Добре заварили!

То че се знаем, знаем се, ама все пак :)...
Публикувай отговор
Аватар
Noel
Наркоман
Мнения: 10630
Регистриран на: Яну 7, '14, 19:29
Местоположение: София кв. Борово
Получил благодарност: 1 път

Re: Добре заварили!

Мнение от Noel »

В живота има идеално равновесие.Разочарован си от нещо си,даже дълбоко си наранен за енти път от хората и си казваш:Край,спирам да съм чувствителна,здрава броня изграждам и само ще се плъзгам по вълните...и в следващият миг онзи отгоре ти праща опровержение.Залепва ти право във високомерния фасон създание,което вибрира на твоята честота.И ти става едно не толкова самотно в този луд свят.
Това са ми подаръците отгоре.Преди две години местните ангели ме извлякоха от блатото на самосъжалението,сега в момент на разколебаване в светлината срещам челно теб,светулчице.
Харесва ми всичко твое-деликатност,добронамереност,искреност....и талант.Талант да претворяваш.Да вписваш миналото в днес.
Няма консуматорство,душата ти е лека и освободена.И аплаузи за месните китки.Тревата е базовата фестука.Красавица,нали?Ако обърнем поглед към нашето си,страната ни ще е рай.Шото онзи отгоре е изсипвал с торби красота и богатство.
Благодаря ти,че прочетох темата ти точно днес.Огнище запали ,усещането е специално :sheart:
Загрубях леко след житейската мелачка.Хора като теб ме карат да си спомня коя съм.И да се върна в мен си.
Форумът е голям,спасение дебне отвсякъде.
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от Еличка »

Ноелче, и ти ме стопли и ме размисли.... Не знам каква е душата ми - моя е, не я давам на дяволи, а и от странни самодиви я пазя.... Знам само, че свърши ли асфалта, почват черните пътища и после пътеки. И става все по-красиво! Вярвай ми! Защото около тях няма канавки и мантинели, има само поляни с диваци, които те викат да ги погалиш или приютиш.
Винаги си добре дошла в моите пътеки и ливади!!!
И знай - освен треви има и Хора! Малко са, но и те се радват на вятъра, слънцето и капките любов! :gush: :tzvetentze:
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
Noel
Наркоман
Мнения: 10630
Регистриран на: Яну 7, '14, 19:29
Местоположение: София кв. Борово
Получил благодарност: 1 път

Re: Добре заварили!

Мнение от Noel »

Еличка написа: Май 7, '18, 22:33 Ноелче, и ти ме стопли и ме размисли.... Не знам каква е душата ми - моя е, не я давам на дяволи, а и от странни самодиви я пазя.... Знам само, че свърши ли асфалта, почват черните пътища и после пътеки. И става все по-красиво! Вярвай ми! Защото около тях няма канавки и мантинели, има само поляни с диваци, които те викат да ги погалиш или приютиш.
Винаги си добре дошла в моите пътеки и ливади!!!
И знай - освен треви има и Хора! Малко са, но и те се радват на вятъра, слънцето и капките любов! :gush: :tzvetentze:
Права си,светулчице,много си права.Има Човеци,срещам ги.Добре съм заварила :sheart:
Форумът е голям,спасение дебне отвсякъде.
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от Еличка »

Вчера, докато снимах неизвестната местна тревица, се сетих за една случка. Преди да ви я разкажа, да си призная, че някои от любимците ми си имат лични имена - тази пролет се сдобих и с Оленки (от Мечтица), Даринки (от Darina1960), а т.нар. "базова фестука" вече ще е Ноелита.
Като заформям някой нов цветен кът (наричам си ги острови), първо махам "тревния чим", окопавам дълбоко, настанявам купените растения и преди да засадя всичко, се юрвам да мъкна от местните мащерки, салвии и тревки. Тааааа, миналата година тъкмо разчистих терен и гордо нося в ръка една Ноелита, а на улицата съседа и жена му : "А, така, комши, ще разкрасяваме!", обменихме някоя дума. Аз си боцкам, пърхам и когато доволно настаних тревицата, чувам в гръб: "Ама, комши, нали досега плеви, защо пак ги връщаш?!? :eeeh: :hmmm:"
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
мечтица
Кафе машина
Мнения: 4940
Регистриран на: Юли 4, '13, 08:31
Дал благодарност: 752 пъти
Получил благодарност: 1207 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от мечтица »

Еличка слънчево момиче,ех че ми стана едно хубаво и приятно,някъде в градина край Кюстендил расте цветенце с мое име :dovolen:
Благодаря те мила за позитива който даряваш. :tzeluvka: Обичам да гостувам в градината ти,всичко е толкова хубаво и винаги те представям усмихната с весел глас.А за комшиите посмях се от сърце,познато ми е,моите вече са свикнали с чудачествата ми и вече не ги впечатлява. :lol:
Ние си мислим, че Бог ни гледа отгоре, но той всъщност ни гледа отвътре - ЖИЛБЕР СЕСБРОН
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от Еличка »

Целувки за всичките ми гости с моите сивчовци, дивчовци и шарени черги

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
vanina_g
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1463
Регистриран на: Апр 5, '16, 09:03
Местоположение: Пловдив
Дал благодарност: 20 пъти
Получил благодарност: 9 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от vanina_g »

Еличка написа: Май 14, '18, 14:47 Целувки за всичките ми гости с моите сивчовци, дивчовци и шарени черги

...
:potekoha: Вълшебни са и сивчовците и дивчовците и шарените черги! Красота! :liubov:
Аватар
Noel
Наркоман
Мнения: 10630
Регистриран на: Яну 7, '14, 19:29
Местоположение: София кв. Борово
Получил благодарност: 1 път

Re: Добре заварили!

Мнение от Noel »

Майсторство!
Изображение
Да притуриш на всичкото от твоето.Да дръпнеш нишка от това,дето ти е на ръка растояние.Да вплетеш душата се.
И да го оставиш на пътника.Ако е негово като мине да се стопли.
Благодаря,светулчице :gush:
Форумът е голям,спасение дебне отвсякъде.
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от Еличка »

Всичките ми любими хора в живота са такива - усмихнати, позитивни, искрени!!!, даващи и приемащи любов! Не общувам със скръндзи на чувства, които се страхуват да се усмихват и да те погалят с думи и да те сръчкат, ако е нужно. Благодаря ви, че и тук открих сродни души! :slove:
Ноелче, пак ме отвя. Гледам екрана и мисля за какво ми напомнят думите ти.... Да! Те са като стотици пърхащи пеперуди - нежни, близки и далечни, неуловими... Пази си пъстрите крилца, Слънчева, безценни са!
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от Еличка »

Изображение
Разпозната като Coral down - моето малко бижу.
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Публикувай отговор

Обратно към “Представете се”