Добре заварили!

То че се знаем, знаем се, ама все пак :)...
Публикувай отговор
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Добре заварили!

Мнение от Еличка »

Здравейте и от мен!
Аз съм Еличка, името ми е по- дълго, но някак според мен не ми отива много :potekoha: Омъжена съм и имам прекрасно семейство (да чукна на дърво)! Живеехме си спокойно, но... Преди малко повече от половин година наследихме малка соц-виличка с приземен склад + мазе и горен етаж с две мънички стаи. И всичко се преобърна! Изведнъж у нас нещо избухна и заобичахме тези 600 кв.м., дали живот на стотици шипки, тръни, къпини... Но това не е всичко - покривът тече, няма прокарана вода, няма баня и тоалетна! И за да не е скучно, вътре положението беше: :mrgreen:
Изображение
Прекрасно! И започнахме двамата със съпруга ми всяка вечер след работа да ходим за час-два, за да унищожаваме храсталаци и изхвърляме боклуци. Инат и любов какво ли не правят :dovolen:
А в свободните секундички надничах при вас.
Е, градина още нямаме, но все някога ще има! Но пък ремонтирахме покрива и накак между другото превърнахме гнусния склад в малко СОБЕ - стаичка за сбирки с добри приятели. А и сбирките не закъсняха - " на гола поляна", но мнооого зареждащи и истински.
Това е засега моето представяне, ще има още мнооого.
От сега ви благодаря за приема! Знам, че ще се радвате с нас, ще давате акъл, ще критикувате и ще пием кафенце заедно тук!
P. S. От днес вече имаме ВОДА, ни пък идва зима, уфффф!
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
kim
Наркоман
Мнения: 13526
Регистриран на: Авг 23, '12, 15:40
Дал благодарност: 159 пъти
Получил благодарност: 258 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от kim »

Добре дошла при нас :tzvetentze:
Ти не си капка в океана. Ти си целият океан, в една капка.
Rumi

– Как говориш, след като нямаш мозък?- попита Дороти.
– Не знам – каза Плашилото – но тези, които нямат мозък, много обичат да говорят.
“Магьосникът от Оз”
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от Еличка »

И за да ме опознаете, още малко от мен. Много обичам четките и боите, но не мога да рисувам. Много обичам дома си, но обичам и да пътувам. И най-ужасното ми качество - имам твърди рога и постигам това, което съм си наумила, но за съжаление (осъзнавам!) винаги мисля, че ще го свърша по-добре без чужда помощ :oops:
Ще ви представя и стаичката, която вече видяхте на снимка в складов вид. Някак много спонранно решихме да я направим в традиционен български стил. Имаме посъбрани нещица от родители, баби и дядовци и прародители. И тъй като ги обичаме, а вкъщи такъв стил няма как, стаичката стана такава:
Изображение
Изображение

Изображение
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Kaira
Чист кофеин
Мнения: 5041
Регистриран на: Авг 26, '15, 14:39
Получил благодарност: 4 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от Kaira »

Еличка, добре дошла и от мен! :tzvetentze:
Честито за новата придобивка! Много уютна и приветлива ви е стаичката!
Аватар
Asarina
Кафе машина
Мнения: 3940
Регистриран на: Мар 31, '13, 16:23
Местоположение: София - Лобош
Дал благодарност: 2 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от Asarina »

Добре дошла, Еличке! :gush: :tzvetentze:
GIOIA(Джоя)

Re: Добре заварили!

Мнение от GIOIA(Джоя) »

Добре дошла,Ели!
Собето ви е супер!А щом си такова рогато и каквото си наумиш,риеш с копито докато не стане,съм сигурна ,че всичко ще се получи и то бързичко :lol: и красиво :daaa:
Хубаво е,че ви е близо,щом отскачате след работа и малко,по малко ще отмятате работа.
Къде се намира виличката?
Аватар
darina1960
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1682
Регистриран на: Яну 31, '13, 17:17
Дал благодарност: 233 пъти
Получил благодарност: 113 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от darina1960 »

Добре дошла, Еличка! :tzvetentze:

Като надничаше тук - видЕ ли че утре ще има ЧРД на това наше обиталище. Даже вече някои подгряват :mrgreen: Ела да се видим "на терен".
А ние чакаме още снимки на собето и бъдещата градина.
Добре дошла още веднъж! :tzvetentze:
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от Еличка »

Благодаря, момичета! Хехеее, има време, на другата среща мога и да дойда, ако вече има с какво да се похваля, да ви зарадвам :dovolen:
Виличката се намира в Осоговската планина, гледката е прекрасна
Изображение
Аз.... да ме опознаете още малко. Казах, че обичам четки и бои. Обичам да преправям и стари мебели. Та, затуй да ви покажа подготовка преди /след на някои нещица за бъдещата ни спалня (кога ли ще стигнем до нея :ufff: )
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Тъй, вече се знаем. Още веднъж, добре заварили и добре дошли и в моя малък свят :tzvetentze:
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
маргото
Наркоман
Мнения: 10915
Регистриран на: Окт 24, '15, 22:43
Местоположение: Бяла Слатина
Дал благодарност: 170 пъти
Получил благодарност: 1316 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от маргото »

Добре дошла, Еличка! :tzvetentze: Ще ти е хубаво тук!
Покажи и дворчето, разкажи как би искала да изглежда бъдещата градинка?
Аватар
макс
Кафе машина
Мнения: 3731
Регистриран на: Ное 13, '13, 15:08
Местоположение: София
Дал благодарност: 23 пъти
Получил благодарност: 52 пъти
Обратна връзка:

Re: Добре заварили!

Мнение от макс »

Добре дошла и от мен Еличка! :tzvetentze:
Публикувай отговор

Обратно към “Представете се”