Здравейте и от мен - Nevita

То че се знаем, знаем се, ама все пак :)...
Аватар
Nevita
Баш кафе майстор
Мнения: 2194
Регистриран на: Май 27, '15, 21:36
Местоположение: Варна
Дал благодарност: 12 пъти
Получил благодарност: 76 пъти

Здравейте и от мен - Nevita

Мнение от Nevita »

Да се представя - казвам се Невена, на 38 години от Варна.
Имам прекрасен съпруг, деца все още нямаме...
По професия съм еколог, специалност "Опазване на биоразнообразието", но понастоящем работя в строителна фирма.
Обичам природата в цялото й многообразие, обожавам животните и през годините съм отглеждала какво ли не - включително и екзотични влечуги и членестоноги. Сега се радвам на компанията на сибирско хъски, 2 папагала и декоративни кокошки.
С отглеждането на растения имам доста неуспешни опити, предимно със стайните такива. Затова се отказах да ги мъча и преди няколко години се насочих към градинските. Имам малка градинка там, където живея, и вила в едно село близо до Варна, където мога да се вихря.
Попаднах в този форум случайно, докато се опитвах да търся разсадници за рози в България и Google ме прати в една от темите тук. Бях на път да се напълня с рози в контейнер от Флоров и Димов, но след всичко прочетено тук преосмислих действията си.
Благодаря на всички че сте създали това прекрасно информационно кътче, толкова много неща научих за малкото време откакто се ровя тук.
краси кубарелова
Баш кафе майстор
Мнения: 2667
Регистриран на: Мар 26, '12, 22:53
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: Здравейте и от мен - Nevita

Мнение от краси кубарелова »

Добре дошла, Невита, ех, как не се представи миналата седмица! Щяхме да сме се запознали и наживо- в петък имахме среща представителна извадка на варненската група ;) Готви се за следваща среща! :tzvetentze:
Светът е пълен с непознати хора...
Аватар
Nevita
Баш кафе майстор
Мнения: 2194
Регистриран на: Май 27, '15, 21:36
Местоположение: Варна
Дал благодарност: 12 пъти
Получил благодарност: 76 пъти

Re: Здравейте и от мен - Nevita

Мнение от Nevita »

Благодаря за топлото посрещане, г-жо Кубарелова, не се представих защото чак сега открих темата - ами то толкова теми има за четене че направо потъваш :) И благодаря за поканата, на следваща среща непременно ще дойда :)
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15876
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 845 пъти
Получил благодарност: 1695 пъти

Re: Здравейте и от мен - Nevita

Мнение от Гео, граф »

Лелеее, чак ви завиждам как се множите във варненската група :nod: !

Добре дошла, Неве :tzvetentze: ! Разполагай се удобно, поогледай се и показвай снимки от двора и градината - всички ние умираме от кеф да гледаме и да даваме акъл :swink: :sgiggle: !
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Nevita
Баш кафе майстор
Мнения: 2194
Регистриран на: Май 27, '15, 21:36
Местоположение: Варна
Дал благодарност: 12 пъти
Получил благодарност: 76 пъти

Re: Здравейте и от мен - Nevita

Мнение от Nevita »

Охх градинката е на никъде още :) имам няколко розички купени тази година ама те още мъници :) цъфнаха с по 1-2 цветчета и се кротнаха :) Старите рози - хубави са, те са на вилата от майка ми слагани, но безименни повечето :) ама пак красиви бе.
лалесъм

Re: Здравейте и от мен - Nevita

Мнение от лалесъм »

Добре дошла, Nevita :tzvetentze: В добри ръце си - на Варненската група :liubov: И дворът ти тесен ще стане за градинарските ти мечти :liubov2:
Аватар
vladislava78
Баш кафе майстор
Мнения: 2768
Регистриран на: Май 17, '10, 16:49
Местоположение: Обнова
Дал благодарност: 17 пъти
Получил благодарност: 87 пъти

Re: Здравейте и от мен - Nevita

Мнение от vladislava78 »

Добре дошла,Невита! :tzvetentze:
Аватар
Nevita
Баш кафе майстор
Мнения: 2194
Регистриран на: Май 27, '15, 21:36
Местоположение: Варна
Дал благодарност: 12 пъти
Получил благодарност: 76 пъти

Re: Здравейте и от мен - Nevita

Мнение от Nevita »

Благодаря на всички, много сте мили :)
libra
Наркоман
Мнения: 11642
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 87 пъти
Получил благодарност: 62 пъти

Re: Здравейте и от мен - Nevita

Мнение от libra »

Добре дошла!В абсолютно сигурни ръце и прекрасна компания ще бъдеш във варненската група!
Аватар
vasileva
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1548
Регистриран на: Май 9, '11, 23:47
Местоположение: ВАРНА

Re: Здравейте и от мен - Nevita

Мнение от vasileva »

Здравей, Нев! И тази тема съм я пропуснала :dovolen: а сме в съседни села е ти си в общинския център :D
показвай снимки от градината си и идвай на срещите - http://hobbykafe.com/forum/viewtopic.ph ... 1%82%D0%BE" onclick="window.open(this.href);return false;
Всичко ще бъде наред накрая, ако не е наред, значи това не е краят!
https://www.facebook.com/media/set/?set ... 020&type=3" onclick="window.open(this.href);return false;
Публикувай отговор

Обратно към “Представете се”