Добре заварили!

То че се знаем, знаем се, ама все пак :)...
Публикувай отговор
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от Еличка »

Брезичката, засадена миналата пролет, вече ще побелее :liubov: . А зад нея са любимата ми салвия и една трева, която е от ливадата (местна), но е разхвърляна навсякъде и я обичам истински.
Изображение
Изображение
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от Еличка »

И накрая малко цъфки и маца Гери :ovtza:
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
Emilly1212
Кафе машина
Мнения: 4357
Регистриран на: Май 10, '15, 21:16
Местоположение: Троян
Дал благодарност: 1660 пъти
Получил благодарност: 585 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от Emilly1212 »

Наистина е магично след дъжд, Еличка! :tzeluvka: А тази първа снимка е чудесна! Аз грозно лозе никъде не видях! И брезичката е много красива, и всичко нацъфтяло. Маца е красавица, хубаво местенце си има. :nod:
Най-важните неща на този свят са онези, които нямат етикет с цена, защото колкото и много да струват, не могат да бъдат нито купени, нито продадени!

Нашето любимо място - Emilly1212
Аватар
vanina_g
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1460
Регистриран на: Апр 5, '16, 09:03
Местоположение: Пловдив
Дал благодарност: 3 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от vanina_g »

Еличка, тревата (местната) е разкошна! :potekoha: А за салвията специално ще те разпитвам като му дойде времето :daaa:
А и всичко останало е много красиво! За маца Гери да не говорим - страхотна сладурана :tzvetentze:
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от Еличка »

Ноел писа скоро, че като започнала да публикува във форума, все ѝ се струвало, че похвалена е леко неистински и трябва да започне отначало. Никога не съм се чувствала така тук.... Ноелче, различно е отстрани, нали? Когато отида при приятел, винаги търся хубавото, радвам се на всичко и ми харесват дори и бурени (и колци на лозе :hihihi:) .
Еми, Ванинче! Добре сте ми дошли! :gush:
Ако искате от дивата салвия или неизвестната трева, пишете на ЛС адреси! :gush:
П. П. Гери не си я давам, хихихихиииии!
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
Noel
Наркоман
Мнения: 10630
Регистриран на: Яну 7, '14, 19:29
Местоположение: София кв. Борово
Получил благодарност: 1 път

Re: Добре заварили!

Мнение от Noel »

В живота има идеално равновесие.Разочарован си от нещо си,даже дълбоко си наранен за енти път от хората и си казваш:Край,спирам да съм чувствителна,здрава броня изграждам и само ще се плъзгам по вълните...и в следващият миг онзи отгоре ти праща опровержение.Залепва ти право във високомерния фасон създание,което вибрира на твоята честота.И ти става едно не толкова самотно в този луд свят.
Това са ми подаръците отгоре.Преди две години местните ангели ме извлякоха от блатото на самосъжалението,сега в момент на разколебаване в светлината срещам челно теб,светулчице.
Харесва ми всичко твое-деликатност,добронамереност,искреност....и талант.Талант да претворяваш.Да вписваш миналото в днес.
Няма консуматорство,душата ти е лека и освободена.И аплаузи за месните китки.Тревата е базовата фестука.Красавица,нали?Ако обърнем поглед към нашето си,страната ни ще е рай.Шото онзи отгоре е изсипвал с торби красота и богатство.
Благодаря ти,че прочетох темата ти точно днес.Огнище запали ,усещането е специално :sheart:
Загрубях леко след житейската мелачка.Хора като теб ме карат да си спомня коя съм.И да се върна в мен си.
Форумът е голям,спасение дебне отвсякъде.
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от Еличка »

Ноелче, и ти ме стопли и ме размисли.... Не знам каква е душата ми - моя е, не я давам на дяволи, а и от странни самодиви я пазя.... Знам само, че свърши ли асфалта, почват черните пътища и после пътеки. И става все по-красиво! Вярвай ми! Защото около тях няма канавки и мантинели, има само поляни с диваци, които те викат да ги погалиш или приютиш.
Винаги си добре дошла в моите пътеки и ливади!!!
И знай - освен треви има и Хора! Малко са, но и те се радват на вятъра, слънцето и капките любов! :gush: :tzvetentze:
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
Noel
Наркоман
Мнения: 10630
Регистриран на: Яну 7, '14, 19:29
Местоположение: София кв. Борово
Получил благодарност: 1 път

Re: Добре заварили!

Мнение от Noel »

Еличка написа: Май 7, '18, 22:33 Ноелче, и ти ме стопли и ме размисли.... Не знам каква е душата ми - моя е, не я давам на дяволи, а и от странни самодиви я пазя.... Знам само, че свърши ли асфалта, почват черните пътища и после пътеки. И става все по-красиво! Вярвай ми! Защото около тях няма канавки и мантинели, има само поляни с диваци, които те викат да ги погалиш или приютиш.
Винаги си добре дошла в моите пътеки и ливади!!!
И знай - освен треви има и Хора! Малко са, но и те се радват на вятъра, слънцето и капките любов! :gush: :tzvetentze:
Права си,светулчице,много си права.Има Човеци,срещам ги.Добре съм заварила :sheart:
Форумът е голям,спасение дебне отвсякъде.
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от Еличка »

Вчера, докато снимах неизвестната местна тревица, се сетих за една случка. Преди да ви я разкажа, да си призная, че някои от любимците ми си имат лични имена - тази пролет се сдобих и с Оленки (от Мечтица), Даринки (от Darina1960), а т.нар. "базова фестука" вече ще е Ноелита.
Като заформям някой нов цветен кът (наричам си ги острови), първо махам "тревния чим", окопавам дълбоко, настанявам купените растения и преди да засадя всичко, се юрвам да мъкна от местните мащерки, салвии и тревки. Тааааа, миналата година тъкмо разчистих терен и гордо нося в ръка една Ноелита, а на улицата съседа и жена му : "А, така, комши, ще разкрасяваме!", обменихме някоя дума. Аз си боцкам, пърхам и когато доволно настаних тревицата, чувам в гръб: "Ама, комши, нали досега плеви, защо пак ги връщаш?!? :eeeh: :hmmm:"
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
мечтица
Кафе машина
Мнения: 4886
Регистриран на: Юли 4, '13, 08:31
Дал благодарност: 613 пъти
Получил благодарност: 818 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от мечтица »

Еличка слънчево момиче,ех че ми стана едно хубаво и приятно,някъде в градина край Кюстендил расте цветенце с мое име :dovolen:
Благодаря те мила за позитива който даряваш. :tzeluvka: Обичам да гостувам в градината ти,всичко е толкова хубаво и винаги те представям усмихната с весел глас.А за комшиите посмях се от сърце,познато ми е,моите вече са свикнали с чудачествата ми и вече не ги впечатлява. :lol:
Ние си мислим, че Бог ни гледа отгоре, но той всъщност ни гледа отвътре - ЖИЛБЕР СЕСБРОН
Публикувай отговор

Обратно към “Представете се”