Нели (нелка-нелка)

То че се знаем, знаем се, ама все пак :)...
Публикувай отговор
libra
Наркоман
Мнения: 11642
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 87 пъти
Получил благодарност: 62 пъти

Re: Нели (нелка-нелка)

Мнение от libra »

Нели,ти не правиш ли едни сладкарски чудесии?
Малката Ида

Re: Нели (нелка-нелка)

Мнение от Малката Ида »

Ех че е хубаво! :potekoha: Искам още! :ieeemyzh:

Поздрав най-сърдечен! :tzeluvka: :tzvetentze:
Аватар
Тутти
Чист кофеин
Мнения: 5620
Регистриран на: Ное 21, '15, 06:47
Местоположение: София
Дал благодарност: 1699 пъти
Получил благодарност: 1917 пъти

Re: Нели (нелка-нелка)

Мнение от Тутти »

libra написа:Нели,ти не правиш ли едни сладкарски чудесии?
И на мен ми мина като асоциация, не не си обърнах внимание. Възможно е, нали? Такива не само чудесии, а и сложнотии. Ауууу. :potekoha: Бързо казвай, нелка-нелка.
bell

Re: Нели (нелка-нелка)

Мнение от bell »

Добре дошла, Нелка на квадрат :tzvetentze:
Аз също едва сега попадам на темата ти. Прекрасни снимки показваш и разказваш чудесно. И на мен ми е много интересно каква е градината при теб. Имаш рози, значи вероятно не си твърде на север и Гълфстрийма гали косите ти, а зимата е снежна, но не студена. Или правиш зимни укрития, като рускините, за да запазваш растенията :hmmm:
Летните животинки ги видяхме, а зимните - лосове и бели мечки има ли? Шегувам се :lol: Спомням си някъде бях чела из нета, че за норвежците лошо време няма, има само неподходящо облекло :dovolen:
Чакам твоите разкази :dovolen:
Lois

Re: Нели (нелка-нелка)

Мнение от Lois »

Eй, Нел! Здрасти :ieeee:
Как пък се случи да отворя форума и да ми изскочи точно твоята тема най-отпред! Пропуснала съм първите ти мигове, но се радвам да те видя.
Ама много красиво при тебе бе, човек!? :shock:

(и да, определено едни и същи хора се въртим в едни определени среди :lol: )
Аватар
tili
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1812
Регистриран на: Юни 25, '14, 16:09
Местоположение: София

Re: Нели (нелка-нелка)

Мнение от tili »

Добре дошла и от мен, Нелка-Нелка! Направо ме омагьоса още с първата панорамна снимка :potekoha: Виждам, че командата на фотографите-художници се увеличава за наша всеобща радост :) Норвегия - страната на фиордите... И моя крак е стъпвал там преди доста години, но далече на север - там, където се събират трите граници, при едно посещение в Кируна.
Ще следя темата ти с интерес, всичко, което ни показваш е толкова хубаво! И разказвай северни саги, идва точното време за това :tzvetentze:
Kaira
Чист кофеин
Мнения: 5041
Регистриран на: Авг 26, '15, 14:39
Получил благодарност: 5 пъти

Re: Нели (нелка-нелка)

Мнение от Kaira »

Честита Нова година, Нели!!! :gush: :liubov:
Изображение

Изображение
Аватар
nelka-nelka
Kафенце
Мнения: 36
Регистриран на: Авг 9, '17, 11:44
Местоположение: Norge
Обратна връзка:

Re: Нели (нелка-нелка)

Мнение от nelka-nelka »

Скъпи хора, :nod: :gush:
Едва ли можете да си представите какъв камък ми е на душата :snif:
Не знам откога не съм се чувствала толкова виновна пред някого, както пред вас. :cry:

Така както се включих при вас с незапомнено желание, така след това се случиха ред неща, които все ме държаха настрани от компанията ви.
За капак, преди време и машината се самоинсталира наново :ufff: , от което, съответно, ми изчезнаха де що има адреси, пароли и каквото още има там за изчезване. :svekurva:

И, както сигурно на много хора е познато, човек като изостане веднъж от нещо, у него постепенно се наслагва нещо като боязън да опита отново...
Така, да съм жива и здрава, не само, че нищо не съм прочела през зимата, ами и я изкарах без да се престраша да вляза при вас. :oops:

Хайде дано сега поне ми потръгне по-добре с включванията.

Искрени благодарности на всички ви! :slove:
Макар с неудобство задето самата аз съм пропуснала да ви поздравя и да ви честитя когато е имало какво, приемам с най-скъпо чувство добрите ви думи и пожелания!
Дано всичко добро се върне удвоено при вас!
На всички ви - :gush: :gush:

-----------

Да споделя едно човече, което предния месец ни радва в продължение на няколко дни :)
(Лоис го е виждала, предполагам :dovolen:
Лоис, хубаво е при нас, да. Но то из Норвегия на малко места не е. Ти знаеш. :* )


Изображение



Изображение



Изображение
mama_li

Re: Нели (нелка-нелка)

Мнение от mama_li »

:oops: Чак сега откривам темата ти! Добре дошла от мен! Нищо, че дълго те е нямало! Не спирай да ни показваш и разказваш! И двете неща ги умееш добре :nod: .
Последните снимки с катериченцето са чудни!
Оля
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1079
Регистриран на: Яну 18, '17, 07:56
Дал благодарност: 29 пъти
Получил благодарност: 5 пъти

Re: Нели (нелка-нелка)

Мнение от Оля »

Всеки има такива периоди, но тук винаги може да се върнеш! С удоволствие ти следя темичката, природата при теб е чудна!
Публикувай отговор

Обратно към “Представете се”