местоположение: Norge
Обратна връзка:

Re: Нели (нелка-нелка)

Мнение от nelka-nelka »

Ава_и_мама , голяма прегръдка за благодарност! :sbear: Толкова топло и хубаво посрещане, да знаеш, мисля си, че не само ще остана, ами по всяка вероятност и ще досаждам. :sthinking:
Така де, не че нямам профил във ФБ, но то изобщо не е същото. Аз обичам общуването във форуми, а тук до момента съм в нещо като еуфория от начина, по който сте всички вие и какво по-хубаво от това, да можем да говорим и да споделяме за всичко, което ни е на сърце.
Куче няма, но за котки съм твърдо на линия! Също и за вредители. И за половинката ще кажа! :svekurva: (:slove:)
Аватар
nelka-nelka
Kафенце
Мнения: 36
Регистриран на: Авг 9, '17, 11:44
Местоположение: Norge
Обратна връзка:

Re: Нели (нелка-нелка)

Мнение от nelka-nelka »

Да споделя няколко снимки, направени недалеч от нас:

Изображение



Изображение



Изображение
Аватар
Polin
Кафе машина
Мнения: 4385
Регистриран на: Ное 15, '15, 20:55
Местоположение: гр.Летница,обл.Ловеч
Дал благодарност: 1764 пъти
Получил благодарност: 798 пъти

Re: Нели (нелка-нелка)

Мнение от Polin »

Нелка-нелка, и тук да те поздравя с добре дошла :tzeluvka: :tzeluvka:
Надявам се ,че ще си прекарваш чудесно във всяка една минута, отделена за прекрасните гледки из
форумните приказни градини :ieeee:
А твоето местенце е очарователно, красиво и зареждащо :gush: :gush: :gush:
Радвам се, че си една от нас :sheart:
Публикувай отговор

Обратно към “Представете се”