Isa Bel за кратко наричана Руми

То че се знаем, знаем се, ама все пак :)...
Публикувай отговор
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15871
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 836 пъти
Получил благодарност: 1686 пъти

Re: Isa Bel за кратко наричана Руми

Мнение от Гео, граф »

Изи, видя ли - когато има желание, начин се намира 8-). Снимките са фамознииии :potekoha: :potekoha: :potekoha: !!! Щом със сапунерка правиш такива страхотии, трябва да те вземат в National Geographic - да ги научиш :nod:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
qn4eto
Кана кафе
Мнения: 526
Регистриран на: Дек 22, '09, 19:59
Местоположение: Силистра
Дал благодарност: 78 пъти
Получил благодарност: 85 пъти

Re: Isa Bel за кратко наричана Руми

Мнение от qn4eto »

Хайде, Руми, обеща снимки на онази красива зеленчукова градина, чак на зима ли ще ги показваш? Отдавна искам да докажа и на себе си, и и на околните, че полезното може да носи и красота, и удоволствие, и отмора. Затова нямам търпение- все надничам тук, то има човек на какво да се зарадва - страхотни снимки правиш, мечтая и аз за това удоволствие. И лупините пълнят душата, и пеперудите и буболеците ти. Не спирай да снимаш, моля те - така ме разтоварват , а, забравих най- важните - котьовците - отдавна не си ги показвала. :daaa:
Аватар
Isa Bel
Виенско кафе
Мнения: 428
Регистриран на: Дек 25, '16, 12:47

Re: Isa Bel за кратко наричана Руми

Мнение от Isa Bel »

Янче не съм забравила - ще покажа и разкажа ... само дето като отворя папката Градина и там има 1089 снимки а в папката Разсади - 716 :lol: :lol: ... да се чуди човек от де да захване :hmmm: :hmmm: :hmmm: ...

.... та, ... гледам да не се преуморявам: :lol: :lol:

Изображение

иначе съвсем сериозно и отговорно обещавам да се справя с тоз безпорядък и в най-скоро време да положа основите на таз велика презентация :liubov2: :lol: :lol:

/ако ти се струва, че днес отговорите във форума са неадекватни - за това ще виниш отново само и изцяло Графинята!!! :liubov2: :liubov2: :liubov2: - тя подпали фитила на всички и се получи едно лежерно в последствие преляло в бурно джамбуре :lol: :lol: /

// дай боже повече Додовци за нашата Графиня - да и поддържат тонуса :liubov2: :liubov2: //
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15871
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 836 пъти
Получил благодарност: 1686 пъти

Re: Isa Bel за кратко наричана Руми

Мнение от Гео, граф »

Isa Bel написа:.../ дай боже повече Додовци за нашата Графиня - да и поддържат тонуса :liubov2: :liubov2: //
И Изита :nod: ... Добрия скеч изисква участниците да дават всичко от себе си, ку ме разбираш :gydigydi:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Isa Bel
Виенско кафе
Мнения: 428
Регистриран на: Дек 25, '16, 12:47

Re: Isa Bel за кратко наричана Руми

Мнение от Isa Bel »

и .... като съм започнала с невероятните и зареждащи неща, които се случват ....

.... след картофените сърца
.... и двата летящи гълъба
.... след мечтателският поздрав на Сиска, сърцето в мекицата от Margaritenia
.... и "треперещите" снимки с едно сапунерче и една лупа
.... след катеричавата лудост преди 2 дни
.... и след вълнуващите срещи вчера ....

какво се случи днес .....

фотоапарата е намерен от полицията :ieeee: :ieeee: :ieeee:

+ всички принадлежности за макро

едно огромно Б Л А Г О Д А Р Я на момчетата, които са се постарали .... защото си признавам, че не съм вярвала полицията да се задейства и да си свърши работата

и ... ако всеки ден носи по една страхотна изненада .... не е ли чудесно да се събуждаме сутрин в очакване на поредната :dovolen:

[video][/video]

Слънчевият живот, аз избрах за мен,
не харесвам долната земя.
Аз избрах си сърце за светлите неща,
аз избрах...страхотен ден.

... всички сте страхотни, изберете си ден. :dovolen:
Силвия
Баш кафе майстор
Мнения: 2208
Регистриран на: Юни 4, '13, 20:27

Re: Isa Bel за кратко наричана Руми

Мнение от Силвия »

Прекрасна новина Изи :gush: ....
много се хилих на Гео, когато вчера ми разказа за разговора ви по телефона :lol:
Аватар
Emilly1212
Кафе машина
Мнения: 4384
Регистриран на: Май 10, '15, 21:16
Местоположение: Троян
Дал благодарност: 1989 пъти
Получил благодарност: 692 пъти

Re: Isa Bel за кратко наричана Руми

Мнение от Emilly1212 »

Благодаря на тези, които ти помогнаха да върнеш това, което толкова много обичаш....Вярвахме, че тези сърчица вещаят добро и ето - то е тук! :liubov: (Тази вечер Сами ми донесе орехче, намерил го в детската градина и то имаше форма на сърчице....)

Благодаря ти вълшебна IsaBel, че ми се обади и направи остатъка от деня ми прекрасен и зареден, и предизвика у мен такава еуфория...още съм под въздействието й и толкова много се радвам!!! :ieeee: :ieeee: :ieeee:
Най-важните неща на този свят са онези, които нямат етикет с цена, защото колкото и много да струват, не могат да бъдат нито купени, нито продадени!

Нашето любимо място - Emilly1212
Аватар
мимка
Дълго кафе
Мнения: 135
Регистриран на: Ное 1, '16, 14:40

Re: Isa Bel за кратко наричана Руми

Мнение от мимка »

Честито Изи :tzvetentze:
Поздравявам те с мисъл от любим автор: "Помни, че надеждата е нещо хубаво, може би най-хубавото нещо, а хубавите неща са безсмъртни" - "Рита Хейуърт или вечната пролет на надеждата" (Изкуплението Шоушенк) Стивън Кинг

Очакваме прекрасни мигове... отново :gush:
"...magicians have calculated that million-to-one chances crop up nine times out of ten"
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15871
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 836 пъти
Получил благодарност: 1686 пъти

Re: Isa Bel за кратко наричана Руми

Мнение от Гео, граф »

Както казаха Миша и Танет, на добрите хора им се случват добри неща, Изи :sdaaa: :slove: ! А ние останалите сме късметлии, защото ще продължим да се наслаждаваме на твоето изкусно изкуство :ieeee: :ieeemyzh: ! И още нещо - ако всеки си върши работата, дали пък светът няма да бъде по-добър :D
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Малката Ида

Re: Isa Bel за кратко наричана Руми

Мнение от Малката Ида »

:ieeee: :ieeee: :ieeemyzh: :ieeemyzh: Ама разбира се!!!! :gush: :gush:
Пак щи дишам пушека,значиииии :x
Публикувай отговор

Обратно към “Представете се”