Здравейте! Аз съм clock!

То че се знаем, знаем се, ама все пак :)...
Публикувай отговор
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Здравейте! Аз съм clock!

Мнение от calico »

Клоки, да не пипаш тоз прекрасен покрив на беседката, що чак сега я виждам аз :ufff:
искам пълна пролетна фотосесия във всички посоки, от всички ъгли, отвън и отвътре
прекрасно е това кътче :potekoha:

според мен настилката долу ти е по-спешна за общата визия, отколкото покрива, той си иска само боята....
чарът на беседката идва от формата на покрива, не променяй нищо там
ти прекрасно си го допълнила с пердетата
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 1 път

Re: Здравейте! Аз съм clock!

Мнение от clock »

:lol:
calico написа:Клоки, да не пипаш тоз прекрасен покрив на беседката
Смея ли да го пипна вече :lol: От две седмици съм нанесла малко петно грунд. Върху силната ръжда и върху чистата ламарина. Ще го тествам докато се затопли поне малко времето. За момента е бетон, хем е само един слой. Удържи ли на влагата запретвам ръкави и действам :nod: Да видя как ще го покорявам тоз покрив :lol:
Обещавам тази година да снимам повече, във всички посоки и от всички ъгли, те и розичките вече ще са малко по- големи и ще се виждат. Да сме живи и здрави ще им се радваме заедно.
Калико, харесала съм си един камък във Враца. Обаче още не съм успяла да убедя ММ колко много му харесва камъка и колко спешно му трябва :lol: И понеже съм му направила един километричен списък на неща, които много ще му харесат само да отворя уста и вече треска го тресе :lol: Но ще стане, тоя камък ще е.
Момичета мили, Джени, Марги, Тутти, Лалелче, Калико, благодаря ви за съветите и хубавите думи. Голям стимул са, а и голяма радост!
:liubov: :liubov: :liubov:
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1479 пъти

Re: Здравейте! Аз съм clock!

Мнение от Гео, граф »

Свети Валентин Зарезан е най-подходящото време за подсилване на убежденията, Клоки :daaa: :angel2:
clock написа:... харесала съм си един камък във Враца. Обаче още не съм успяла да убедя ММ колко много му харесва камъка и колко спешно му трябва :lol: И понеже съм му направила един километричен списък на неща, които много ще му харесат само да отворя уста и вече треска го тресе :lol: Но ще стане, тоя камък ще е...
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Lalel4e
Баш кафе майстор
Мнения: 2518
Регистриран на: Окт 21, '17, 18:11
Местоположение: Русе/Пловдив/Костанденец/Руен/Брягово
Дал благодарност: 605 пъти
Получил благодарност: 557 пъти

Re: Здравейте! Аз съм clock!

Мнение от Lalel4e »

И какво сега, какво?? Какво стана с беседката, с покривчето, с врачанския камък?? :P
Бива ли тук да има такъв застой? Докато изчисляваш хектарите, които ще са ти нужни за 8-те кила лук, дето си ги поръчала тая година, метни някое фото да има де да блеем! :lol:
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 1 път

Re: Здравейте! Аз съм clock!

Мнение от clock »

Аййй :shock: как ме изкопа от дълбокото! И ме хвана съвсем неподготвена :svekurva:
Чакай сега да се оправдая. До никъде не стигна ни беседка, ни покрив, ни врачански камък. Като гледам кога съм писала, края на януари е било. Писнало ми е да бездействам като е нямало работа в градината и какво какво - покрива на беседката ми е влязъл в окото :lol: И после като е грейнало слънчицето та до сега, познай дали съм поглеждала пак към покрива :lol: Някой ден ще стигна и до него.
Имам едно неизпълнено обещание към Калико. Бързам да се поправя.
Това е външната ми лятна кухня. Розата от двете страни на перголата е Jasmina на Кордес, а на дългата страна е Raubritter, пак на Кордес.

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 1 път

Re: Здравейте! Аз съм clock!

Мнение от clock »

Хайде сега да поседнем под беседката

Изображение

Изображение

Изображение
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 1 път

Re: Здравейте! Аз съм clock!

Мнение от clock »

Ще си сложа и още няколко стари снимки. Докато съм на чешмата виждам това. Голямо меле е, но аз си го харесвам.

Изображение

Изображение

Изображение
Аватар
shoshy
Баш кафе майстор
Мнения: 2931
Регистриран на: Мар 30, '11, 16:09
Местоположение: Бургас
Дал благодарност: 3 пъти
Получил благодарност: 5 пъти

Re: Здравейте! Аз съм clock!

Мнение от shoshy »

Много романтично в беседката :dovolen: !
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 1 път

Re: Здравейте! Аз съм clock!

Мнение от clock »

Благодаря ти, Шоши! :liubov:

Още няколко кътчета
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

:D Спирам!
dar
Баш кафе майстор
Мнения: 2898
Регистриран на: Окт 24, '14, 16:30

Re: Здравейте! Аз съм clock!

Мнение от dar »

Клокче, от котачетата ще почна - много сладки палавници! Беседката е само за сладки раздумки с приятели! Много уютно е при теб! Синия бодливко Хопсито ли е?
Публикувай отговор

Обратно към “Представете се”