Здравейте! Аз съм clock!

То че се знаем, знаем се, ама все пак :)...
Публикувай отговор
Аватар
Polin
Кафе машина
Мнения: 4386
Регистриран на: Ное 15, '15, 20:55
Местоположение: гр.Летница,обл.Ловеч
Дал благодарност: 1774 пъти
Получил благодарност: 802 пъти

Re: Здравейте! Аз съм clock!

Мнение от Polin »

И аз няма да пропускам тези красоти, Clock :daaa: :tzvetentze:
Прекрасна е градината в тази пролетна премяна :sheart: :sheart: :sflower:
Хубав ден :tzvetentze:
Аватар
Emilly1212
Кафе машина
Мнения: 4357
Регистриран на: Май 10, '15, 21:16
Местоположение: Троян
Дал благодарност: 1660 пъти
Получил благодарност: 585 пъти

Re: Здравейте! Аз съм clock!

Мнение от Emilly1212 »

Клокче, денят ми започва с твоята градина! :liubov: Прекрасна е! Хармония и уют, създала си приказни кътчета. Флоксовете са прелестни. Очаквам с нетърпение и аз розите и лилиумите.
А тази снимка ме омагьоса.... :gush:

Изображение
Най-важните неща на този свят са онези, които нямат етикет с цена, защото колкото и много да струват, не могат да бъдат нито купени, нито продадени!

Нашето любимо място - Emilly1212
Аватар
мечтица
Кафе машина
Мнения: 4886
Регистриран на: Юли 4, '13, 08:31
Дал благодарност: 613 пъти
Получил благодарност: 818 пъти

Re: Здравейте! Аз съм clock!

Мнение от мечтица »

Вау,Лилке,колко хубаво е станало :o
Страхотни кътчета,ручейче,флоксове,лалета,всичко много ме харесва. :liubov:
Не забравяй да показваш повече,
магнолията ,дали е цъфнала,а прекрасната ти глициния? :slove:
Ние си мислим, че Бог ни гледа отгоре, но той всъщност ни гледа отвътре - ЖИЛБЕР СЕСБРОН
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Здравейте! Аз съм clock!

Мнение от calico »

оооооооооооо, прелест!!!! :potekoha: :ieeemyzh:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
МГХ
Наркоман
Мнения: 10087
Регистриран на: Окт 4, '12, 23:28
Местоположение: Русе
Дал благодарност: 348 пъти
Получил благодарност: 920 пъти

Re: Здравейте! Аз съм clock!

Мнение от МГХ »

И аз се загледах с удоволствие тук. Градината ти е прелестна. :daaa: Ето в такива случаи ми е мъчно ,че моята градина е далеч от мен и като се случи, както сега, да не мога да отида повече от две седмици в най-пролетното време. Ще наминавам при теб, ако разрешиш, т.е. ако пускаш повече снимки :D Хубав ден!
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Здравейте! Аз съм clock!

Мнение от Еличка »

Клокич,
Гледам, гледам и си мисля, че градината ти в момента е като утро. Ранобудните ти флоксове и лаленца са станали първи. Ацерът свенливо се събужда, хостата се протяга...
Много е хубаво! А поточето , ахххххх! :tzvetoman:
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Оля
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1075
Регистриран на: Яну 18, '17, 07:56
Дал благодарност: 1 път
Получил благодарност: 5 пъти

Re: Здравейте! Аз съм clock!

Мнение от Оля »

Прекрасни кътчета си сътворила Клокче! Възхищавам ти се на прецизността и реда, който поддържаш в градината!
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15823
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 718 пъти
Получил благодарност: 1497 пъти

Re: Здравейте! Аз съм clock!

Мнение от Гео, граф »

:sooo: :sooo: :sooo: ... помня как изглеждаше тъмната част под дърветата преди колко... година, две :hmmm: ? Клоки, чудеса си направила с него :nod: ! То камъни, то дънери, то прелестни пътечки, особено онези малките с дървеските кори, то китки между тях - суупер си го измислила и сътворила! Браво, момиче :daaa: :daaa: :daaa: !
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 1 път

Re: Здравейте! Аз съм clock!

Мнение от clock »

Благодаря ви, момичета мили, за добрите думи! :sheart:

И аз нямам търпение за лилиумите :oops: Всеки ден ги наобикалям, да видя новите дали са наболи. Тук - там плахо се показват връхчета. Може би съм ги насадила по - надълбоко и им трябва време да достигнат повърхността. Миналогодишните вече са по педя над земята, якички и едри, някои с бебета даже :liubov2: Ще почакаме лилиумите. А преди това нямам търпение за ирисите, божурите и розите.
Да сме живи и здрави ще снимам и ще показвам. Радвам се на всяко цвете, а радостта ми става стократно по - голяма когато я споделя с вас :liubov:
А камъните, дънерите, пътечките.... Гледам да разнообразявам малко. Равно, тясно, селско, без простор и панорами, такива са даденостите, които не мога да променя. Затова ми се иска, като погледна наоколо, окото да се спира и тук и тук и тук. Вече почти запълних градината с цветя и дръвчета. Сега ще чакам големите да растат и да правят обеми и според тях, във времето, ще намествам малките цветя.
dar
Баш кафе майстор
Мнения: 2898
Регистриран на: Окт 24, '14, 16:30

Re: Здравейте! Аз съм clock!

Мнение от dar »

Клокче :gush: , дъхът ми спря! Чудесна е градината ти! И аз като Гео си спомням мястото от последната снимка, неузнаваемо е! Много труд си хвърлила, но резултата си заслужава. Ще показваш и беседката, нали. С удоволствие си поседях под дърветата и пролетните ти цветя . Благодаря за споделеното :tzvetentze: :tzvetentze: :tzvetentze:
Публикувай отговор

Обратно към “Представете се”