Добре заварили!

То че се знаем, знаем се, ама все пак :)...
Публикувай отговор
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от Еличка »

Ейййй, Лалелче! И моят мъж ми се караше, че ще нараня дървото, ама се чудех какво да направя :idea1:. Да, ще сложа някаква кожичка или пластмаса. Супер!
Ааааааа, не се отказвай от сандъка! Аз много се надявах да ми се отърколи от някъде старо каменно корито, но.... :lol: Ама, огледай се за някое от онези металните, заоблените, или леген (тава). Ще стане и в стара градинска количка, чекмедже от шкаф.... варианти много :lol:
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1479 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от Гео, граф »

Не че съм подстрекател... 8-) :angelche:

Изображение

Изображение

Изображение
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от Еличка »

:srofl:
Хахахаха, точно! Търси, Лалелче, търси!
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
Lalel4e
Баш кафе майстор
Мнения: 2518
Регистриран на: Окт 21, '17, 18:11
Местоположение: Русе/Пловдив/Костанденец/Руен/Брягово
Дал благодарност: 605 пъти
Получил благодарност: 561 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от Lalel4e »

Геооо! Тъкмо опулих едни дзъркели... :shock:
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от Еличка »

Лаленцата днес през обективът на една млада дама

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
Emilly1212
Кафе машина
Мнения: 4357
Регистриран на: Май 10, '15, 21:16
Местоположение: Троян
Дал благодарност: 1655 пъти
Получил благодарност: 585 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от Emilly1212 »

Много красиви снимки Еличка! :tzvetentze: Поздрави младата дама, която ги е направила!
Най-важните неща на този свят са онези, които нямат етикет с цена, защото колкото и много да струват, не могат да бъдат нито купени, нито продадени!

Нашето любимо място - Emilly1212
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7593
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 1875 пъти
Получил благодарност: 1003 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от pepelqshka71 »

Колко късно виждам тази твоя прекрасна тема Еличка. Затова късно ти казвам добре дошла. Страшни сръчковци сте с ТМ. А ти имаш златни ръце - всичко ти се получава суперско. И аз видях градина - не знам ти що така не виждаш. Сандъка се е получил :potekoha: :potekoha: :potekoha: . Очаквам още снимки. :tzvetentze:
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от Еличка »

:liubov: Емили, сега разбрах къде е любимата ми бяла оградка! Откакто бях бременна с малкия ни син (13 години), всяка пролет ходим с моя мъж в Троян. Това е най-зареждащото място!!! На уше ще ти кажа, че миналата година дори си направихме там църковен брак с децата и кумовете след 19 години!!! Обожаваме това място!
А това ми е булчинският букет - мое дело, разбира се
Изображение
П. П. Младата дама (автор на лалеените снимки) е гаджето на големия син :liubov:
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от Еличка »

:gush: Пепеляшче!
Ако не забравя, утре ще снимам един прелестен скрин.
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
Emilly1212
Кафе машина
Мнения: 4357
Регистриран на: Май 10, '15, 21:16
Местоположение: Троян
Дал благодарност: 1655 пъти
Получил благодарност: 585 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от Emilly1212 »

Ехаааа Еличка... :liubov: наистина ли?!? Чудесно, радвам се, че ви харесва нашия край. Е, следващия път като идвате, ще се надявам да се обадиш! :gush:
А булчинският ти букет е прекрасен! :tzvetentze:
Най-важните неща на този свят са онези, които нямат етикет с цена, защото колкото и много да струват, не могат да бъдат нито купени, нито продадени!

Нашето любимо място - Emilly1212
Публикувай отговор

Обратно към “Представете се”