dal

То че се знаем, знаем се, ама все пак :)...
Публикувай отговор
Аватар
Kika
Кафевар/ка/
Мнения: 883
Регистриран на: Юни 12, '13, 15:31
Местоположение: Димитровград

Re: dal

Мнение от Kika »

Дал, пожелавам пълно излекуване на майка ти. :stiskam: :stiskam: :stiskam:
Моите съболезнования за верния приятел.
А снимките са невероятно красиви и тъжни. :tzeluvka:
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15885
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 859 пъти
Получил благодарност: 1724 пъти

Re: dal

Мнение от Гео, граф »

О, Дал :gush: ... Стискай зъби и бъди силна и уверена, момиче, дължиш го на страхотната си майка !!! А ние ще отправяме цялата си положителна енергия на помощ :stiskam: :stiskam: :stiskam:. Всичко ще бъде наред !!! ... А Бойко ще си стои в сърцето ти, заедно с обичта, която си му дала и която той е получил от теб ...
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
dal

Re: dal

Мнение от dal »

благодаря че ви има :tzeluvka:
а мойта девойка е много по- добре , герой направо , днес даже успя да ме нахока , значи се оправя -скорпионска работа ;
чакаме изследвания и изписване до дни , дано :daaa:
ех , ако трябва да ползвам примера и шегата с ваучерите и лимита , моят за плакане съм го изхарчила за 300 години напред само за седмица
не че с нещо си помагам , ама дето някой каза тук преди , в такива моменти пропукваш отвсякъде
Аватар
vivianna444
Кана кафе
Мнения: 595
Регистриран на: Юли 29, '12, 22:06
Местоположение: Sofia

Re: dal

Мнение от vivianna444 »

:sbear: Дал, от сърце пожелавам бързо възстановяване на майка ти :gush: в темите тук се акумулира страшно много позитивна енергия, която е насочена към вас :sbear: тя ще се оправи напълно :tzvetentze:

Много съжалявам за Бойко, мила ... :scry: знам какво е да ти се е събрало сърцето в лешникова черупка от мъка :scry:
Аватар
дара
Чист кофеин
Мнения: 8217
Регистриран на: Яну 19, '11, 20:04
Местоположение: София

Re: dal

Мнение от дара »

Дал,загубата на куче е много тежка,загубила съм две кучета,знам какво е...но действително не е болка за умиране, загубих майка ми преди години и още не мога да се съвзема,страшно е и въпреки годините болката не намалява.
Та от все сърце желая всичко с майка ти да е добре,стискам палци и вярвам че ще е така :stiskam: :stiskam: :stiskam: :stiskam: :stiskam: :stiskam: :stiskam:
:tzvetentze:
Аватар
dora
Баш кафе майстор
Мнения: 2444
Регистриран на: Ное 29, '09, 16:06
Местоположение: Сливен

Re: dal

Мнение от dora »

Хайде още едно приятелско стис за маман
....и гуш заради кучо
П.П. иконките не са ми активни - тюх
“Че съм умен – умен съм, но защо съм толкова красив?! Сигурно, защото съм скромен, а скромността краси човека.”
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7665
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2216 пъти
Получил благодарност: 1234 пъти

Re: dal

Мнение от pepelqshka71 »

И от мен приятелска прегръдка за теб :gush: и майчето ти :gush: . Пожелавам и бързо възстановяване и горе главата Дал :tzeluvka:
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
evkall
Кафевар/ка/
Мнения: 999
Регистриран на: Дек 3, '09, 08:29

Re: dal

Мнение от evkall »

Дал, искренно се моля за майка ти! Нека Господ даде добро и всичко мине и замине! :stiskam:
Всеки ангел си носи посланието и това остава непроменено с времето!
Аватар
kim
Наркоман
Мнения: 13536
Регистриран на: Авг 23, '12, 15:40
Дал благодарност: 164 пъти
Получил благодарност: 261 пъти

Re: dal

Мнение от kim »

Дал изпращам ти една много силна прегръдка, след като се избърсах под очите :gush: Дошло ти е много, за кратко време.Ще си поплачеш разбира се, буцата в гърлото трябва да се излее навън.
Бързо възстановяване на майка ти!Дано тази операция остане за нея и теб само спомен :stiskam:
Съжалявам за кучето ви, но то се е сбогувало с вас сигурно без да знаеш, т.е.повярвай, че онова куче е дошло да се сбогувате и те е намерило чак там, където си била.
И Дал, ако се чувстваш така, че ако си била там е можело да не се случи,а да направиш нещо, или пък някаква необяснима вина се прокрадва, че не си била за последно с него-изживей си го.Плачи,изкрещи ако трябва.
Живота е такъв.Знам, че това звучи, сякаш го пиша за човек, но когато загубиш някого, било и домашен любимец, тъгата я има.
Имах котка,един пухкав красавец, който изчезна за близо два месеца, плаках с дни и се надявах да се върне.Е, върна се-мръсна, проскубана и оленяла, но мойта котка.Една сутрин рано-рано към 5-6 ч.я чухме да мяучи пред входната врата.Скочихме, прибрахме я, хранене, къпане, обезпаразитяване и след няколко дни......почина.Просто беше дошла, за да си отиде....
Нали знаеш, че най-тъмно е преди зазоряване.
Ти не си капка в океана. Ти си целият океан, в една капка.
Rumi

– Как говориш, след като нямаш мозък?- попита Дороти.
– Не знам – каза Плашилото – но тези, които нямат мозък, много обичат да говорят.
“Магьосникът от Оз”
Аватар
estrella74
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1406
Регистриран на: Юли 14, '10, 23:00
Местоположение: София

Re: dal

Мнение от estrella74 »

Дал, не се въздържах и аз се разплаках, много съжалявам за кучето ти. :snif: Вкъщи винаги сме имали домашни любимци и знам какво е да загубиш любимо животно, много боли. Стискам палци майка ти да се оправи бързо. Ние сме с теб и те подкрепяме. :gush: :tzeluvka:
Това, което прави живота интересен, е възможността да осъществиш мечтата си.
[img]http://media.snimka.bg/s1/1862/029967772.jpg?r=0[/img]
Публикувай отговор

Обратно към “Представете се”