Добре заварили!

То че се знаем, знаем се, ама все пак :)...
Публикувай отговор
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 1 път

Re: Добре заварили!

Мнение от clock »

:lol: Ха ха ха, то хубаво, но на нашия таван вана няма :lol: А и идилично местенце си нямам, тук из двора. Обаче среща може да има. Да обсъдим правилно ли съм закрепила виното за бидона :hihihi: Или пък обратното - бидона за виното :D Монтажа на арката със завързани очи ще го направим.
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от Еличка »

:lol: Амаааа..... Аз този "басейн" за една година три пъти съм го ползвала :ieeee: :ieeee: :ieeee: Ще се поправя явно :liubov2:
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от Еличка »

clock написа: Юни 11, '19, 23:34 :lol: Ха ха ха, то хубаво, но на нашия таван вана няма :lol: А и идилично местенце си нямам, тук из двора. Обаче среща може да има. Да обсъдим правилно ли съм закрепила виното за бидона :hihihi: Или пък обратното - бидона за виното :D Монтажа на арката със завързани очи ще го направим.
Клокче, то се е видяло! Идвайте... Може и на ЛС. Явно на нас не ни е писано! :lol: :angelche: чакаме ви!
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 1 път

Re: Добре заварили!

Мнение от clock »

Ели, нали знаеш, че имам много котки. Много са, наистина. Не можем да мръднем двамата никъде. Някога, ехееей, в някакво бъдеще, може би. Сега бързаме и тичаме да се приберем, защото животинките си искат своето. И котки, и кучета, и кокошки. Сама съм си сложила вериги. Здраве да е, обичам ги. А ти ще правиш подробни репортажи и аз все едно съм била там.
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от Еличка »

Лелеее.. Горките.... Не ходите ли на СПА? :snif:
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
Lalel4e
Баш кафе майстор
Мнения: 2591
Регистриран на: Окт 21, '17, 18:11
Местоположение: Русе/Пловдив/Костанденец/Руен/Брягово
Дал благодарност: 760 пъти
Получил благодарност: 745 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от Lalel4e »

Еличкааа, отиде ти арката - Clock има кокошки! :lol:
Люб, на теб вана за какво ти е - имаш си цели две езера! Тъкмо рибите ще ти правят педикюра ;)

Елии, супер са снимките "преди и след"! :daaa:
(И аз трябва да снимам повечко, ама то като е грозно, не му се снима на човек. Забравям за този момент после когато ще търся стари снимки за сравнение.)

А онази с бедърцата във ваната Джони сигурно се е засилил да я маха, но още я гледа и вече е забравил какво е щял да прави ;)
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15885
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 859 пъти
Получил благодарност: 1724 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от Гео, граф »

Елчо, не ги оставяй да им се размине! Отговорността трябва да си носят в джоба постоянно, защото и тия, гъзоръките, дето са работили и са направили белята, са щели да анихилират. Ама ако бяха само те, прав им път, но другото чудо с цялата сграда и всички в нея :shock: :shock: ... Направо ги извади от обувките, обезщетение за нервите и ужаса трябва да ви дадат :evil: ! С рогите и с копитцата да ги смажеш :evil: :evil: !!!
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от Еличка »

Lalel4e написа: Юни 12, '19, 09:54
Елии, супер са снимките "преди и след"! :daaa:
(И аз трябва да снимам повечко, ама то като е грозно, не му се снима на човек. Забравям за този момент после когато ще търся стари снимки за сравнение.)

А онази с бедърцата във ваната Джони сигурно се е засилил да я маха, но още я гледа и вече е забравил какво е щял да прави ;)
Хахахаха, Лече! Лудетино такава! Току що мина една приятелка през нас за малко. Първите ѝ думи бяха: "Аууууу, приказно ви е тук. Каква енергия има!", вторите (по-съществени): "Аууууу, от къде тая вана!" :lol:
Еееех, бедърцата отдавна не са много за гледане, ама нали и закачка трябва да има във форума. Плюс това правилникът е - покрити части на педя под дупето. Аз едни настръхнали копитца съм сложила. :hihihi:

А иначе и мен ме е яд, че не снимах баш в началото драките и боклуците :eeeh: . Ама, човек от кеф снима.
Гео, граф написа: Юни 12, '19, 10:34 Елчо, не ги оставяй да им се размине!
.....
.....
С рогите и с копитцата да ги смажеш :evil: :evil: !!!
Обещавам, Гео! Изнизаха се като пЕти братовчед на сватба - 'апнАхме, пийнАхме, повече работа нЕмаме тука!
Цяло дененощие съм стресирана. Днес садихме на една приятелка над 100 растения на 35° в планината. Умрях от кеф, умора, изгорях на "къс ръкав" и отпуших напрежението!
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от Еличка »

А това са моите форумни цветя.

Даринките - стипа, мискантус и фестука от Darina1960
Изображение

Оленките от Мечтица - енотера, делфиниум и еригерон. Зад енотерата ми е Кимче мискантус, а около нея всички Ноелчета.
Изображение

Изображение

Изображение

И новият ми бебок - Мишон - бонбон
Изображение

Целувки за вас, слънчеви момичета!
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 1 път

Re: Добре заварили!

Мнение от clock »

Май е време да си харесаш нещо и от мен :hihihi: :tzeluvka:
Публикувай отговор

Обратно към “Представете се”