Добре заварили!

То че се знаем, знаем се, ама все пак :)...
Публикувай отговор
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от Еличка »

Благодаря ви, гостоприемни домакини!
Обещавам да ви държа в течение на всяка бъдеща стъпка! За съжаление зимата дойде и ремонтът е замразен. :snif:
Хехее, Марго, ами какво да покажа от дворчето, като в момента е минно поле. Плаче ми се! Тамън поизчистихме пролетта и се започна - багери, септични ями, зидане на стени за гаража, който ще превърнем в малка баня и кухня.... Последното е дренаж, наново копане, оооооооо!
Изображение
Иначе това е единственото местенце, което успях да открадна лятото
Изображение
Много е хубаво под джанката в жегите! :ieeemyzh: Постепенно ще оправя догодина и градинката до него! Много харесах тази тухлена площадка тук, не съм сигурна, но мисля, че беше от Calico... Тя беше писала, че се държи отлично с години, но аз вчера забелязах, че 3-4 тухли са започнали да се ронят :ufff:
Ами, да не ви досаждам повече, но ще има още!
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15866
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 831 пъти
Получил благодарност: 1669 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от Гео, граф »

Еличка написа:... Ами, да не ви досаждам повече, но ще има още!
Уф, пак ще ти се карам начиии :svekurva: ... Показвай, моля! Не досаждаш никому, освен това тази тема си е твоя, тук показваш колкото и каквото си искаш :nod: :angelche: !

Червения кът с лехата и дървото с лишеите са чудесни :daaa: !
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от Еличка »

:tzvetentze: най-сърдечен поздрав за всички вас с ето тази катереща розичка, която вече имам. Нежно стеле тъничките си клончета по съседска ограда. Един ден видях, че едно клонче е паднало на земята, вдигнах го, за да го прикрепя и останах очарована - беше вкоренено вече. Значи е мое! Прихвана се :dovolen: Не знам коя е принцесата, еднократно цъфти, листенцата й са дребнички, светлозелени.
Изображение
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от Еличка »

Пролетта идва :liubov2:
Изображение
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от Еличка »

Изображение
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от Еличка »

Изображение
Направих един кът с брезичка, корнус и рустифиня. Трябват ми още камъни....
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от Еличка »

Изображение
Любимите ми делви
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
Daniela Pargu
Чист кофеин
Мнения: 5263
Регистриран на: Яну 29, '17, 20:53
Местоположение: В.Търново
Дал благодарност: 86 пъти
Получил благодарност: 97 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от Daniela Pargu »

Започва да се оформя много хубаво!Представям си го след време като пораснат дръвчетата1 :stiskam: :daaa:
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от Еличка »

Всички миналогодишни насаждения са в прекрасно състояние - берберис, будлеи, спиреи, лупина, магнолии.... 15-на рози (знам името само на една :ufff: crazy for you). Но сега имам две нови розички, вече не безименни - леонардо и pilgrim.
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
marka
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1968
Регистриран на: Окт 15, '13, 14:31
Дал благодарност: 184 пъти
Получил благодарност: 153 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от marka »

Еличке, делвата с теменужките е много хубава :daaa:
Публикувай отговор

Обратно към “Представете се”