Нели (нелка-нелка)

То че се знаем, знаем се, ама все пак :)...
Публикувай отговор
Аватар
tili
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1812
Регистриран на: Юни 25, '14, 16:09
Местоположение: София

Re: Нели (нелка-нелка)

Мнение от tili »

Добре дошла и от мен, Нелка-Нелка! Направо ме омагьоса още с първата панорамна снимка :potekoha: Виждам, че командата на фотографите-художници се увеличава за наша всеобща радост :) Норвегия - страната на фиордите... И моя крак е стъпвал там преди доста години, но далече на север - там, където се събират трите граници, при едно посещение в Кируна.
Ще следя темата ти с интерес, всичко, което ни показваш е толкова хубаво! И разказвай северни саги, идва точното време за това :tzvetentze:
Kaira
Чист кофеин
Мнения: 5041
Регистриран на: Авг 26, '15, 14:39
Получил благодарност: 4 пъти

Re: Нели (нелка-нелка)

Мнение от Kaira »

Честита Нова година, Нели!!! :gush: :liubov:
Изображение

Изображение
Аватар
nelka-nelka
Kафенце
Мнения: 36
Регистриран на: Авг 9, '17, 11:44
Местоположение: Norge
Обратна връзка:

Re: Нели (нелка-нелка)

Мнение от nelka-nelka »

Скъпи хора, :nod: :gush:
Едва ли можете да си представите какъв камък ми е на душата :snif:
Не знам откога не съм се чувствала толкова виновна пред някого, както пред вас. :cry:

Така както се включих при вас с незапомнено желание, така след това се случиха ред неща, които все ме държаха настрани от компанията ви.
За капак, преди време и машината се самоинсталира наново :ufff: , от което, съответно, ми изчезнаха де що има адреси, пароли и каквото още има там за изчезване. :svekurva:

И, както сигурно на много хора е познато, човек като изостане веднъж от нещо, у него постепенно се наслагва нещо като боязън да опита отново...
Така, да съм жива и здрава, не само, че нищо не съм прочела през зимата, ами и я изкарах без да се престраша да вляза при вас. :oops:

Хайде дано сега поне ми потръгне по-добре с включванията.

Искрени благодарности на всички ви! :slove:
Макар с неудобство задето самата аз съм пропуснала да ви поздравя и да ви честитя когато е имало какво, приемам с най-скъпо чувство добрите ви думи и пожелания!
Дано всичко добро се върне удвоено при вас!
На всички ви - :gush: :gush:

-----------

Да споделя едно човече, което предния месец ни радва в продължение на няколко дни :)
(Лоис го е виждала, предполагам :dovolen:
Лоис, хубаво е при нас, да. Но то из Норвегия на малко места не е. Ти знаеш. :* )


Изображение



Изображение



Изображение
mama_li

Re: Нели (нелка-нелка)

Мнение от mama_li »

:oops: Чак сега откривам темата ти! Добре дошла от мен! Нищо, че дълго те е нямало! Не спирай да ни показваш и разказваш! И двете неща ги умееш добре :nod: .
Последните снимки с катериченцето са чудни!
Оля
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1075
Регистриран на: Яну 18, '17, 07:56
Дал благодарност: 1 път
Получил благодарност: 5 пъти

Re: Нели (нелка-нелка)

Мнение от Оля »

Всеки има такива периоди, но тук винаги може да се върнеш! С удоволствие ти следя темичката, природата при теб е чудна!
Аватар
Тутти
Чист кофеин
Мнения: 5505
Регистриран на: Ное 21, '15, 06:47
Местоположение: София
Дал благодарност: 1477 пъти
Получил благодарност: 1442 пъти

Re: Нели (нелка-нелка)

Мнение от Тутти »

Нелка, изминалото време е било нужното време и ти си винаги добре дошла, тук няма нищо задължително и няма норми. Чакам снимките с езерата и гората през пролетта. И зимни снимки може, ако имаш. Много е красиво мястото, където живееш.
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Нели (нелка-нелка)

Мнение от calico »

Охооо, Нелка се върна :ieeemyzh: :ieeemyzh: Честита Коледа, за много години, и за всеки случай и честит ти 8 март!!! :lol: :lol:

виж, вземи махни таз вина, че тежи като верига на крака и трудно се ходи :daaa:

аз пък чакам снимки на някое сладко изкушение :ieeemyzh:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1479 пъти

Re: Нели (нелка-нелка)

Мнение от Гео, граф »

Ауу, Нел, ами ти си само за тази тема :o ! Ние ги издирваме из целия нет, а на теб ти идват на крака :lol: :lol:

Добре си си дошла, тук ти е мястото :nod: ! И не се терзай, ами сядай да ни разказваш-показваш всичко, дето си го насъбирала докато те нямаше пък и преди това. Пленителна разказвачка си, а и снимките ти са един път. Така че не се помотвай, ами давай :arrow:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
nelka-nelka
Kафенце
Мнения: 36
Регистриран на: Авг 9, '17, 11:44
Местоположение: Norge
Обратна връзка:

Re: Нели (нелка-нелка)

Мнение от nelka-nelka »

Ида, ида!! :nod:
Бързам, защото а' съм се замотала пак, а' после пак съм си наложила вето на влизането. :hmmmmmm:

Хиляди, ама хиляди поздрави и благодарности!
Честно, не знам какво имате всички тук, а може би аз самата да съм се затъжила за общуването в истински форум, не във ФБ, но създавате у човека едно чудно хубаво усещане.
Последният път, когато се чувствах по подобен начин във форум, беше толкова отдавна, че сега чак не ми се вярва, че ви има! :liubov:
Това обаче и задължава; аз тъкмо по тази причина се чувствах виновна: защото хора, които приемат така сърдечно, заслужават човек да им отвърне поне със същото. :tzvetentze:
Макар да знам, че вие не го правите, за да получите нещо обратно.
Ама да де, то точно затова и трябва да се отговори с добро. :gush:

Аз, това...тъй като ме разконспирираха, :sangel: :stongue: , викам направо да ви поздравя с нещо, което хем е по моята част, хем е по темата в един цветарски форум.
Захарна роза. :sflower:
Сортът е хибрид от Black Prince, Falstaff, Munstead Wood и, разбира се, Нелка. :D

Изображение


Изображение


Постепенно ще разкажа и за езерата, и за времето тук, и за цветенцата, а защо не и за снега, който точно в момента се е развалял като невидял :evil:
И ще вляза в темата за катеричките, благодаря за подсказката. :dovolen:

Чудно хубава неделя, момчета и момичета! :skiss:
Аватар
nelka-nelka
Kафенце
Мнения: 36
Регистриран на: Авг 9, '17, 11:44
Местоположение: Norge
Обратна връзка:

Re: Нели (нелка-нелка)

Мнение от nelka-nelka »

Тази година сме „благословени“ със сняг.
Знам, че е красиво, но работата по него е изморителна и толкова излишна! :hmmmmmm:

Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Представете се”