Добре заварили!

То че се знаем, знаем се, ама все пак :)...
Публикувай отговор
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от Еличка »

:tzeluvka:
А, намерих още една нощна лампа
Изображение
how do you upload a photo
Изображение
image processing service
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от Еличка »

И още нещо.
Тези също бяха приготвени за горене. Бяха с едни адски лъскави картинки с елени - лявата и дясната :mrgreen: А къщичката почти на нищо не приличаше, та я реставрирах, даже и тополка и боцнах :lol:
Изображение
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Оля
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1075
Регистриран на: Яну 18, '17, 07:56
Дал благодарност: 1 път
Получил благодарност: 5 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от Оля »

Много сте талантливи във вашето семейство, свежарски идеи имате! И аз ще се радвам на още снимки.
viktoriaivanova
Кафевар/ка/
Мнения: 841
Регистриран на: Мар 22, '13, 13:35
Получил благодарност: 7 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от viktoriaivanova »

Еличка, добре дошла и от мен!
Майсторица си ти, сръчни ръце имаш, и усет за красивото!
Изгледа към Осогово ли те вдъхновява!
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от Еличка »

Благодаря ви, прекрасни!
А, сега! Хм, какво ме вдъхновява? Никога не съм си задавала този въпрос....
Всичко може да ме вдъхнови. Много често е нещо на пръв поглед несъществено, на което искам да вдъхна нов живот. Ето например тази "щора". Направих я, защото намерих в стария скрин кълбенце дантелка на една кука. Толкова нежна, стояла там десетилетия... Представих си как я е плела бабата в откраднатите мигове за почивка. За какво ли е била предназначена?
Изображение

А сега открих още малко нещица - плат за гоблени (не знам как се казва), още малко такива дантелени кълбенца. И ми хрумнаха сто идеи, ръцете ме засърбяха.
Есента купих едни перденца за едната стая, сега отиват на боклука. От тези съкровища скроих нови пердета. Ще ви ги покажа, като ги сложа :ieeee:
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Малката Ида

Re: Добре заварили!

Мнение от Малката Ида »

Страхотно :potekoha: :potekoha: :potekoha: Да вдъхнеш живот, на нещо обречено е...непреходно! :tzvetentze:

Поздрав най-сърдечен! :tzeluvka: :tzvetentze:
сюзан
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Юни 12, '14, 10:56
Местоположение: Стара Загора
Получил благодарност: 4 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от сюзан »

Поздрав и от мен! Наистина сте талантливи! Страхотни идеи!
Като си помисля колко "ненужни" неща се търкалят по таваните... (и на нашия сигурно има такива).
Лампите много ме впечатлиха! Браво на ТМ!
За да направиш прерия
ти трябва пчела и детелина,
и една мечта голяма.
Но само и мечта ти стига
ако пчела и детелина няма.
Емили Дикинсън
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от Еличка »

Благодаря ви, момичета! Като те погалят по косъма и хоп, музата отново напира!
А материали наистина се търкалят. Ако знаете какъв салонен бюфет имам от баба :potekoha: Ах, как го обичам и колко ми е нужен... Когато бях дете и ходех ваканциите при баба, винаги го обгрижвах. Всеки ден му поставях нов букет, набрани тревки от ливадите. Но няма, наистина няма къде да го приютя сега! И си стои самотен в селската къща, дето не съм стъпвала от години. Но само мисълта, че е там и ме чака ме топли!

P. S. Ще предам аплаузите на ММ. А той не беше такъв майстор. Откакто имаме тази вила, нещо му стана :mrgreen: Като намеря някоя дъска/буркан/парче желязо, светнат ми пламъчета в очите и го попитам "Можем ли да му намерим приложение?", вече толкова му трябва. И се захващаме - аз шкуря, боядисвам, декупаж, а той разпъва кабели, фланци (каквото и да значи това) и мърмори, че може и да не стане добре. :lol:
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1479 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от Гео, граф »

Хехе, като те чета, Ели, все едно за моя Шеф говориш :o :D ! Щом започна да приготвям отвертки, шкурки, кутии с бои и четки, той се присламчва, започва да ми дава акъл и да ми прави забележки, докато не кипна и му тръсна инструментите в ръцете. Тогава доволен се заема и забравя всичко, включително и да дойде за обяд. Ако му кажа слез в градината да оправиш оградата, че се е капичнала, той ми носи от девет дерета вода, за да не го направи. Ако обаче аз сляза, след пет минути е довлякъл бормашината и вече я поправя :lol: :lol: ... Толкова е хубаво мъжовете да ни се мотаят в краката и да правиме нещата заедно, нали :slove: !
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от Еличка »

:lol: :nazdrave: :-x
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Публикувай отговор

Обратно към “Представете се”