Добре заварили!

То че се знаем, знаем се, ама все пак :)...
Публикувай отговор
Аватар
vanina_g
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1460
Регистриран на: Апр 5, '16, 09:03
Местоположение: Пловдив
Дал благодарност: 3 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от vanina_g »

Еличка написа: Май 24, '18, 22:50 ...
Разпозната като Coral down - моето малко бижу.
:potekoha: Страхотен цвят! Красива е! :slove:
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от Еличка »

Събота сутрин - пъстра и слънчева
Изображение

Стипа, подарена от Дарето Darina1960. Щастлива е при мен :tzeluvka:
Изображение

Мащерката иска да превземе всичко. Ограничавам, режа, ами огромна е. Явно усеща, че я харесвам
Изображение

Изображение

И за финал да си сложа Мишо и в моята темичка, не само в домашните любимци
Изображение
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
Emilly1212
Кафе машина
Мнения: 4357
Регистриран на: Май 10, '15, 21:16
Местоположение: Троян
Дал благодарност: 1650 пъти
Получил благодарност: 585 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от Emilly1212 »

Невероятна мащерка Еличка! :tzvetentze: Всички цветя са толкова красиви! А Мишо.... :liubov: такава е душичка, прекрасен е!
Най-важните неща на този свят са онези, които нямат етикет с цена, защото колкото и много да струват, не могат да бъдат нито купени, нито продадени!

Нашето любимо място - Emilly1212
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от Еличка »

Да си изплача мъката :cry: - откраднаха ни Мишето! Дълго е за разказване, а и май няма смисъл.....
Последно промяна от Еличка на Юли 4, '18, 00:07, променено общо 1 път.
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от Еличка »

И мъничко цвят без нея
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
vanina_g
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1460
Регистриран на: Апр 5, '16, 09:03
Местоположение: Пловдив
Дал благодарност: 3 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от vanina_g »

Еличка написа: Юли 4, '18, 00:01 Да си изплача мъката :cry: - откраднаха ни Мишето! Дълго е за разказване, а и май няма смисъл.....
Оооо :o ужас! Много е гадно така! Как може, какви хора има, не мога да го проумея :snif:
Не знам как да те утеша мила, но ти съчувствам от цялото си сърце :gush:
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от Еличка »

Слънчев, топъл уикенд, изпълнен с много емоции. Знам, че не се снима на слънчев пек, но успях да си открадна няколко усмивки за спомен от детелината, жълтуркувците и тревките преди да бъдат окосени. И да ги споделя с вас, любими
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
Emilly1212
Кафе машина
Мнения: 4357
Регистриран на: Май 10, '15, 21:16
Местоположение: Троян
Дал благодарност: 1650 пъти
Получил благодарност: 585 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от Emilly1212 »

Благодаря за този слънчев репортаж Еличка! Много е хубаво при теб, зареди ме с настроение! :tzeluvka:
Най-важните неща на този свят са онези, които нямат етикет с цена, защото колкото и много да струват, не могат да бъдат нито купени, нито продадени!

Нашето любимо място - Emilly1212
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от Еличка »

:liubov: Емииии :liubov:
Замислих се днес... Колко сме различни хората - пъстри, цветни, черно-бели, едноцветни, подредени, хаотични, откровени, скрити.... А градините и домовете ни отразяват естествено душите ни. И в тази посока осъзнах, че мога да харесвам стотици художници, но ако трябва да закача една единствена картина на стената си, тя ще бъде искрена, разхвърляна драсканица на детенце - даже я виждам :lol: . А някой ще избере Майстора, друг Пикасо.....
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от Еличка »

Снощи животът ми удари поредния шамар... Питам се защо. Децата трябва да са здрави! Защо е жив онзи гад, който не иска да учи, да работи, да се развива? Жив е мръсникът, 20 години диша лепило и рови из кофите, всеки ден го виждам! Жив е, трепери, та така 20 години..... А умните деца са нашето бъдеще.
Едно дете, което иска да живее, иска да учи, иска да е човек се разболява от левкемия. Момчето е съученик на синът ми - красиви, умни, талантливи деца. Днес денят е негов! Цветът не може да бъде преборен от снега....
П. П. Няма да дойда на рождения ден... Съжалявам, не знам как да го цитирам в темата. Ще правим кръжок с дечица, ще лепим, ще продаваме, ще се съберат паричките. За всички деца се събраха в града ни. И те имат нашите слънчеви лъчи. Досега не съм участвала явно. Сега ще! Не обичам гласността, когато се молиш, помагаш, страдаш.... Понякога няма избор
Изображение

Изображение

Изображение[/url

[url=https://ibb.co/hZuV4f]Изображение


Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Публикувай отговор

Обратно към “Представете се”