Добре заварили!

То че се знаем, знаем се, ама все пак :)...
Публикувай отговор
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от Еличка »

calico написа: Мар 17, '19, 17:23 Елче, хубава пролет е. И имаш аубриета, :potekoha: :potekoha:
:tzvetentze: Calico, не е аубриета, най-обикновен арабис си е.
Равноденствието нали на 20.03.? Тази година някъде към десет вечерта
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Добре заварили!

Мнение от calico »

Арабис? пак е хубав. и той, и аубриетата при мен съхнат лятото и не се възстановяват пролетта, много опити съм правила
а така ги харесвам :eeeh:

за деня виж тук http://nao-rozhen.org/astrocalendar/201 ... d_moon.htm
така казват, ама и тук, и навсякъде дават продължителността на деня днес и утре да е равна. ащо го бележат на 20 нямам представа, все пак трябва да е 12 часа на 12 часа, за да е равноденствие
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от Еличка »

calico написа: Мар 17, '19, 19:04 Арабис? пак е хубав. и той, и аубриетата при мен съхнат лятото и не се възстановяват пролетта, много опити съм правила
а така ги харесвам :eeeh:
Калико, не може това да изсъхне, тц! Ще ти дам от моята :ieeee: :ieeee: . Кой знае какви засукани модели си взимала. Моята я имам на десетки места вече. Първата година беше едно коренче. За три години - десет такива туфи съм си направила. Миналата седмица леко я пооскубах тук-там даже.
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от Еличка »

Ще си събера малко от пролетта в моята темичка. И ще чакаме по-топли дни, за да си покажа и треви, и перовскии, и салвии...

Така си отиде зимата ❤️
Изображение

После се появиха малко лаленца, нарциси, теменужки, мускари
Изображение

Изображение

Изображение
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от Еличка »

Малко млечки и мащерката
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от Еличка »

И последно малко панорама за Calico. Аничка 😉
Вдясно зад ябълката лекичко се вижда един нов "остров", на който залагам големи надежди. Всички цветя в него са ми подарени от форумни феички и си имат имена - Кимчета, Ноелчета, Оленки😍😘
Изображение
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 1 път

Re: Добре заварили!

Мнение от clock »

Еличе, пролетта е младо момиче, нали знаеш. Босонога, с развяни коси, усмихнати очи, милваща всяко стръкче, танцуваща под топлите слънчеви лъчи. Има една песен. Песента не е нещо кой знае какво, но заглавието и страшно ми харесва. " Момичето с април в очите" се казва. Гледайки твоята градина се сетих за това заглавие. Теб виждам като момичето с април в очите, отразени от твоята градина - зелена, искряща, жизнерадостна! :gush:
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от Еличка »

Клокич, освен да я пусна и да помълчим, нали🤗❤️

"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1479 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от Гео, граф »

От половин час съм в темата ти, Елчо, разглеждам, чета, охкам, ахкам и се кефя :liubov: ! Па накрая си викам: глей ся кукундрила с усмивка на лицето, с щуротия в главата и с добро сърце как се вписа само за две години във форума и все едно си я познавам не помня от кога :sbear: :sbear: :skiss: ! Извадих от контекста тринки снимки, щото не мога да си трая - въгареца ме щипе изотвътре некакси :angelche: . Виждала ги бях всичките, ама сега ми дойдоха заедно и ми оформиха картинката. Камъците...

Изображение

... скрина с огледалото и оная етажерчица...

Изображение

... и този булчински букет - сякаш те видях цялостна и завършена пред мен... :sheart: :sheart: :sheart:

Изображение
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от Еличка »

Уфффф, бе, Гео! Просълзи ме ти! Снощи Клокич, сега.... Какво да кажа, този психоанализ е... Амиииииии, нямам думи, а аз рядко ги губя. Може да съм кукундрила, ама съм сантиментална и тези три снимки съм аз, да!
🤗❤️
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Публикувай отговор

Обратно към “Представете се”