Isa Bel за кратко наричана Руми

То че се знаем, знаем се, ама все пак :)...
Публикувай отговор
Аватар
Lalel4e
Баш кафе майстор
Мнения: 2518
Регистриран на: Окт 21, '17, 18:11
Местоположение: Русе/Пловдив/Костанденец/Руен/Брягово
Дал благодарност: 605 пъти
Получил благодарност: 562 пъти

Re: Isa Bel за кратко наричана Руми

Мнение от Lalel4e »

Isa Bel написа: ... накрая доживях да каже - "въх, ма то тук като в магазин - вървиш по пътеката и само взимаш каквото ти трябва" :liubov2: :liubov2: :liubov2:
Е само заради това признание на бабата си струва целия труд :lol: :lol: :lol:
Наистина е като в магазин... :potekoha: Страхотен двор! Искам и аз!! :cry:

Че къде съм гледала предния път - видях едни семки само на последната страница. :hmmm:
Попадала ли си на едно видео на български 'Eко градина за лентяи'? Много ми хареса - от половината нататък има доста съвети за борба с вредители. Голямо впечатление ми направи стрък тагетис (ако не бъркам името на цветето) срещу мравки и листни въшки. Изобщо жената обяснява доста за това как растенията си влияят и помагат едно на друго - кое до кое да се сади и др. полезни и съвсем екологични съвети. Явно и тя доста е ровила в нета :)

Желая ти здраве и нови градинарски подвизи!
Аватар
Isa Bel
Виенско кафе
Мнения: 428
Регистриран на: Дек 25, '16, 12:47

Re: Isa Bel за кратко наричана Руми

Мнение от Isa Bel »

Lalel4e написа:Попадала ли си на едно видео на български 'Eко градина за лентяи'?
:nod: и на него и на купища други на различни езици - когато ученика е готов учителя идва ... :dovolen:
Гале

Re: Isa Bel за кратко наричана Руми

Мнение от Гале »

Изи, ще си призная нещо. Гледайки твоите постижения ми идва да разкопая моята градинка
“52 нюанса зеленикаво и червеникаво” и да си направя зеленчукова по твой модел.
Поздравления! :tzvetentze:
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1479 пъти

Re: Isa Bel за кратко наричана Руми

Мнение от Гео, граф »

Гале написа:... Гледайки твоите постижения ми идва да разкопая моята градинка...
Изи, това е обяснение в любов :nod: ! Градинката на Галето е минималистичен дзен с хаконехлои и ацери. Само съзерцаваш и мълчиш :slove:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Малката Ида

Re: Isa Bel за кратко наричана Руми

Мнение от Малката Ида »

Гео, граф написа:
Гале написа:... Гледайки твоите постижения ми идва да разкопая моята градинка...
Изи, това е обяснение в любов :nod: ! Градинката на Галето е минималистичен дзен с хаконехлои и ацери. Само съзерцаваш и мълчиш :slove:

:sgiggle: :sgiggle: :sgiggle: Мамини слаТки... :gush:
Аватар
Isa Bel
Виенско кафе
Мнения: 428
Регистриран на: Дек 25, '16, 12:47

Re: Isa Bel за кратко наричана Руми

Мнение от Isa Bel »

Гео, граф написа: Изи, това е обяснение в любов :nod: ! Градинката на Галето е минималистичен дзен с хаконехлои и ацери. Само съзерцаваш и мълчиш :slove:
:shock: :shock: само 2 думи ми бяха нужни да проява интерес към таз любоФ - `минимализъм` и `дзен` .... кажи сега къдей таз градина че вече ми тупка сърцето :sheart: /иначе тез там хахо-нещо си не ми говорят нищо :sblush: :ovtza: /

тя Бел едно време рече само `брамин` и `лодка` и край - вратата се отключи :sheart:

Иде стой та гледай :liubov2: :liubov2:
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1479 пъти

Re: Isa Bel за кратко наричана Руми

Мнение от Гео, граф »

Няма къде да видиш дзеня на Галето, Изи, евентуално трябва да търсиш из мненията ѝ, за да мернеш нещичко. Скръндза е тя, не показва, само аз (щото нали съм въгарец нахален :angel2: ) успях да се докопам и да видя на живо. Няколко пъти. Всъщност много пъти :sitwasntme: . Ако бяхте там ти или Малката, или Бел, или Лоиз, щяхте да снимате в захлас, но на мен във фотографско отношение не може да се разчита за съжаление :snif: . Ето тази снимка ме закова :o :shock: :potekoha: :potekoha: , тя е една от първите, които Галето показа. Огнения ацер върху яката от хаконехлоа на фона на съвършената морава - лаконично-фантастично-сърцеразбиващо :sbrokenheart: !!!

Изображение
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Isa Bel
Виенско кафе
Мнения: 428
Регистриран на: Дек 25, '16, 12:47

Re: Isa Bel за кратко наричана Руми

Мнение от Isa Bel »

:shappy: Ооо!.... прелест .... :sheart:

този ацер ме връща 25 години назад във времето ... дано се появи Галето да покаже поне мъничко, съвсем мъничко, поне една семчица още ... аз пък ще й покажа един ацер, който аз отгледах от ситно нарязани прашинки ... :sblush:
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1479 пъти

Re: Isa Bel за кратко наричана Руми

Мнение от Гео, граф »

В тежки преговори съм с нея да ми позволи да обединя в едно разхвърляните тук-там из темите снимки. Стискай палци да оцелея в битката :sdoh:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Малката Ида

Re: Isa Bel за кратко наричана Руми

Мнение от Малката Ида »

Гео, граф написа:В тежки преговори съм с нея да ми позволи да обединя в едно разхвърляните тук-там из темите снимки. Стискай палци да оцелея в битката :sdoh:
И...??? :lol:
Публикувай отговор

Обратно към “Представете се”