Гео, граф. Благодаря ! ... 8-)

То че се знаем, знаем се, ама все пак :)...
Публикувай отговор
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Гео, граф. Благодаря ! ... 8-)

Мнение от Еличка »

Хахахаха, Клокич, ще ме умориш, бе!
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Гео, граф. Благодаря ! ... 8-)

Мнение от Еличка »

Добре ни е тук, Графче! Аз по-късно ще полегна на диванчето, рози НЕ ЩА! Мога да ти готвя, прах, прахосмукачка.... стипите ще обгрижвам. По-нататък неусетно у вас ще се пренесе кукундрилския бар......
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 1 път

Re: Гео, граф. Благодаря ! ... 8-)

Мнение от clock »

А аз ще плевя, ще сумтя, рози с голи ръце ще режа, камъни ще местя, пънове ще лъскам, на мъха листенцата ще броя, ама искам да съм с вас. Студена вода и кафе пия само :angelche:
Аватар
Lalel4e
Баш кафе майстор
Мнения: 2518
Регистриран на: Окт 21, '17, 18:11
Местоположение: Русе/Пловдив/Костанденец/Руен/Брягово
Дал благодарност: 605 пъти
Получил благодарност: 563 пъти

Re: Гео, граф. Благодаря ! ... 8-)

Мнение от Lalel4e »

Лелеййй, как сте са насадили...
:lol: :lol: :lol:
Сметка бая без кръчмар правите... Гео още не подозира, че у тях бар ще става :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1479 пъти

Re: Гео, граф. Благодаря ! ... 8-)

Мнение от Гео, граф »

А мамууу, кви сте ги вършили вие тука, бре :o ?!? Развихрили сте се на мой г...ръб ( :sgiggle: ), а аз се мотая някъде, вместо да ви посрещна, да извъртя една баница, да сипя нещо ледено... уф, че съм шматка :ufff: :ufff: ... Такива любими муцунки ако се завъртат по-често около мен и бара ще преместим, и вана ще намерим все отнякъде, и цялата ма'ала ще сберем да ни се диви и ослюнчва, като се запличкаме пред блока :shappy: :ssmiah: :ssmiah: :scool:...

Сега една по една ще ви отговарям:

Лече, явно си пропуснала веселбата около избора на цвят на оня бюфет, но да си знаеш, че евкалипта е запазена марка на Еличе-коалата - тя го измисли, а на мен ми легна на сърДцето като потури на дупето (изби ме на пУезия :lol: и ме фана лигата, та кой знае как ще се развие нататък :angel2: )

Lalel4e написа: Юни 13, '19, 22:44
Аа, първо да са отчета:
'найш ли к'во й туй, а, Гео? :gydigydi:
...
От твоите е! :ieeee: :ieeee: :ieeee:
...
Grace e... Изображениенеееевероятна!!!
Искам яяяя! :ufff:
Като му гледам листата на резника, смЕтам, че ше да е Blue, щото на Аугуста са тъмнозелени, тлъсти и лъскави :nod: ... А за Грейс да ме подсетиш наесен, ей :swait: !
Силвия написа: Юни 13, '19, 21:57 ... Ти се едно не си знаеш стоката, аз тоя резник шъ го гледам като индианец :lol: Иначе, че искам - искам...
Аз ще ти го завъдя, розовокоске :nod: :daaa: ! Може със семена и разсади да съм тотален дървеняк, но с резници от рози ме бива. Поне 7-8 от мечталките ми са от резници, които аз съм си вкоренила, така че само ме сръчкай септември-октомври :daaa: :tzeluvka: !
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1479 пъти

Re: Гео, граф. Благодаря ! ... 8-)

Мнение от Гео, граф »

