Добре заварили!

То че се знаем, знаем се, ама все пак :)...
Публикувай отговор
Аватар
Daniela Pargu
Чист кофеин
Мнения: 5252
Регистриран на: Яну 29, '17, 20:53
Местоположение: В.Търново
Дал благодарност: 67 пъти
Получил благодарност: 90 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от Daniela Pargu »

Ооох,милаа :eeeh:
Как да нямам тема - имам - това точно ми е темата -болната !
Не се захващам с поставянето на снимки!
Толкова добре ми обясняват форумни другарчета, но си иска съсредоточаване и време,за
да го научиш пътя!
Пък аз влизам за по минутки,че съм все на педал!
Ноо... ще стане :stiskam: :stiskam:
Зимата е пред нас/то май така казвах и миналата есен :hmmm: /
Ще, ще :daaa:
Но пък ми е кеф да посещавам любими градини! :tzeluvka: :tzvetentze:
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от Еличка »

Днес реших, че не трябва да ходя на работа. От един месец не съм си давала почивен ден, нали съм си сама шеф (зъл) :svekurva:.
Бъдете здрави и усмихнати в последните дни на 2018!!!
Ето ги и моите мигове на финала ѝ.

Чистота на първия сняг преди седмица
Изображение

"Бъчвичката", от която пием по малко винце за здраве на Бъдни вечер
Изображение

И кукуряк, дето ме зарадва днес :nod:
Изображение
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
Emilly1212
Кафе машина
Мнения: 4357
Регистриран на: Май 10, '15, 21:16
Местоположение: Троян
Дал благодарност: 1656 пъти
Получил благодарност: 585 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от Emilly1212 »

Чудесни мигове, Еличка! :liubov: Стоплиха ме! ... :gush:
Най-важните неща на този свят са онези, които нямат етикет с цена, защото колкото и много да струват, не могат да бъдат нито купени, нито продадени!

Нашето любимо място - Emilly1212
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Добре заварили!

Мнение от calico »

Толкова съм пропуснала :ufff: :ufff: :ufff: ама толкова много, че ме е яд на мене си.
специално ти търсих темата ,половин час вече премятам снимки, утре пак бавно вече ще ги разгледам.

но искам да кажа какво ми беше усещането още от началните страници: като в Прованса. Истинския, френския Прованс.
Не че съм била там, но съм искала :angelche:
Уютно, селско и изискано едновременно, меко и обичливо, леко лениво и спряло времето сякаш и просто приканващо на гости :liubov2:

а си и добър фотограф.

от мен :sbow: :sbow: :sbow:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от Еличка »

calico написа: Яну 5, '19, 23:05 Толкова съм пропуснала :ufff: :ufff: :ufff: ама толкова много, че ме е яд на мене си.
специално ти търсих темата ,половин час вече премятам снимки, утре пак бавно вече ще ги разгледам.

но искам да кажа какво ми беше усещането още от началните страници: като в Прованса. Истинския, френския Прованс.
Не че съм била там, но съм искала :angelche:
Уютно, селско и изискано едновременно, меко и обичливо, леко лениво и спряло времето сякаш и просто приканващо на гости :liubov2:

а си и добър фотограф.

от мен :sbow: :sbow: :sbow:
Благодаря, че си минала, Calico! :tzvetentze:
Чета и се чудя за Прованса? Дали? Засега виното сме го нагодили, ако някой ден и дворът стане така.... :nod: Ехххх (още, както казва Клокче, сме на етап "Алиса в страната на чудесата")!
Хм, фотограф с телефон... :eeeh:

Един пролетен поздрав от мен:
Изображение
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от Еличка »

