Здравейте

То че се знаем, знаем се, ама все пак :)...
Аватар
Polin
Кафе машина
Мнения: 4435
Регистриран на: Ное 15, '15, 20:55
Местоположение: гр.Летница,обл.Ловеч
Дал благодарност: 2063 пъти
Получил благодарност: 959 пъти

Re: Здравейте

Мнение от Polin »

Ами ..и аз да се пресрамя :oops:
Казвам се Павлина.Живея в малък град,близо до Крушунските водопади.Имам двама сина, на 33 и 28 години и съпруг, 7 котки, куче и една костенурка.Обожавам цветята и времето ,прекарано с тях за мен е повече от приятно.Живеем в къща с двор,в който има място за малинови насаждения,лозе и всичко друго за което се сетите(обработваемата част е 2,5дка :twisted: )
Имам си и градина,която вече ми е малка и застрашава да измества ако не малините, то поне една част от ягодите или нещо друго :mrgreen:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31649
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 977 пъти
Получил благодарност: 2230 пъти

Re: Здравейте

Мнение от Мария Николова »

4 домашни кучета + 1 персийска +1папагал и 2 костенурки.
Миленче, значи домашните любимци ще си останат повече от градинските китки! :srofl:
Но и това си има решение. Като се радваш на снимките тук на другите, опитай да мислиш сякаш ти си ги показала, сякаш са твоите цветя.
Аз го мога. :mrgreen: Например не си пълня двора с рози, а гледам снимките на нашите розарки и се радвам наготово на красотата им. :lol:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
ivanina
Кафе машина
Мнения: 4142
Регистриран на: Мар 29, '13, 11:36
Местоположение: Русе, България
Дал благодарност: 20 пъти
Получил благодарност: 6 пъти

Re: Здравейте

Мнение от ivanina »

Мария Николова написа:
4 домашни кучета + 1 персийска +1папагал и 2 костенурки.
Миленче, значи домашните любимци ще си останат повече от градинските китки! :srofl:
Но и това си има решение. Като се радваш на снимките тук на другите, опитай да мислиш сякаш ти си ги показала, сякаш са твоите цветя.
Аз го мога. :mrgreen: Например не си пълня двора с рози, а гледам снимките на нашите розарки и се радвам наготово на красотата им. :lol:
...а-а, не може така , да отхвърляме розите заради четириногите си любимци!!! :x
Трябва някак си да постигнем решение за съвместно съществуване - както например аз ги уча да обичат освен мен - и цветята ми , с доста упорити и не леки дресировки! :twisted:
Маги , здравей! ....Радвам се да те срещам И тук!.....цветарите сме навсякъде :daaa: :tzvetentze:
Истината е като водата - винаги намира път!...

Изображение
Аватар
Димана
Кафе машина
Мнения: 3082
Регистриран на: Яну 29, '11, 16:59

Re: Здравейте

Мнение от Димана »

Привет, Милена! Добре дошла! :tzvetentze:
Още една Милена...Чудесно! Ето останалите.
Изображение
От ляво на дясно - Димана, Блеки, milena02, МГХ, отпред е mileni.
Надявам се на следващата снимка на Милените, да си с нас! :tzeluvka:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31649
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 977 пъти
Получил благодарност: 2230 пъти

Re: Здравейте

Мнение от Мария Николова »

Виждала съм се с 4 Миленчета. :gush: :ieeee: :ieeee: Първо с Блеки 2010 в София; после с №2 и Диманка през 2013 край Троян и през 2014 с МГХ в Русе. :gush:
Само с Милени не сме се виждали, но пък се знаем с нея още преди да се видим с другите Миленчета. :lol: :gush:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
cvetnica
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1555
Регистриран на: Юни 10, '13, 10:34

Re: Здравейте

Мнение от cvetnica »

Здравей, Маги, добре дошла! :tzvetentze:
Всеки един човек е уникален, точно като всички останали. :)
Маргарет Мийд
Аватар
magimei
Кафе с мляко
Мнения: 217
Регистриран на: Дек 5, '16, 21:35

Re: Здравейте

Мнение от magimei »

Благодаря на всички и много се надявам да се видим на живо с адашките и другите дами и господа. Със Софиянките винаги в неделя мога да се видя къде за кафе, къде за разходка до пазара на Димитър Петков за чесане на краста. Обожавам да се разхождам там. На снимката сте страхотна усмихната компания. Ще следя за срещите ви, а ако не видя свиркайте. Ще ми бъде изключително приятно да си побъбря с хора със сходни интереси.
Kaira
Чист кофеин
Мнения: 5041
Регистриран на: Авг 26, '15, 14:39
Получил благодарност: 5 пъти

Re: Здравейте

Мнение от Kaira »

Честита Нова година, Милена!
Късметът, здравето и любовта да бъдат постоянни гости в дома ти! :liubov:
Изображение
сюзан
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Юни 12, '14, 10:56
Местоположение: Стара Загора
Получил благодарност: 4 пъти

Re: Здравейте

Мнение от сюзан »

Честита Нова година!
Здраве, щастие и благоденствие да носи на всички.
Добре дошла и на теб, Polin. Можеш да си отвориш собствена тема, където да пишеш, качваш снимки от градината си и да разказваш за себе си. Пожелавам ти интересни часове във форума.
За да направиш прерия
ти трябва пчела и детелина,
и една мечта голяма.
Но само и мечта ти стига
ако пчела и детелина няма.
Емили Дикинсън
Аватар
magimei
Кафе с мляко
Мнения: 217
Регистриран на: Дек 5, '16, 21:35

Re: Здравейте

Мнение от magimei »

Изображение днес реши да ме зарадва тази катлея :dovolen: ,за първи път цъфти при мен.
Публикувай отговор

Обратно към “Представете се”