clock написа: Юни 13, '19, 22:28 ... Да вземеш да ги плеснеш тия двете кикимори :lol: Лече и Еличе :D Къде се сбрахте бе :hihihi: Едното се надъхало на евкалипт, другото на лавандула :hihihi: И им е смешно :lol:
Нека, Клоки, нека се веселят децата, я ги виж какви са палавници :D ! Пак добре че с евкалипт и лавандула минават, ами не са намерили гъби някакви недайбоже :sgiggle:.
Еличка написа: Юни 13, '19, 23:18 Добре ни е тук, Графче! Аз по-късно ще полегна на диванчето, рози НЕ ЩА! Мога да ти готвя, прах, прахосмукачка.... стипите ще обгрижвам. По-нататък неусетно у вас ще се пренесе кукундрилския бар......
clock написа: Юни 13, '19, 23:25 А аз ще плевя, ще сумтя, рози с голи ръце ще режа, камъни ще местя, пънове ще лъскам, на мъха листенцата ще броя, ама искам да съм с вас. Студена вода и кафе пия само :angelche:
Девойки-кукундрилки, никакво готвене :sneee: , никакъв слугинаж :sneee: , никакво плевене :sneee: , никакви камъни :sneee:, а с голи ръце само Силвето Розовата коса работи (знам я аз :eeeh: ). Нали съм стар къмпингар, маса голяма имам, столчета удобни, чадър ни не требва под сенките, хладилника и той ми е голям, колко му е да тръчна до втория етаж, рибка ще ви пръжна или кой квот' го влече! Лилка и Любами са през улицата, МарианаГ и Лютамила са в съседния квартал, че и още мераклии ще се намерят :D :nod: ... Само да ковем датата, а :shappy:?

PP. Досега си рових из снимките да намеря една, на която съм запечатала забележителна гледка - Шефа с негов приятел на масичка играят табла под липата (вътре в градинката), до тях друг приятел с бира в ръка, а техните бутилки и мезета са на помощна масичка. Пуу, как ме е яд, че не я намирам :hmmmmmm: ...
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Силвия
Баш кафе майстор
Мнения: 2208
Регистриран на: Юни 4, '13, 20:27

Re: Гео, граф. Благодаря ! ... 8-)

Мнение от Силвия »

Я, кукундрилската тема се преместила при Гео :lol: много весело тук
И за сведение (Еличето да не чете :lol: ): в момента съм в оттенък сребристо и бордо, ми много е яко :angelche: но както каза фризьорката ми - това само на теб може да стане :D
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31531
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 817 пъти
Получил благодарност: 1738 пъти

Re: Гео, граф. Благодаря ! ... 8-)

Мнение от Мария Николова »

Графиньо, ей за това ню-ню става дума. :lol: Дали може от семка да е поникнало? :sthinking: Мястото е на 10 см. от бетоновата пътека, от другата страна на която, беше ябълковата сянка за хости и хеухери. Защо ще го буча тук, като там му е мястото? :sdull:
Все пак в хаоса трябва да има ред! :swait:
Няма съмнение - семеначе е! :daaa:

Изображение
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1479 пъти

Re: Гео, граф. Благодаря ! ... 8-)

Мнение от Гео, граф »

Ох, на мама семеначетоооо :potekoha: :potekoha: ! Приказно е, Мимет :liubov2: :tzvetentze: !
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1479 пъти

Re: Гео, граф. Благодаря ! ... 8-)

Мнение от Гео, граф »

Днес ще предложа малко по-различен поглед. Не от пред блока, а от вилата на родителите ми. Доскоро майка ми си се грижеше за китките, но годините (и коленете) ѝ натежаха и от известно време изостави повечето лехи, останали са многогодишните. А и борбата с подземните комшии е неравна и определено клони в тяхна полза. Заех се да приведа в ред малкото запазено, разсадих някои от съществуващите видове, фризирах чемширите, а Мишето ме зареди със саксийни. Не е кой знае какво, но като се пипне, се вижда, а майка ми много се радва на градинката, защото по цял ден е пред очите ѝ - това ми е достатъчно :D

Изображение

Лавандулите са в нисък старт

Изображение

Изображение

Не съм снимала William Shakespeare, някаква лилава и още 2-3 димовки, които бяха прецъфтели, на Кралица Бети какво да ѝ снимам :sdull: , Crown Princess Margareta просто забравих да щракна, а тя беше нацъфтяла най и по, само че е чак до външната врата :ufff: . Беше зверска жега и е изненадващо, че изобщо се сетих да сминам.

А това е Madame Anisette от Милейдив :liubov:

Изображение

Старите бели картопи са с по половин метър над мен :nod:

Изображение

Ето и земЛеделските ми напъни (няма да ми се смеете, ей :swait: )

На преден план 3 (словом три) корена краставици, 7-8 реда пипер (него не съм го садила аз, една съседка се е забавлявала). Вляво са доматите, под тях в далечината три реда чубрица - 180 корена сметам да ни стигнат за тази зима 8-)

Изображение

Доматито - 43 броя :angelche:

Изображение

А? А? Аааа... :scool:

Изображение

Има и манголд, тиквичките са на най-заден план

Изображение

Ей затова ме няма събото-неделно :nod:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Публикувай отговор

Обратно към “Представете се”