Прибирам се в моята къщичка, за да си изкажа тревогите. Който иска да заповяда, който не ще - прав му път и с добро да си върви!
Какво ви става, бе, хора?! Не ви ли е достатъчна болката и мизерията, която ни заобикаля? Участието в един форум е доброволно, както и в един брак. Ако се прекарури каруцата, не е нужно да крещим: "Дай си ми куклите, на ти парцалките!" И да ни чуе цялата махала как аз на теб ти готвих пет години, Смръдльо; а аз на теб ти купувах коли, палта и апартаменти, Тъпа кучко!
Сещам се за един господинчо, на когото бяхме на гости преди години. Домозет, нищо лошо; напил се, нищо лошо; жена му принася на масата, той не мърда, ммммммм..... нищо лошо. Напи се като куче, ядоса се за едни кисели краставички и гордо обяви: "Ще се изнеса утре от тук, взимам си хладилника (някакъв Мраз му беше чеиза) и ще ви видя как ще сте без хладилник!"
Тегобите тук започнаха с поведението на Ботан, който се увлече - изтрита снимка на Троля без предупреждение, след което моите и на Bell постове, накрая цяла тема изчезна. Опитвам се да науча децата си да знаят значението на думите "Благодаря" и "Извинявай". Но това са моите деца, тук не е място да се възпитаваме, нали. Бях решила да си тръгна. Няколко часа мислих какво ще ми липсва от форума:
1. Форумния дух.
2. Пак Форумния дух.
3. Хората, от които съм получила тревки, китки и късчета любов безрезервно - Мерка, Мечтица, Дарина1960,..... :liubov:
4. Слънчевите лъчи на Ноел (която така или иначе ми липсва!!!).
5. Изящното "перо" на Миленски.
6. Ужасната Графиня, която ме дебне, за да ми се кара.
7. Мнооого слънчеви, топли души - Емили, Ванинка, Пепеляшче, Клокче, Шами, Ави, ИсаБел, Мери, пак ужасните Гео и Миленски ... тук се уморих да изброявам, които ми топлят душата, а и не забравят да хвърлят дръвце в камината.
8. Темите за реставрация, кукундрилки и тревки.
9. Безценните съвети и опит, които ще получиш на секунда и даром - Calico, Libra, Миша, Люб, Дал, Мия, Ботан, Склери, Ноелче,..... пак се уморих да изброявам.
10. Красивите приказки със снимки на Анемоне, Лоис, Лаленце, Бел, Ида.....
11. Да продължавам ли?
За себе си реших да спра с плюсовете и минусите и да се завърна.
Засега.
Не е нужно да чупум чинии на раздяла и да си делим хладилника.
И не трябва да плащаме на адвокат за развод, нали...
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от Еличка »

Снежен поздрав и от мен:
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Добре заварили!

Мнение от calico »

ууухххх, че хубав сняяяяг :potekoha:

и с лопата даже може а се рине....
чакам ей тъй поне една педя и аз, та да си изпера килимите на него, поне това, ама нямаааа....
и видя ли снежна снимка, залепям моментално :angelche:

п.п. и котетата са добре ,нали?
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от Еличка »

calico написа: Яну 13, '19, 15:25 ууухххх, че хубав сняяяяг :potekoha:

и с лопата даже може а се рине....
чакам ей тъй поне една педя и аз, та да си изпера килимите на него, поне това, ама нямаааа....
и видя ли снежна снимка, залепям моментално :angelche:

п.п. и котетата са добре ,нали?
Наистина беше мнооого красиво и чисто. Приказно!
Да кажа за брезичката - садена е миналата пролет, беше 50см. Това лято стана два метра :ieeee:. А розата ди нея е Leonardo Pink - пролетта беше висока колкото аюгата, но цъфтеше. И така до първия сняг. Вече има хубаво храстче, очаквам много от нея занапред.

Котките пристигнаха след 20 минути викане. Душички, бяха доста изтънели, но напълниха коремчета!
Досега се чудех къде ми изчезват банановите кори, които нося за розите. Амиииииии, те ги хрупат като обезумели :lol:

Изображение
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от Еличка »

За съжаление в днешния топличък ден бях по работа от 7 сутринта до 2 следобяд в София. Уфффффф, как съм живяла в този град толкоз години, амиииииии не го обичам. В неделя става. Но е толкова сив, неприветлив, натъпкан... Не е за мен!
И като се върнах на вилата, ахххххх! Идва, почти отваря очички девойчето Пролетта. Още е сънена и мъничка, плаха. Но ще избухне, скоро. Дори тя още не знае каква красива млада дама ще стане 💕💖💕.
Засега при мен само кокички, тревички, пчелички, ооооо да щях да забравя и любимите ми млечки. Онези тревистите лееееееко са подали главички, но тази ще цъфти след месец. Много ги обичам!
Изображение
Изображение

Изображение

Изображение
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Публикувай отговор

Обратно към “Представете се”