maxima

То че се знаем, знаем се, ама все пак :)...
Аватар
maxima
Kафенце
Мнения: 20
Регистриран на: Окт 22, '16, 20:36
Местоположение: Добрич
Дал благодарност: 4 пъти

maxima

Мнение от maxima »

Здравейте,
аз съм Марго и отскоро си имам местенце извън града, което искам да превърна в Рай. То е моето спасение, там експериментирам с цветя, зеленчуци и овошки. От две години съм запалена по отглеждането на рози. Причината стана един материал в нета за прихващане на растение от резник, взет от рязан цвят. От тогава събирам резници от ароматни рози. Имам и закупени растения с присадки от български производители, но моите изстрадани резничета са ми най - скъпи и свидни. Другите ми увлечения са ранункулус, кана и ириси. В момента моите чеденца са все още защитени от студовете , но се надявам през тази година търпението ми да бъде възнаградено с прекрасни цветове и аромати. Имам ли ги - ще ги споделям. Поздравявам всички за прекрасното хоби и пожелавам много удовлетворение и красота!
Благодаря!
libra
Наркоман
Мнения: 11635
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 73 пъти
Получил благодарност: 53 пъти

Re: maxima

Мнение от libra »

Добре си ни дошла!Когато не се караме,тук сме много готини и ще си прекарваш чудничко с нас.Снимки ще покажеш ли?Рози и ириси имаме доста, с каните не сме напреднали и ще е интересно да ни ги покажеш.
Аватар
boggy
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1353
Регистриран на: Яну 8, '13, 14:43
Местоположение: София

Re: maxima

Мнение от boggy »

Добре довла и от мен :) :tzvetentze:
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: maxima

Мнение от calico »

И от мен добре си дошла, Марго :tzvetentze:

Твоите рози щом са от рязан цвят, значи ще имаме удоволствието и трудната задача да им разпознаваме сортовете.
Имаме тема за прихващане на рози от резници, и дори вече открихме темата за рози 2017.
А ириси...ах, тези любими ириси :potekoha: Там магистъра е Владислава, ще следиш темата за ирисите и ще видиш какви омайни неща показва тя.
С каните пък наистина май сме на "вие". Преди години имах доста кани, обаче това цялото прибиране с калта и съхраняване за зимата ме принуди всички кани и далии да ги подаря, и сега съм без такива цветя. Но точно затова ще се радваме на твоите...

хайде, пък и градинката да ни покажеш... :daaa: обичаме да гледаме нови и зараждащи се градини, пътя до крайната точка е много интересен и омайващ :tzvetoman:

п.п. Значи- това за протокола- още нищо не казвам за Дарби, но си имам едно на ум..... :angelche:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
maxima
Kафенце
Мнения: 20
Регистриран на: Окт 22, '16, 20:36
Местоположение: Добрич
Дал благодарност: 4 пъти

Re: maxima

Мнение от maxima »

Благодаря ви! Разбира се, че ще кача снимки! Накарахте ме приятно да се разровя из архивите! През тази година предстои да разширя цветовата гама. Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
maxima
Kафенце
Мнения: 20
Регистриран на: Окт 22, '16, 20:36
Местоположение: Добрич
Дал благодарност: 4 пъти

Re: maxima

Мнение от maxima »

calico написа:И от мен добре си дошла, Марго :tzvetentze:

Твоите рози щом са от рязан цвят, значи ще имаме удоволствието и трудната задача да им разпознаваме сортовете.
Имаме тема за прихващане на рози от резници, и дори вече открихме темата за рози 2017.
А ириси...ах, тези любими ириси :potekoha: Там магистъра е Владислава, ще следиш темата за ирисите и ще видиш какви омайни неща показва тя.
С каните пък наистина май сме на "вие". Преди години имах доста кани, обаче това цялото прибиране с калта и съхраняване за зимата ме принуди всички кани и далии да ги подаря, и сега съм без такива цветя. Но точно затова ще се радваме на твоите...

хайде, пък и градинката да ни покажеш... :daaa: обичаме да гледаме нови и зараждащи се градини, пътя до крайната точка е много интересен и омайващ :tzvetoman:

п.п. Значи- това за протокола- още нищо не казвам за Дарби, но си имам едно на ум..... :angelche:
Благодаря! В темата с резниците споделих опит. Пуснах снимка за разпознаване на една пищна красавица, но не получих отговор. А ирисите са вълшебни. Май и гладиолите трябваше да спомена...
Аватар
marillia
Баш кафе майстор
Мнения: 2685
Регистриран на: Юни 14, '16, 20:35
Местоположение: Пловдив
Дал благодарност: 104 пъти
Получил благодарност: 83 пъти

Re: maxima

Мнение от marillia »

Добре дошла и приятни мигове сред нас!
Надявам се да покажеш още снимки :tzvetentze:
Аватар
maxima
Kафенце
Мнения: 20
Регистриран на: Окт 22, '16, 20:36
Местоположение: Добрич
Дал благодарност: 4 пъти

Re: maxima

Мнение от maxima »

Благодаря! Разбира се, че ще покажа!
Kaira
Чист кофеин
Мнения: 5041
Регистриран на: Авг 26, '15, 14:39
Получил благодарност: 4 пъти

Re: maxima

Мнение от Kaira »

Марго, привет и добре дошла! :tzvetentze:
Много ми харесаха снимките и красиви растения си отгледала! :liubov2:
Аватар
Daniela Pargu
Чист кофеин
Мнения: 5252
Регистриран на: Яну 29, '17, 20:53
Местоположение: В.Търново
Дал благодарност: 67 пъти
Получил благодарност: 90 пъти

Re: maxima

Мнение от Daniela Pargu »

Добре дошла и от мен!Тук ще срещнеш само интересни хора с големи и красиви сърца!
А за китките- да не говоря!Такива уникални градини!
Като гледам снимчиците- и твоята ще е от тях!
Канните са страхотни красавици!И аз съм им фен-имам от жълтата гама.
Още един път добре си дошла! :dovolen: :gush:
Публикувай отговор

Обратно към “Представете се”