Добре заварили!

То че се знаем, знаем се, ама все пак :)...
Публикувай отговор
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от Еличка »

Лелеее, тези тревки :potekoha: Мише, бягай да го туриш този мискантус в темата за тревите. Нека стои и там, да не ми спори никой, че имат грозен сезон! 💖
Как ще ти се разсърдя за легендата за Кадин мост, аз обичам такива неща! Имам само една забележка - селото не е Неделино, а Невестино!
Гео, Саманли баир е по-хубав от Гола Велика, щото е на южен склон, не на северен :nod: . Мнооого е тъжна гледката с боровете, дааа :scry: Ама не е лишей, а върхов корояд. Отделно, че са заразени и от една пеперуда, която прави огромни пашкули по тях. Толкова са ужасяващи. Вътре си снася гадинките, които после се хранят с игличките на боровете
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
Миша
Наркоман
Мнения: 17029
Регистриран на: Ное 27, '09, 14:11
Местоположение: София
Дал благодарност: 137 пъти
Получил благодарност: 468 пъти
Обратна връзка:

Re: Добре заварили!

Мнение от Миша »

Имам само една забележка - селото не е Неделино, а Невестино!
Боже, какво съм :ovtza: :nazdrave: мисля едно , пиша друго :glupav:
Разбира се, че Невестино , то и името на моста е същото :oops:
Свирете, музиканти! Дълга нощ ще е тази - чак до изгрева на надеждата......


Разсадник
Изображение
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от Еличка »

Толкова съм щастлива! Не съм си виждала голямото дете половин година. Мамини душички... Само сърцето на майката е безсилно пред тях! Малкият е още тийнейджър, при нас си е. Но всичко в мен кипеше, когато двамата вдигат шум. Мнооого е ценно! Не оставяйте децата без братчета и сестрички. Те имат собствен език, различен от нашия и в същото време определен от нас. Семейството е като гнездо, трябва да го пазим от кукувици!
Уфффффф, пак се отплеснах. Исках да се изфукам с подаръците за мен и таткото - за мама "копачка" за вилата, за тате е щипка за скара💖
Изображение
Изображение
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от Еличка »

Край, тръгна си зимата! И започва раждането на новия живот 💖💖💖.
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Добре заварили!

Мнение от calico »

Елче, хубава пролет е. И имаш аубриета, :potekoha: :potekoha:

днес и малко утре е пролетното равноденствие- днес денят е 11 часа и 58 минути, утре вече е 12 часа и 1 минута
край! денят от утре ще е по-дълъг от нощта :ieeee: :ieeee:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от Еличка »

calico написа: Мар 17, '19, 17:23 Елче, хубава пролет е. И имаш аубриета, :potekoha: :potekoha:
:tzvetentze: Calico, не е аубриета, най-обикновен арабис си е.
Равноденствието нали на 20.03.? Тази година някъде към десет вечерта
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Добре заварили!

Мнение от calico »

Арабис? пак е хубав. и той, и аубриетата при мен съхнат лятото и не се възстановяват пролетта, много опити съм правила
а така ги харесвам :eeeh:

за деня виж тук http://nao-rozhen.org/astrocalendar/201 ... d_moon.htm
така казват, ама и тук, и навсякъде дават продължителността на деня днес и утре да е равна. ащо го бележат на 20 нямам представа, все пак трябва да е 12 часа на 12 часа, за да е равноденствие
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от Еличка »

calico написа: Мар 17, '19, 19:04 Арабис? пак е хубав. и той, и аубриетата при мен съхнат лятото и не се възстановяват пролетта, много опити съм правила
а така ги харесвам :eeeh:
Калико, не може това да изсъхне, тц! Ще ти дам от моята :ieeee: :ieeee: . Кой знае какви засукани модели си взимала. Моята я имам на десетки места вече. Първата година беше едно коренче. За три години - десет такива туфи съм си направила. Миналата седмица леко я пооскубах тук-там даже.
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от Еличка »

Ще си събера малко от пролетта в моята темичка. И ще чакаме по-топли дни, за да си покажа и треви, и перовскии, и салвии...

Така си отиде зимата ❤️
Изображение

После се появиха малко лаленца, нарциси, теменужки, мускари
Изображение

Изображение

Изображение
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от Еличка »

Малко млечки и мащерката
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Публикувай отговор

Обратно към “Представете се”