Здравейте!

То че се знаем, знаем се, ама все пак :)...
Публикувай отговор
Аватар
Tony
Дълго кафе
Мнения: 139
Регистриран на: Мар 17, '16, 10:57
Местоположение: София

Re: Здравейте!

Мнение от Tony »

:gush: Емка! Стана ми хубаво да видя, че си била при мен! Не съм изчезвала, просто дълго време бях само читател, но се изкуших да покажа и аз малко пролет :). А тя при мен нещо много се бави.
Аватар
Emilly1212
Кафе машина
Мнения: 4357
Регистриран на: Май 10, '15, 21:16
Местоположение: Троян
Дал благодарност: 1650 пъти
Получил благодарност: 585 пъти

Re: Здравейте!

Мнение от Emilly1212 »

Ще чакам още снимки от теб, Тони! Много се радвам, че си тук! :liubov:
Най-важните неща на този свят са онези, които нямат етикет с цена, защото колкото и много да струват, не могат да бъдат нито купени, нито продадени!

Нашето любимо място - Emilly1212
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1479 пъти

Re: Здравейте!

Мнение от Гео, граф »

Тони, не е честно да държиш всичко това само за себе си :hmmmmmm: ! Появяваш се веднъж годишно колкото да запалиш фитилите на хората и после само си четеш. Не изчезвай пак, радвай ни с твоите цветя и приказни камъни :tzvetentze: !
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Tony
Дълго кафе
Мнения: 139
Регистриран на: Мар 17, '16, 10:57
Местоположение: София

Re: Здравейте!

Мнение от Tony »

Е, Гео, вярвам, че всички баби ще ме разберат :). Миналата година Господ ме дари с три внучки и приоритетите ми леееко се промениха. Не съм вярвала, че да сменям памперси ще ме радва повече от скубането на треволяци, но човек нищо не знае :nod: Бебки вече са по-големи и се надявам да помагат в градината :)
dar
Баш кафе майстор
Мнения: 2898
Регистриран на: Окт 24, '14, 16:30

Re: Здравейте!

Мнение от dar »

Тони, да са ти живи и здрави помощниците. Много е красиво при теб. Върнах се от началото на темата ти. Надявам се да ти остава време са споделяш с нас красивата си градина и емоциите покрай теб.
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Здравейте!

Мнение от Еличка »

Мнооого е красиво и идилично! Имам една забележка само - по-често снимчици да пълнят тази красива тема 😍!
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
mariyanag
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1807
Регистриран на: Ное 6, '14, 12:47
Местоположение: София
Дал благодарност: 101 пъти
Получил благодарност: 34 пъти

Re: Здравейте!

Мнение от mariyanag »

оооо, Тони, приказно появяване и страхотна причина за отсъствие. Да са ти живи и здрави бебките.
Аватар
Tony
Дълго кафе
Мнения: 139
Регистриран на: Мар 17, '16, 10:57
Местоположение: София

Re: Здравейте!

Мнение от Tony »

Благодаря ви, момичета! Усещането ми е все едно съм се прибрала у дома след дълго отсъствие! Отново ми стана хубаво и уютно тук :gush:
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Здравейте!

Мнение от calico »

Тони, добре си се завърнала :ieeee: Отлични снимки, прекрасна градина, чудна ранна пролет е при теб. Благодаря, че ги показа

а това просто ме грабна :potekoha: и ми се прииска да съм там, седнала на камъните с чаша кафе в ръка. Обичам такива кътчета, а твоето е прекрасно

Изображение
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1479 пъти

Re: Здравейте!

Мнение от Гео, граф »

Tony написа: Май 12, '19, 16:44 Е, Гео, вярвам, че всички баби ще ме разберат :). Миналата година Господ ме дари с три внучки и приоритетите ми леееко се промениха. Не съм вярвала, че да сменям памперси ще ме радва повече от скубането на треволяци, но човек нищо не знае :nod: Бебки вече са по-големи и се надявам да помагат в градината :)
Ехааа, девойчици, хем тринки :o ! Щастлива баба си ти, Тони, и те разбирам, ако знаеш колко добре те разбирам :daaa: ! Нищо друго няма значение - само децата ни и децата на децата ни, те са най-най-важни на света! Градината на заден план пред памперсите, точно така трябва :nod:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Публикувай отговор

Обратно към “Представете се”