Нели (нелка-нелка)

То че се знаем, знаем се, ама все пак :)...
Публикувай отговор
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Нели (нелка-нелка)

Мнение от calico »

Дани, и това е правила Нелка, виж

Изображение

да не мислиш като мен, че са възглавнички???? Неееее, бисквити са :shock:

преди още тя да дойде във форума, бях попаднала на нейни направо неръкотворни неща :o и бях пуснала тая тема, разгледай да ти падне шапката, като моята :lol:

https://forum.hobbykafe.com/viewtopic.p ... B8#p768845
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Di_Va
Кафе машина
Мнения: 4867
Регистриран на: Сеп 20, '10, 22:22
Дал благодарност: 306 пъти
Получил благодарност: 266 пъти

Re: Нели (нелка-нелка)

Мнение от Di_Va »

Нелка, изпуснала съм твоята тема, а и не само :snif: , но макар и със закъснение, ми се ще да ти кажа - добре си се завърнала тук :)!
nelka-nelka написа:Скъпи хора, :nod: :gush:
Едва ли можете да си представите какъв камък ми е на душата :snif:
Не знам откога не съм се чувствала толкова виновна пред някого, както пред вас. :cry:
...
А от подобни чувства бързо да се отърсиш, не са нужни на никого! Тук всички сме свободни да присъстваме, да изчезваме, да пишем, да четем... :ieeee: и винаги можем да се върнем, ако сърцето ни тегли насам!
Много красота около теб, хубаво е че я споделяш!
Аватар
vanina_g
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1460
Регистриран на: Апр 5, '16, 09:03
Местоположение: Пловдив
Дал благодарност: 3 пъти

Re: Нели (нелка-нелка)

Мнение от vanina_g »

Тая роза ... :shock:
И на мен ми "падна шапката" и занемявам :potekoha:
Аватар
nelka-nelka
Kафенце
Мнения: 36
Регистриран на: Авг 9, '17, 11:44
Местоположение: Norge
Обратна връзка:

Re: Нели (нелка-нелка)

Мнение от nelka-nelka »

Олеле майко!!!!! Какво става тук!!! :shock: :sthinking: :sitwasntme: :swhew:
Абе Калико :gush: какви са тези неща, които си напускала, в първия момент ми дойде ей така, както отворих, да затворя и моментално да избягам оттук :sgiggle:
После, само като си помислих как повече от ден не можех да влизам тук поради някакви технически проблеми, си казах, че то и да бягам, май кой знае каква полза няма...следите остават... :ufff:
И ето, сега поне спокойно вече съм си в прекрасния форум, не ми дава съобщение за грешка, ура!

А форумът е прекрасен, да, Даниела, не мога да си представя човек, който не би го оценил!
Аз никога няма да открия във ФБ онова усещане, което общуване в среда като тази ми дава!

Лелче, права си за фитнеса. Това е, че имаше няколко поредни години с такива невъобразими количества сняг придружени с вятър, че след като (пресилено казано) всеки ден размествах сняг по три часа, се наситих завинаги на зима и подобен род тренировка. :cry:

Мила Ида, благодаря ти! Опитвам се, доколкото мога, да направя по-приемливи снимки. С ударение на „доколкото мога“ :oops:
Ще помествам още! :gush:

Ди-Ва! :tzvetentze: Аз това за виновното - то е, защото бях, и все още съм, опиянена от вашето общество тук! Посрещането, настроението между вас, знанията, уменията, всичко! Всичко това ме ангажира, мисля за вас и когато не съм отговорила на някого, се чувствам като да съм измамила този човек, който е отделил минутка от живота си, за да я подари тази минутка не мен. Ей такива неща си чувствам.... :sblush:

Ванина, сърдечно!!! :tzvetentze:

А розата, както и всяко друго захарно цвете, може да живее докато някой по невнимание не го събори на земята. :lol:
В много влажна среда особено съвсем тънките листенца може да клюмнат обаче.
Интересното е, че аз живея до река, покрай къщата се стичат води по камъни и къде ли не, но някак нямам проблем с влага. Единствено юли и август могат да са проблемни с конденз.

Например по по-голямата част от тези камъни напояването си е естествено.

Изображение
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31528
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 815 пъти
Получил благодарност: 1730 пъти

Re: Нели (нелка-нелка)

Мнение от Мария Николова »

Изображение

Здрасти и честита Баба Марта, Нели! :ieeee: :ieeee: :ieeee: Здраве и берекет! :ssun: :sflower: :sstar:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Нели (нелка-нелка)

Мнение от calico »

Нелка, това по камъните ти ли си го садила, или е естествено :shock: :shock: :shock:
майко мила, каква хубост :potekoha: :potekoha: :potekoha:

а за другото: невинна съм, Нелка :angel2: , открих твоите неща още преди да се появиш тук, споделих красотата с хората, нали така се прави? :angelche: :angelche:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
nelka-nelka
Kафенце
Мнения: 36
Регистриран на: Авг 9, '17, 11:44
Местоположение: Norge
Обратна връзка:

Re: Нели (нелка-нелка)

Мнение от nelka-nelka »

Ей, Калико-леко (какво ли беше това, ама имаше нещо такова, четено някога някъде), вината ще я обсъдим при други обстоятелства и винаги под презумпцията „Виновен до...“. :P
Голяма прегръдка!!! :tzeluvka: :liubov:

А това по камъните аз съм го садила, аз!
Естественото беше...майко мила :( Беше обаче много интересно да събарям натрупаните почва и треви, за да извадя на бял свят камъните.

Мария Николова, сърдечно благодаря, подобни хубави пожелания и на теб!! :tzvetentze:
Deleted User 4608

Re: Нели (нелка-нелка)

Мнение от Deleted User 4608 »

Нелка, :gush: :tzeluvka: :sheart:
dar
Баш кафе майстор
Мнения: 2898
Регистриран на: Окт 24, '14, 16:30

Re: Нели (нелка-нелка)

Мнение от dar »

Нелка, на един дъх разгледах темата ти! :ieeee: Прекрасно и много уютно място. :tzvetentze: :tzvetentze: :tzvetentze: Чакам продължение.
lilaby
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1193
Регистриран на: Окт 24, '15, 20:19
Дал благодарност: 263 пъти
Получил благодарност: 168 пъти

Re: Нели (нелка-нелка)

Мнение от lilaby »

Ехааа, красиво. И флора и фауна. :P
Публикувай отговор

Обратно към “Представете се”