Здравейте

То че се знаем, знаем се, ама все пак :)...
Аватар
magimei
Кафе с мляко
Мнения: 217
Регистриран на: Дек 5, '16, 21:35

Здравейте

Мнение от magimei »

Казвам се Милена Попова, на 38г съм от София , студентка 3 година в ЮЗУ Благоевград .Майка на 3 сина :dovolen: , 4 домашни кучета + 1 персийска +1папагал и 2 костенурки. Обожавам орхидеите и хибискусите. В цветята намерих начин да почивам психически от ежедневието, а в последствие май стана някакво вманиачаване ;) . От тази година се сдобих и с 3 кошера, но в края на сезона завърших с 8 броя. За мен са страхотна терапия и място в което не ме безпокоят мъжката банда .Добре, че ги е страх :mrgreen: .Реших да се регистрирам вместо често да притичвам по търлъци и да черпя толкова полезна информация основно за хибискусите от тук.
Deleted User 2919

Re: Здравейте

Мнение от Deleted User 2919 »

magimei написа:Казвам се Милена Попова, на 38г съм от София , студентка 3 година в ЮЗУ Благоевград .Майка на 3 сина :dovolen: , 4 домашни кучета + 1 персийска +1папагал и 2 костенурки. Обожавам орхидеите и хибискусите. В цветята намерих начин да почивам психически от ежедневието, а в последствие май стана някакво вманиачаване ;) . От тази година се сдобих и с 3 кошера, но в края на сезона завърших с 8 броя. За мен са страхотна терапия и място в което не ме безпокоят мъжката банда .Добре, че ги е страх :mrgreen: .Реших да се регистрирам вместо често да притичвам по търлъци и да черпя толкова полезна информация основно за хибискусите от тук.
Здравей Милена. Колкото да ни е странно, но на 38 засадих първи хибискус, както трябва и той цъфна.Комшийка ми подари резник на китайска роза, и оттогава стайните растения почнаха да се увеличават..даже на балкона почнах да садя градинските цветя и храсти..Някои вече са на село. Винаги казвай, кои стайни търсиш, мисля, че всички на форума преминали през фаза:Стайни-необичайни..
Успех в цветарските повизи! :tzvetentze:
Аватар
макс
Кафе машина
Мнения: 3731
Регистриран на: Ное 13, '13, 15:08
Местоположение: София
Дал благодарност: 23 пъти
Получил благодарност: 52 пъти
Обратна връзка:

Re: Здравейте

Мнение от макс »

Здравей Миленче и добре дошла :tzvetentze:
Пожелаваме ти забавни и приятни мигове с нас!

Изображение
Аватар
маргото
Наркоман
Мнения: 10915
Регистриран на: Окт 24, '15, 22:43
Местоположение: Бяла Слатина
Дал благодарност: 170 пъти
Получил благодарност: 1316 пъти

Re: Здравейте

Мнение от маргото »

Добре дошла Миленче! :tzvetentze: Още един доста ангажиран млад човек! :sclap:
Къде се намира градинката с кошерите? И те имат нужда от много растения, за да се изхранват.
Градински цветя отглеждаш ли? Може и някоя снимка да покажеш, а и още за себе си да разкажеш.
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Здравейте

Мнение от calico »

Здравей Милена, добре си дошла :tzvetentze:

още една Милена, и още една Милена от Благоевград
показвай цветята, ние обичаме да гледаме :ieeee:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
greeneyed
Чист кофеин
Мнения: 9994
Регистриран на: Ное 30, '09, 15:11
Местоположение: 550 м н.в., в полите на Средна гора
Дал благодарност: 458 пъти
Получил благодарност: 866 пъти

Re: Здравейте

Мнение от greeneyed »

Добре дошла, Маги, настанявай се в кафенето, чети, ама и разказвай- например какви са тези 4 песа ? За дивеч? 8-) Адмирации за пчелина! :dovolen:
Не искайте много- не можете да му платите цената... Ванга

моите цветя
Аватар
magimei
Кафе с мляко
Мнения: 217
Регистриран на: Дек 5, '16, 21:35

Re: Здравейте

Мнение от magimei »

Живея в Казичене ,и кошерите са ми там.Имаме градина отделно от къщата около 3 декара и отдавна исках да си взема кошери.Омръзна ми да купувам мед ,който не ми харесва и не зная какво има вътре.Оказа се ,че ми хареса да се занимавам с тях.Както винаги при мен нещата се случват все трудно.Годината беше лоша заради късното застудяване и пчелите се изроиха.Сблъсках се набързо с роене на кошери,хващане на нови рояци дали мои или чужди,осиротяло семейство,смяна на майки,за мое учудване вадих и мед 17 буркана :D ,бях толкова доволна от себе си :mrgreen: .Все ми се караха ,че при малко свободно време все съм там , а сега се надявам да оцелеят зимата.За кучетата какво да кажа 4 Йоркширски териера имам.Всичко стана случайно -умря ми бебе кокерче и аз и най-малкит ми син изпаднахме в страхотна депресия пък на него му предстоеше кандидатстване и по спешност се наложи да купя друго мъниче.Така се сдобихме с първото куче Тери,после реших че ще му е скучно само и взех една уникална дама Рая,после ми подариха още една дама от най-дребните Шери,тя пък роди но се оказа че таткото е бил с генен дефект и бебето има страхотен проблем с крачето.Обаче това бебе ми влезе в сърцето-няма такава дивачка луда ,откачена ,дива и бясна.Все си мисля,че компенсира недъга с лудост и я нарекох Буря.През целит си съзнателен живот съм обичала животни,а любовта към цветта дойде в тежък момент за мен.Оказа се че постоянните грижи за тях ме накараха да спра да мисля за друго.Започнах с една ,после две и така нататък орхидеи-сега ме е срам да кажа колко са.След това от видяните красоти тук се запалих по хибискусите ,но там все още се уча.Информацията за отглеждането им тук е доста изчерпателна.Краста си е ,за последно купих екзотични хибискуси семена и сега никнат.Всяка вечер притичвам от работа да ги погледна да видя как са :hihihi: ,след което се захващам с готвенето и киснене на орхидеи .Нещо в последно време не смогвам.Бих искала да кача снимки,но не успявам.Прочетох темата за това как се качва ,но от панелчето отдолу под карето за писане не става изписва ми ,съм банната заради нещо :shock: .
Аватар
magimei
Кафе с мляко
Мнения: 217
Регистриран на: Дек 5, '16, 21:35

Re: Здравейте

Мнение от magimei »

Изображение
Аватар
magimei
Кафе с мляко
Мнения: 217
Регистриран на: Дек 5, '16, 21:35

Re: Здравейте

Мнение от magimei »

Интересно ,оказа се че от телефона ме блокира ,а от лаптопа става .Само да ми кажете как се качват по няколко снимки за да не е в отделни постове и да не заливам с отделни мнения за всяка една снимка.
Аватар
liubami
Кафевар/ка/
Мнения: 789
Регистриран на: Яну 11, '13, 13:08
Местоположение: софия

Re: Здравейте

Мнение от liubami »

Здравей,добре дошла!!! :tzvetentze:
https://flickr.com/photos/147607694@N05 ... 9499790383" onclick="window.open(this.href);return false;
Публикувай отговор

Обратно към “Представете се”