Здравейте,аз съм Оля

То че се знаем, знаем се, ама все пак :)...
Публикувай отговор
Оля
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1075
Регистриран на: Яну 18, '17, 07:56
Дал благодарност: 1 път
Получил благодарност: 5 пъти

Здравейте,аз съм Оля

Мнение от Оля »

Здравейте,казвам се Оля,на 41 г.,от Асеновград.Имам две деца,три кучета и един мъж.Чета ви от доста време и благодарение на вас получих безценна информация.Много ще се радвам да ме приемете във вашето семейство.Иначе,дворът ми е голям , около 4 декара и постепенно го облагородявам.Ще пусна снимки,когато разбера как точно става .Предварително се извинявам,ако объркам нещо,защото това е първият форум,в който участвам.Много харесвам атмосферата във вашата общност и се надявам и вие да ме харесате.
Deleted User 2919

Re: Здравейте,аз съм Оля

Мнение от Deleted User 2919 »

Здравей, Оля.От мен имаш най-сърдечен поздрав. Имахме много добри приятели в Асеновград Калинка и Пенко Койнови., но загубихме връзката с тях. Ако ще имаш възможност да се отбиеш при тях, то ще пратя на ЛС адреса им.за да предадеш на тях от нас поздрави и да кажеш, че постоянно ги спомням, като добри и отчивчиви хора..
:tzvetentze:
Deleted User 1445

Re: Здравейте,аз съм Оля

Мнение от Deleted User 1445 »

Здравей, Оля, добре дошла :tzvetentze: Имаме и други съфорумци от Асеновград, и тях, и теб ще те броим към пловдивската група, може и на среща да се видим.
Четири декара :shock: тук ще падне работа :lol: Дворът в самия Асеновград ли е или близо до него :hmmm: Тук винаги подканяме за снимки :daaa: :tzvetentze:
Оля
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1075
Регистриран на: Яну 18, '17, 07:56
Дал благодарност: 1 път
Получил благодарност: 5 пъти

Re: Здравейте,аз съм Оля

Мнение от Оля »

Здравейте,Нини и Алина.Благодаря ви много за посрещането.Познавам Кетка от форума,с нея сме заедно на народни танци.Колкото до приятелите на Алина,не ги познавам,но все някой от моето обкръжение ще ги знае и се надявам да им открия координатите за теб.Снимки ще кача,разбира се,но ще изчакам синковеца да се прибере от училище,че майка му е технически неграмотна.Дворът ми е малко извън града.
Deleted User 1445

Re: Здравейте,аз съм Оля

Мнение от Deleted User 1445 »

Оля, ето тук можеш да си помогнеш за снимките :daaa:

http://hobbykafe.com/forum/viewtopic.php?f=7&t=3759" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31531
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 816 пъти
Получил благодарност: 1731 пъти

Re: Здравейте,аз съм Оля

Мнение от Мария Николова »

http://forum.hobbykafe.com/viewtopic.php?f=7&t=3759" onclick="window.open(this.href);return false;

Добре дошла, Оля! :tzvetentze:
Нашата Di_Va е от Асеновград. :mrgreen:
Като отвориш страницата с упътване как се поставят снимки, чети до края на страницата. Ще научиш как в едно мнение да поставяш повече от 1 снимка. :D :daaa:
Уф... 4 дка е по-тежко от 40 дка... :snif: Живи и здрави да сте да се грижите за тях до старини и да се радвате на дъхави цветя и рози! :stiskam: :daaa: :ieeee:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1479 пъти

Re: Здравейте,аз съм Оля

Мнение от Гео, граф »

Добре си ни дошла, Оля :tzvetentze: !

Четири декара :o ... това си е предизвикателство! Едва ли ще е само цветна градина. Или? ... Разказвай де, разказвай :nod: :daaa:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
лалесъм

Re: Здравейте,аз съм Оля

Мнение от лалесъм »

Здравей, Оля, добре дошла :tzvetentze:
Щом 4 дка не те плашат , качването на снимки не може да ти се опре :liubov2:
Харесваме те и се надяваме и ти да ни харесаш с всичките ни странности, емоции и недостатъци :liubov:
Оля
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1075
Регистриран на: Яну 18, '17, 07:56
Дал благодарност: 1 път
Получил благодарност: 5 пъти

Re: Здравейте,аз съм Оля

Мнение от Оля »

Благодаря ви много на всички за милото посрещане.Обещавам да кача снимки до довечера .Аз като казах ,че съм технически неграмотна ,се изразих доста меко.В къщи се шири мнението,че развалям уреди само с поглед.За сметка на това много обичам да работя с ръце (пачуърк ,реставрации на старотии и т.н.).
Аватар
vladislava78
Баш кафе майстор
Мнения: 2762
Регистриран на: Май 17, '10, 16:49
Местоположение: Обнова
Дал благодарност: 4 пъти
Получил благодарност: 27 пъти

Re: Здравейте,аз съм Оля

Мнение от vladislava78 »

Добре дошла ,Оля! :tzvetentze:
Публикувай отговор

Обратно към “Представете се”