Гео, граф. Благодаря ! ... 8-)

То че се знаем, знаем се, ама все пак :)...
Публикувай отговор
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Гео, граф. Благодаря ! ... 8-)

Мнение от calico »

Гео, аз това го помня, исках актуални снимки. :liubov:
ама добре е че ми го припомни, колко хубаво си направила една мини горичка пред блока.
Дърветата са прекрасни, без тях нямаше да е така хубаво :daaa:
имаш ли от простите оранжеви хемерокалиси дето и на сенчесто стават и са неизтребими? да пращам докато е време?




и Гео, пролетта идва и при вас, видели са я в метрото, пътува...

........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15885
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 859 пъти
Получил благодарност: 1725 пъти

Re: Гео, граф. Благодаря ! ... 8-)

Мнение от Гео, граф »

Имам малко от оранжевите хемерокалиси, Ани. Те са в дивата част и в момента са затъпкани здраво в земята, защото оградата ми там беше от колчета и опънат сизал и отдавна е изпокъсана. Ще я поправям утре. Но винаги има място за още, така че няма да ти откажа :daaa: :gush: :tzeluvka: ! Актуални снимки не съм правила, защото в момента няма какво да се снима, но ако много държиш, ще наснимам колкото мога.

Дърветата действително са прекрасни, но трябва да се повдигат като им се поорежат долните клони, за да има малко светлинка под тях. А не смея да пипам, че няма начин да не ме наклевети някой в общината и като нищо ще ми изпраскат някоя глоба. Затова си трая и се справям с даденостите.

Тая баш пролет не ми я хвали, тя не е сама :lol: :lol: :lol:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Гео, граф. Благодаря ! ... 8-)

Мнение от calico »

Гео, във вторник ще имам доставка до Еконта и тогава ще ти ги пусна. Те са поизкарали доста, но мисля че няма да е проблем, само да успея да откопая, че са в камънак и е като бетон там, отвън на пътя. Казвай друго какво - ламиум искаш ли? да вадя ли и солидаго, че май беше успяла да унищожиш неунищожимото? Да ти пратя малко тарос, ще ти напълни някое място дето друго не вирее? Риган? Стелария? Бели парички? все неунищожими неща :lol:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15885
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 859 пъти
Получил благодарност: 1725 пъти

Re: Гео, граф. Благодаря ! ... 8-)

Мнение от Гео, граф »

И при мен пролетта идва с мънички стъпчици :ieeee: :ieeemyzh:

Как па не се научих да садя луковиците по-нагъсто :ufff: ! Пушкиниите са само 6-7 см и стоят рехаво като са толкова далече една от друга. Но ако тръгна да ги вадя, като нищо ще унищожа половината, затова нека са рехави - важното е да са живи :nod:

Изображение

Изображение

Първо нарцисче снимано на вятър, поради което поразмазано, но първо :ieeee:

Изображение
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
daneda
Баш кафе майстор
Мнения: 2220
Регистриран на: Мар 14, '12, 11:23
Местоположение: София
Дал благодарност: 1401 пъти
Получил благодарност: 579 пъти

Re: Гео, граф. Благодаря ! ... 8-)

Мнение от daneda »

Еееее, най-после! :ieeemyzh: Многа са готини мъниците, няма страшно те ще се сгъстят и ще направят приказна, цветна полянка! И жълтуркото е хубавец! И при мен беше цъфнало едно миниатюрно нарцисче на място, където определено не съм го садила.
Значииии, вече ще чакаме редовен отчет за твоята градина! :gush:
Аватар
mariyanag
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1810
Регистриран на: Ное 6, '14, 12:47
Местоположение: София
Дал благодарност: 109 пъти
Получил благодарност: 35 пъти

Re: Гео, граф. Благодаря ! ... 8-)

Мнение от mariyanag »

Гео, Калико, искате ли вече обещания хиперикум? Гео, ти само кажи , че можеш да приютиш още оранжеви хемета, а един вариегатен лигуструм - голям дали ще го наместиш- този вирее и на сянка, даже там е по - вариегатен, и без вода/ цяло лято беше на Господнето поливане. Та дали ще го натъкмиш?
Аватар
Тутти
Чист кофеин
Мнения: 5630
Регистриран на: Ное 21, '15, 06:47
Местоположение: София
Дал благодарност: 1722 пъти
Получил благодарност: 1958 пъти

Re: Гео, граф. Благодаря ! ... 8-)

Мнение от Тутти »

Гео, градината ти е като сенчеста приказна гора. Тази пушкиния много нежна, сега я откривам.
Моля се за дъжд, много сухо е тази пролет, надявам се в твоята градина да има влага, да си пестиш поливането. Създали сте красота с ТМ за всички, които всеки ден минават оттам.
Аватар
Албена
Кафе машина
Мнения: 4526
Регистриран на: Фев 2, '10, 09:57
Местоположение: Габрово

Re: Гео, граф. Благодаря ! ... 8-)

Мнение от Албена »

Гео,не мога да повярвам ,че нямаш от този нарцис -

Изображение

На половината форум съм раздала от него. На есен ще си поправя грешката! :tzeluvka:
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15885
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 859 пъти
Получил благодарност: 1725 пъти

Re: Гео, граф. Благодаря ! ... 8-)

Мнение от Гео, граф »

mariyanag написа: Мар 22, '19, 00:22 Гео, Калико, искате ли вече обещания хиперикум? Гео, ти само кажи , че можеш да приютиш още оранжеви хемета, а един вариегатен лигуструм - голям дали ще го наместиш- този вирее и на сянка, даже там е по - вариегатен, и без вода/ цяло лято беше на Господнето поливане. Та дали ще го натъкмиш?
Мериън, приемам, всичко приемам, пиле :ieeee: :ieeemyzh: !
Ще се чуем :sphone: :daaa: !

Тутти написа: Мар 22, '19, 04:31 ... много сухо е тази пролет, надявам се в твоята градина да има влага, да си пестиш поливането...
Няма начин, Тути, сухо е, ужасно е сухо - дърветата дърпат всичката влага, почвата е лоша :hmmmmmm: . Само в много дъждовни времена, както лани до края на юли, градинката ми няма нужда от поливане. Истината е, че почти всички загинали растения си заминават заради липса на вода :snif: . Изваждам маркуча само в най-най-краен случай, защото съседите започват да минават навъсени покрай мен, като ме видят с него. Обица на ухото ми е историята с Ноел, дето ѝ разбиха крана за поливане, въпреки че тя си плащаше тази вода. Предпочитам да влача 10-литровите туби и да давам по глътка тук и там - така поне ме съжаляват и не ми държат карез...
Албена написа: Мар 22, '19, 08:38 Гео,не мога да повярвам ,че нямаш от този нарцис...
Не е болка за умиралка, Бени :gush: :tzeluvka: !
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15885
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 859 пъти
Получил благодарност: 1725 пъти

Re: Гео, граф. Благодаря ! ... 8-)

Мнение от Гео, граф »

Бергениите ми са сдали мисля. Тази година няма да имам и дигиталиси, нито едно зелено листенце не се е показало. Ама здраве да е, ще си взема от Мишето, защото мноооого ги харесвам :nod:

Айде малко днешни снимчици, да не ме яде Данеда :angelche:

Изображение

Първо цветче на арабиса :liubov2:

Изображение

Имам си и една фритилария 8-)

Изображение

Лаленцааааа :ieeee: :ieeemyzh: :ieeee:

Изображение

Изображение

Изображение
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Публикувай отговор

Обратно към “Представете се”