Добре заварили!

То че се знаем, знаем се, ама все пак :)...
Публикувай отговор
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от Еличка »

:tzeluvka: Клокче :tzeluvka:
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Донка Тодорова
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1314
Регистриран на: Мар 29, '13, 11:11
Дал благодарност: 183 пъти
Получил благодарност: 92 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от Донка Тодорова »

Еличка , и градина , и изказ - всичко ми харесва , ама много ми харесва! :tzvetentze:
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от Еличка »

Благодаря ти, Донче :slove:!
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
мечтица
Кафе машина
Мнения: 4939
Регистриран на: Юли 4, '13, 08:31
Дал благодарност: 750 пъти
Получил благодарност: 1201 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от мечтица »

Eлче,момиче мило,тъй хубаво описа градината, че чак усетих аромата на липи и жужение на пчелички. :liubov2:
Уффф,и аз се заканих ,след рязането на прецъфтели цветовена есен половината рози да намаля.
Сега съм в чуденка,с коя да се простя,всичките са мили,особено след като позараснали драскотините. :lol:
Ние си мислим, че Бог ни гледа отгоре, но той всъщност ни гледа отвътре - ЖИЛБЕР СЕСБРОН
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15868
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 834 пъти
Получил благодарност: 1682 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от Гео, граф »

Къде изчезна бре, шиле :gydigydi: ? Киснеш се във ваната май, а 8-)
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от Еличка »

Гео, граф написа: Юни 26, '19, 17:10 Къде изчезна бре, шиле :gydigydi: ? Киснеш се във ваната май, а 8-)
Златна ти уста, Графче! Да, ама не! Брах череши, вишни. Пет дръвчета имам, не е малко :hihihi:, а и на работа ходя всеки ден (да, събота и неделя също!). Стягам багаж днес на малкия за море, една седмица ще сме младоженци :lol:
Айде сега да се похваля от децата. Големият, студент в Германия, започна нова работа вчера в деловодството на университет. Малкият беше на матури след седми клас. Днес имаме резултати :ieeee: :ieeee: :ieeee:
мечтица написа: Юни 26, '19, 14:08 Eлче,момиче мило,тъй хубаво описа градината, че чак усетих аромата на липи и жужение на пчелички. :liubov2:
....
Мечтице, специални целувки на теб и Пухчо ❤️! Върни се, ако имаш време малко назад и виж твоите Оленки 😍. Бях набутала еригерона в един остров, дето само мен си не съм засадила. После видях една публикация на Ноелче във фейса и реших, че се опитвам да затрия неземна красота. Сега е на почит в един гювеч.
Ахххххх, ароматите! Вчера брахме вишната под липата. Толкова пчелички и пеперуди наистина не съм виждала - не се виждат цветчетата. Трябваше да пръскаме дръвчетата в неделя. Не! Хич не ме е грижа кое е безвредно, а също и, че го правим вечер късно. Ще изчакаме.
Снощи поливах по тъмно. И си бях забравила детския спомен как светулките идват към струята на маркуча. Милите душички!!! После падат в ливадата, докато им изсъхнат крилцата. Само така успявахме да ги уловим като деца. Слагахме си ги на ръката, докато са мокри и играехме на "Седморката на Блейк".

Лелеее, какъв дълъг пост изтипосах :ieeemyzh:. Нищо, де, ще ме търпите.
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
мечтица
Кафе машина
Мнения: 4939
Регистриран на: Юли 4, '13, 08:31
Дал благодарност: 750 пъти
Получил благодарност: 1201 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от мечтица »

Видях,видях ги Еличке и много,много се радвам че ги харесваш :ieeee: :ieeee: :ieeee:
Само времето хич не ми стига да погледна всичките теми,минавам набързо,харесвам толкова много мнения и снимки,
добре че има лайкове,където хич не са ми по душа.
Друго човек да пише 2-3 думи,да се усети някакъв контакт и топлинка.
Ето сега ми стана толкова приятно от твоите целувки.
И от мен и Пухчо голямо гуш :gush: :gush: :gush:
Ние си мислим, че Бог ни гледа отгоре, но той всъщност ни гледа отвътре - ЖИЛБЕР СЕСБРОН
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от Еличка »

Оленка, ти си ми първият слънчев лъч в този форум. И много те обичам, знаеш! Няма да забравя никога онова кашонче... :tzeluvka:
И аз нямам време да коментирам много лятото. А в 50% от опитите да кликна на звездичка, не се получава :eeeh: .... А всичко е толкова красиво!!!
Радвам се на себе си, че "не пожелавам китките на другите". Не бих могла да робувам на хиляди цветя. Имам вече много тревки и цъфки, които ме правят щастлива. Може би ще засадя нови, може би ще махна някои, но усещам пълен баланс и контрол. Единственото, за което силно мечтая е един полегнал кедър, признавам си! Според моя мъж е " най-отвратителното и приведено същество". Амиииииии, реших за себе си, че по-добре е все пак не всички мечти да се сбъдват. :x
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от Еличка »

Да ви покажа за една година колко пораснаха рустифината и брезичката. А тя вече е фризирана на шик сасон и заприлича на дръвче.
Еличка написа: Юли 22, '18, 15:11
Изображение
Изображение
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15868
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 834 пъти
Получил благодарност: 1682 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от Гео, граф »

Много благи дръвчета са и двете и правят чудничка комбинация, Елчо :nod: !
Ама не са ли малко близичко едно до друго? Да не почнат да се бутат с времето :hmmm:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Публикувай отговор

Обратно към “Представете се”