Добре заварили!

То че се знаем, знаем се, ама все пак :)...
Публикувай отговор
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от Еличка »

Еееех, Тутти! Колко мило ми стана, защото моето още не е градина, а детска градина. Както каза веднъж Клокич, фазата е "Алиса в страната на чудесата" - аюгата е по-висока от розите 🤣.
А иначе и аз обичам да си присядам на пейчиците, ама за кратко, току видя някой бурен и скачам.
Черпя по кафенце :scoffee:.
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
ljuboznatelna
Чист кофеин
Мнения: 7286
Регистриран на: Яну 26, '10, 12:13
Местоположение: Пловдив 7а зона
Дал благодарност: 737 пъти
Получил благодарност: 1308 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от ljuboznatelna »

Потънах в твоята приказка. Нагазила съм някъде в началото и съм останала там, и много съм пропуснала. Сега изобщо не ми се изплува, толкова е красиво!
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15885
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 858 пъти
Получил благодарност: 1724 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от Гео, граф »

Аз пък не виждам снимките :snif:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от Еличка »

Оооооооо, Люб, благодаря ти от сърце, че си приседнала при мен! Стой си, а аз и критики приемам, така че никой да не се смущава.
Е, щеше да е наистина красиво, ако не правехме нещата "на парче". Ако можехме още първата година да оправим всичко, ако не ни се налагаше месеци да чистим боклуци и драки, ако имахме средствата, а не да редим пъзел. Амаааа, каквото такова. Така може и да е по-сладко, знам ли? Най-хубаво ми става, като ни звъннат приятели : "Може ли да дойдем на вилата?". ❤️
Гео, граф написа: Апр 25, '19, 12:00 Аз пък не виждам снимките :snif:
А, не е голяма загуба 😁😂. Нищо ново, просто си ги събрах тук на едно място.
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
Emilly1212
Кафе машина
Мнения: 4385
Регистриран на: Май 10, '15, 21:16
Местоположение: Троян
Дал благодарност: 2057 пъти
Получил благодарност: 693 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от Emilly1212 »

Еличка, :liubov: много обичам да съм в твоята градина! Като видя снимките, ми става едно спокойно и добро на душата. Градината ти някак ми е усмихната, топла и уютна...също както си представям теб! :gush:
Най-важните неща на този свят са онези, които нямат етикет с цена, защото колкото и много да струват, не могат да бъдат нито купени, нито продадени!

Нашето любимо място - Emilly1212
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от Еличка »

Охооо, Емче :gush: ! Винаги си ми добре дошла, Слънчице! И аз така се радвам, като светне бялата оградка ❤️
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 1 път

Re: Добре заварили!

Мнение от clock »

Еличе, или аз съм пропуснала или ти сега за първи път показваш гледката си от градината :hmmm: Планини, гори, ахаа и замирисва на бор. Знаеш ли, с такава гледка и едно цветенце да няма в градината пак му се пълни душата на човек. Седиш си на пейката и очите в планината, после погледнеш в градината и скочиш, на човек винаги му се иска красотата да е съвсем близо до него. Създала си много хубави кътчета. Представих си брезичката пораснала и шарената сенчица под нея, тревите развяли гриви, розите нацъфтели и отрупани с цвят! Имаш едни акценти, които страшно харесвам! Като глинените гърнета наредени върху капака на шахтата, стълбата подпряна на дървото, чайника закачен сякаш за малко. Едни ей такива неща, които само като ги зърна и знам, че е от твоята градина. Оставяш автографа си навсякъде, това искам да кажа :D И е хубаво, и е интересно, и е запомнящо се! Мда! :lol: :gush:
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от Еличка »

Клокич, така го описа, сякаш всеки ден си тук. Имам една неземно любима феичка от форума ,знаеш ли как ме нарича, когато си говорим - Копитце :srofl: :srofl: :srofl:
Ясно е, че и ти си козирог, Копитце :gush: Понякога, като те чета, се чудя аз ли съм го писала.
И нещо на уше - есенната ми роза Souvenir du Docteur Jamain расте, няма да ми вадиш твоята :hihihi: ❤️
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
Lalel4e
Баш кафе майстор
Мнения: 2591
Регистриран на: Окт 21, '17, 18:11
Местоположение: Русе/Пловдив/Костанденец/Руен/Брягово
Дал благодарност: 760 пъти
Получил благодарност: 745 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от Lalel4e »

Еличка написа: Апр 18, '19, 14:21
Гео, граф написа: Апр 18, '19, 14:01
мечтица написа: Апр 18, '19, 13:55 Леелеее,ще се наложи да взема със себе си саксийки и пръст Изображение
Мечтице, сетих се за Иса, която винаги има в колата си лопатка, ръкавици и достатъчен брой пликове за предвидени ситуации - спира, откопава, прибира в плика и продължава :nod: :lol: :lol:
То не е смешно, защото сутринта се почувствах безпомощна. Да ме пита човек защо нося гримове в чантата, като почти не ги ползвам. Сложи си една лопатка, все ще потрябва! Тръгвам одеве от вилата към града и решавам да мина по по-дългия път през гората. И попадам на един декар стелария :potekoha: . А тия дни замислих да бодна малко между люляците, дето нищо не вирее. Намирам пръчка, ама тя мокра, тц. Накрая с ръце едвам успях само едно коренче да извадя, пфууу! :ufff:
:lol: :lol: :lol:
Ма казвайте по-рано де!! Миналата седмица се борих в Родопите с една дива иглика... :cry: Успях да й отскубна само листата и ми стана много мъчно. Ма може ли да тръгна на планина без нож в пояса?? :glupav:
И млечка имаше в изобилие, бая й се чудих... но я отказах. Отнесох само едно миниатюрно седумче, за което бях сигурна, че ще се справи. Вчера се сетих, че съм го забравила в багажника... :oops: Ама в найлонова кесийка - нищичко му няма - и влагата се е запазила, пък то и без влага щеше да оцелее, ама така си е съвсем добре - днес го бучнах в едно саксийче да добрува :D
Аватар
nelka-nelka
Kафенце
Мнения: 36
Регистриран на: Авг 9, '17, 11:44
Местоположение: Norge
Обратна връзка:

Re: Добре заварили!

Мнение от nelka-nelka »

Елче, и от мен един сърдечен поздрав, макар и с огромно закъснение. :tzvetentze:
Много си харесах подбора от трите снимки, който е направила Гео, ще се връщам да разглеждам отново.
Публикувай отговор

Обратно към “Представете се”