Здравейте!

То че се знаем, знаем се, ама все пак :)...
Публикувай отговор
Аватар
Tony
Дълго кафе
Мнения: 139
Регистриран на: Мар 17, '16, 10:57
Местоположение: София

Здравейте!

Мнение от Tony »

След като близо година бродя из градините ви, време е да ви поканя и у нас. Вие сте прекрасти и е чудесно, че ви има! Живея в София, но имаме къща в полите на Витоша, северният склон. Там сме от ранна пролет до късна есен при всяка възможност, от където се зареждам от природата. Прозвуча доста банално, но с ръка на сърцето – истина е! Дори след тежък работен ден щом стъпя там, чувството на умора изчезва. Много съм далече от това, което повечето от вас сте постигнали, но въпреки това обичам всяко стръкче, което расте при мен, и с много любов наблюдавам развитието му.
Аватар
Tony
Дълго кафе
Мнения: 139
Регистриран на: Мар 17, '16, 10:57
Местоположение: София

Re: Здравейте!

Мнение от Tony »

Аватар
Emilly1212
Кафе машина
Мнения: 4357
Регистриран на: Май 10, '15, 21:16
Местоположение: Троян
Дал благодарност: 1656 пъти
Получил благодарност: 585 пъти

Re: Здравейте!

Мнение от Emilly1212 »

Тони, добре дошла. :tzvetentze: Много е хубаво при теб, чакам още снимки.
И напълно те разбирам, хич не е банално. Природата наистина лекува. Чувствам се по същия начин.
Най-важните неща на този свят са онези, които нямат етикет с цена, защото колкото и много да струват, не могат да бъдат нито купени, нито продадени!

Нашето любимо място - Emilly1212
Аватар
Tony
Дълго кафе
Мнения: 139
Регистриран на: Мар 17, '16, 10:57
Местоположение: София

Re: Здравейте!

Мнение от Tony »

малко стари снимки от различните сезони

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Това е оградата ни със съседния двор, която се опитвам да озеленя с цел... :mrgreen:
За целта там съм насадила два клематиса, две вайгели, две рози (неизвестни), а най-вляво, което е извън снимката, филаделфус. Започвам да си мисля, че съм попрекалила, но затова е нужен опит, който се надявам да натрупам не без ваша помощ :dovolen:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31531
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 817 пъти
Получил благодарност: 1738 пъти

Re: Здравейте!

Мнение от Мария Николова »

Добре дошла, Тони! :tzvetoman: Ще минат години тук сред нас и току виж си сложила в подписа си:
Във форума съм от 3 години, 5 месеца и 8 дена." :lol:
Тогава вече ще знаеш какво име се крие зад ника на много от нас и ще знаеш каква лудница е събитието ЧРД на Хобикафе! :daaa: :angelche:
Градината ти е впечатляваща! :sclap: Недоумявам как си го постигнала, 8-) като не сме ти ръсили акъл... :srofl: Но си успяла - първо с концепцията, а после и с изпълнението - адмирации!
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Tony
Дълго кафе
Мнения: 139
Регистриран на: Мар 17, '16, 10:57
Местоположение: София

Re: Здравейте!

Мнение от Tony »

Благодаря, Емили, Мария! Вие сте прекрасни хора! Зная, че всеки нов ви го казва, но сега се убеждавам, че е така. А то, представянето, не било толкова страшно :dovolen: . Притеснявах се като дебютантка на Виенски бал, но разбрах, че не боляло :lol:
Благодаря, че има такива хора като вас :tzvetentze:
Аватар
Димана
Кафе машина
Мнения: 3082
Регистриран на: Яну 29, '11, 16:59

Re: Здравейте!

Мнение от Димана »

Много място, подредено с мерак! Браво, Тони! :tzvetentze:
Аватар
маргото
Наркоман
Мнения: 10915
Регистриран на: Окт 24, '15, 22:43
Местоположение: Бяла Слатина
Дал благодарност: 170 пъти
Получил благодарност: 1316 пъти

Re: Здравейте!

Мнение от маргото »

Добре дошла, Тони! Интересни кътчета виждам, за което допринася и наклонения терен.
Хубаво е при теб, браво! Само цветя ли отглеждаш? И аз съм от скоро тук, но е приятно,
ще видиш , ще ти хареса. Покажи още снимки.
Аватар
Tony
Дълго кафе
Мнения: 139
Регистриран на: Мар 17, '16, 10:57
Местоположение: София

Re: Здравейте!

Мнение от Tony »

Марго, само цветя, за сега. Нямам много време, това не е основно жилище, а и нямам опит.
Аватар
Tony
Дълго кафе
Мнения: 139
Регистриран на: Мар 17, '16, 10:57
Местоположение: София

Re: Здравейте!

Мнение от Tony »

В почивните дни се надявам да съм там и ще има актуални снимки.
Публикувай отговор

Обратно към “Представете се”