Добре заварили!

То че се знаем, знаем се, ама все пак :)...
Публикувай отговор
Аватар
desunie
Кана кафе
Мнения: 576
Регистриран на: Ное 30, '09, 11:07
Дал благодарност: 172 пъти
Получил благодарност: 80 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от desunie »

Гео, страхотно разказваш! :sheart: :gush:
И аз имам подобни случки с моя мъж, аз главно действащо лице... Добре, че ми се връзва още на акъла, да му се чудиш защо :D
Последно ми спира на пътя меджу Габрово и Трявна, да видя едни крайпътни, синьо-лилави, които първоначално взех за диви зюмбюли, ама не би. Оказаха се нещо друго, което ми лепна на сърце и скоро ще примъкна в градината си, защото е чудесно. Но не можах нито да го снимам, нито да го скубя/откопая в онзи момент.
Аватар
мечтица
Кафе машина
Мнения: 4929
Регистриран на: Юли 4, '13, 08:31
Дал благодарност: 726 пъти
Получил благодарност: 1126 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от мечтица »

Гео, граф написа: Апр 18, '19, 14:01
мечтица написа: Апр 18, '19, 13:55 Елче,ти събери семена,да има,ще ги пробваме. :daaa:
Но щом казваш че от Родопи,през юли синът ми обеща да направим едно екскурзионно пътуване из тоя край
тъй че ще отварям очите на 4.
Леелеее,ще се наложи да взема със себе си саксийки и пръст Изображение
Мечтице, сетих се за Иса, която винаги има в колата си лопатка, ръкавици и достатъчен брой пликове за предвидени ситуации - спира, откопава, прибира в плика и продължава :nod: :lol: :lol:
Въх,Гео,благодаря че ме подсети и за лопата. :sclap:
От сега представям учудващ поглед на сина ми, :shock:
който все ми мърмори за градинската работа,
а тук на, и на екскурзия ще помъкна целия градинския арсенал Изображение
Ние си мислим, че Бог ни гледа отгоре, но той всъщност ни гледа отвътре - ЖИЛБЕР СЕСБРОН
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от Еличка »

Гео ми се скара (както винаги, ама този път е права :gush:, Шиле!), че съм си разхвърляла снимките навсякъде и утре не мога да си намеря развитието на дворчето и къщеЕто.
Хайде, слагам си ги тук.
Първо е един тревен остров в развитие една година. Нямам търпение, иначе точно сега още не е за снимки, защото тревите ще избухнат след два месеца....

Изображение

После е още един след две години. И тук Леонардо и салвиите тепърва ще цъфтят, само зелено е, но пак бързам. Хубаво ми е, успокоява очите след зимата.

Изображение

Изображение

И продължавам с моите си тухлички...
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от Еличка »

Изображение
Изображение
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
Тутти
Чист кофеин
Мнения: 5582
Регистриран на: Ное 21, '15, 06:47
Местоположение: София
Дал благодарност: 1625 пъти
Получил благодарност: 1790 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от Тутти »

Еличка, много ми е хубаво да съм в градината ти, мислено да вървя по тухлените пътечки и да присядам при тухления кът.
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от Еличка »

Еееех, Тутти! Колко мило ми стана, защото моето още не е градина, а детска градина. Както каза веднъж Клокич, фазата е "Алиса в страната на чудесата" - аюгата е по-висока от розите 🤣.
А иначе и аз обичам да си присядам на пейчиците, ама за кратко, току видя някой бурен и скачам.
Черпя по кафенце :scoffee:.
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
ljuboznatelna
Чист кофеин
Мнения: 7255
Регистриран на: Яну 26, '10, 12:13
Местоположение: Пловдив 7а зона
Дал благодарност: 697 пъти
Получил благодарност: 1228 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от ljuboznatelna »

Потънах в твоята приказка. Нагазила съм някъде в началото и съм останала там, и много съм пропуснала. Сега изобщо не ми се изплува, толкова е красиво!
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15864
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 824 пъти
Получил благодарност: 1664 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от Гео, граф »

Аз пък не виждам снимките :snif:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от Еличка »

Оооооооо, Люб, благодаря ти от сърце, че си приседнала при мен! Стой си, а аз и критики приемам, така че никой да не се смущава.
Е, щеше да е наистина красиво, ако не правехме нещата "на парче". Ако можехме още първата година да оправим всичко, ако не ни се налагаше месеци да чистим боклуци и драки, ако имахме средствата, а не да редим пъзел. Амаааа, каквото такова. Така може и да е по-сладко, знам ли? Най-хубаво ми става, като ни звъннат приятели : "Може ли да дойдем на вилата?". ❤️
Гео, граф написа: Апр 25, '19, 12:00 Аз пък не виждам снимките :snif:
А, не е голяма загуба 😁😂. Нищо ново, просто си ги събрах тук на едно място.
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
Emilly1212
Кафе машина
Мнения: 4380
Регистриран на: Май 10, '15, 21:16
Местоположение: Троян
Дал благодарност: 1927 пъти
Получил благодарност: 681 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от Emilly1212 »

Еличка, :liubov: много обичам да съм в твоята градина! Като видя снимките, ми става едно спокойно и добро на душата. Градината ти някак ми е усмихната, топла и уютна...също както си представям теб! :gush:
Най-важните неща на този свят са онези, които нямат етикет с цена, защото колкото и много да струват, не могат да бъдат нито купени, нито продадени!

Нашето любимо място - Emilly1212
Публикувай отговор

Обратно към “Представете се”