vanina_g

То че се знаем, знаем се, ама все пак :)...
Публикувай отговор
Аватар
vanina_g
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1460
Регистриран на: Апр 5, '16, 09:03
Местоположение: Пловдив
Дал благодарност: 3 пъти

Re: vanina_g

Мнение от vanina_g »

Благодаря marilllia, надявам се и снимки на керията да показвам ;) :liubov:
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15820
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 711 пъти
Получил благодарност: 1479 пъти

Re: vanina_g

Мнение от Гео, граф »

Ванинка, цялата тема прочетох, всичко видях (колкото и малко да е :swink: ), зарадвах се заедно с теб на комина, на барачките, на каменното корито ( :o :shock: :potekoha: :potekoha: ), абе на всичко, на всичко! Колко ли мисли и мечти си му хвърлила на това място, едва ли мога да си представя. Но след всеки пореден случай на болежки в кръста и издрани ръце, ще става все по-хубаво :nod: :daaa: !!!

Дерзай, момиче, и показвай :swait: :sdaaa: !
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
vanina_g
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1460
Регистриран на: Апр 5, '16, 09:03
Местоположение: Пловдив
Дал благодарност: 3 пъти

Re: vanina_g

Мнение от vanina_g »

Благодаря, че си наминала Гео! :tzvetentze:
А твоите резници, дето ми подари, са сложени по всички правила които изчетох тук, да се вкореняват! Само ги наобикалям, надзъртам и не ги пипам - нали трябвало да ги "забравя " поне за година! Ама как ще стане тая със забравянето, :angel2: , като само си ги представям какви прекрасни рози дай боже ще станат :angelche:
Аватар
marillia
Баш кафе майстор
Мнения: 2685
Регистриран на: Юни 14, '16, 20:35
Местоположение: Пловдив
Дал благодарност: 104 пъти
Получил благодарност: 84 пъти

Re: vanina_g

Мнение от marillia »

vanina_g написа:Благодаря marilllia, надявам се и снимки на керията да показвам ;) :liubov:
vanina, ще чакам с нетърпение :ieeemyzh:
Сигурна съм, че си се справила чудесно! :tzeluvka:
Аватар
Lalel4e
Баш кафе майстор
Мнения: 2518
Регистриран на: Окт 21, '17, 18:11
Местоположение: Русе/Пловдив/Костанденец/Руен/Брягово
Дал благодарност: 606 пъти
Получил благодарност: 563 пъти

Re: vanina_g

Мнение от Lalel4e »

Здравей и от мен!

Я гледай ти - на 15 км южно от Пловдив - ще дадеш ли малко повече инфо - ако искаш и на лични, щото координатите на нашата вила почти съвпадат с твоите - то има доста места в тази посока, по изгледа от снимките не мога да се ориенитрам. Ние сме под с. Руен, на път за там минаваме през Брестник и Куклен. Да не ми се окажеш по път ;)

Време е май за една пловдивска среща, а? :ieeee:

Успех с облагородяването! Моето е много, много изоставено и сега рева за ограда поне, иначе и аз подобно имам едни розови резници забодени и 'забравени' (разбира се, че няма как да бъдат забравени) там от форумско другарче ( :tzeluvka: ) - целувам си го навсякъде, където споменавам резниците, щото не дава да го назовавам по име.

Ще следя - показвай резниците и лаленцата и всичко! :tzvetentze:
Аватар
vanina_g
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1460
Регистриран на: Апр 5, '16, 09:03
Местоположение: Пловдив
Дал благодарност: 3 пъти

Re: vanina_g

Мнение от vanina_g »

Oooo Lalel4e, супер е че сме наблизо, ама не съвсем - нашата вила е в Храбрино. Благодаря за пожеланията, а на теб пожелавам по-скоро ограда да ти направят! Обаче да ти кажа, и аз отначало - ограда, та ограда! Ама като не е стъпвал никой в съседските къщи от години, а от третата страна ми е гората, си мисля да го отворя цялото, простор да има и да тича кучето където си иска и... свобода! :ieeee:
Много ще се радвам да се запознаем, то имаше среща в събота, ама не можах да отида... :oops: надявам се момичетата пак да организират нещо по напролет, и така на топличко навън да седнем да се видим! :tzvetentze:
Аватар
Lalel4e
Баш кафе майстор
Мнения: 2518
Регистриран на: Окт 21, '17, 18:11
Местоположение: Русе/Пловдив/Костанденец/Руен/Брягово
Дал благодарност: 606 пъти
Получил благодарност: 563 пъти

Re: vanina_g

Мнение от Lalel4e »

Охооо, пък аз за срещата хич не съм и разбрала! Ама сега като казваш събота... на мен уикенда ми е най-заетото време. Май няма да видя много срещи...
Както и да е, в Храбрино съм ходила, имам позната там, която има вила. Прекрасно място!
За оградата... какво да кажа - крадлива бедна съседка си имам, освен това там редовно разбиват. От години вече нищо няма за вземане, ама всеки път като отидем - врати и прозорци разбити и отворени, едната врата даже цялата са я измъкнали. Тъжна работа! Та докато не се обезопаси, не ми се прави нищо. Зли хора има, а може и сотаджиите да въртят номера, за да им плащаме.
Аватар
vanina_g
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1460
Регистриран на: Апр 5, '16, 09:03
Местоположение: Пловдив
Дал благодарност: 3 пъти

Re: vanina_g

Мнение от vanina_g »

Ето каква грамада са издигнали у наше село за довечера да я запалят! Да гонят злите духове!
Изображение
Мнооого ми се искаше да съм там, ама... догодина живи и здрави, като можем и зимата да спим там :ieeee:
И простете! И простено да ви е! :tzvetentze:
Аватар
nelka-nelka
Kафенце
Мнения: 36
Регистриран на: Авг 9, '17, 11:44
Местоположение: Norge
Обратна връзка:

Re: vanina_g

Мнение от nelka-nelka »

Ванина, поздрави и от мен! Вярно, малко съм закъсняла, но пък се включвам само секунди от старта на пролетната работа :nod:
Продължавай все така с душа и сърце, и скоро ще започнеш са чувстваш как ръцете ти сами търсят апарата, за да увековечат красивото наоколо ти!
Успех! :daaa:
Аватар
vanina_g
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1460
Регистриран на: Апр 5, '16, 09:03
Местоположение: Пловдив
Дал благодарност: 3 пъти

Re: vanina_g

Мнение от vanina_g »

Благодаря, че си наминала nelka-nelka! Ще се постарая да снимам повече!
Публикувай отговор

Обратно към “Представете се”