Гео, граф. Благодаря ! ... 8-)

То че се знаем, знаем се, ама все пак :)...
Публикувай отговор
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Гео, граф. Благодаря ! ... 8-)

Мнение от Еличка »

Гео, рошавата прелест с развяти коси мискантус ли е?
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 1 път

Re: Гео, граф. Благодаря ! ... 8-)

Мнение от clock »

Аааа, Гео, аз твойта градинка отдавна съм си я харесала! Дали в зелено или в бяло си е все кипра красавица! :tzeluvka: :gush:
Обаче! Обещай сега, че през новата година няма да я криеш като миналата, а ще компенсираш и нея и нас с едно подобаващо количество снимки! Една градина винаги заслужава аплодисменти и ти не трябва да и ги спестяваш! :tzeluvka: :liubov:
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15866
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 832 пъти
Получил благодарност: 1672 пъти

Re: Гео, граф. Благодаря ! ... 8-)

Мнение от Гео, граф »

Еличка написа: Яну 10, '19, 17:28 Гео, рошавата прелест с развяти коси мискантус ли е?
Извини ме, Еличе, не съм видяла въпроса ти. Да, рошльото е мискантус, при това зебринус - голяма гордост ми е :nod:
clock написа: Яну 10, '19, 18:45 ... Обаче! Обещай сега, че през новата година няма да я криеш като миналата...
Ми ко да прая като не са стабилни, Клоки :snif: . А новата опция дано да стоят по-дълго. Ей сега ще се опитам да компенсирам малко поне:

Изображение Изображение Изображение

Изображение Изображение


Изображение Изображение

Стига толкова, да има и за друг път :D

ПП. Слагала съм панорамни снимки, а не близки, за да се добие някаква представа.
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
vanina_g
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1463
Регистриран на: Апр 5, '16, 09:03
Местоположение: Пловдив
Дал благодарност: 20 пъти
Получил благодарност: 9 пъти

Re: Гео, граф. Благодаря ! ... 8-)

Мнение от vanina_g »

Оооо номер 4 с каменната пътечка :sheart:
Абе всички изгледи от тази градинка са хубави :slove:
Аватар
Lalel4e
Баш кафе майстор
Мнения: 2581
Регистриран на: Окт 21, '17, 18:11
Местоположение: Русе/Пловдив/Костанденец/Руен/Брягово
Дал благодарност: 734 пъти
Получил благодарност: 706 пъти

Re: Гео, граф. Благодаря ! ... 8-)

Мнение от Lalel4e »

Гео...!!!
Знайш ли ко прайш ти??!

Откак съм във форума вече гледам с друго око на парчето трева пред нашия блок.
Излизам от входа, поглеждам и се сещам за тебе.

И знам, че е сенчесто, северно, без ограда (т. е. там кучетата от блока... сещаш са), под оскъдната тук-там трева или тинесто-кално или кирпичено-спечено.

Гледам, гледам, и казвам "Не!" "В никакъв случай!"
"Забрави!" "Нищо няма да стане тука!"
"Ще стъпчат" "Ще ги оберат"
"Освен ако не забода 50-тина луковици наведнъж... тогава какво ще направят, а?? Може да берат, ама чак пък всичките да ги оберат... И да ги оберат, и да ги изровят, какво пък толкова?!... Колко му е да пробвам?..."
:lol: :lol: :lol:
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15866
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 832 пъти
Получил благодарност: 1672 пъти

Re: Гео, граф. Благодаря ! ... 8-)

Мнение от Гео, граф »

Lalel4e написа: Фев 2, '19, 10:22 Гео...!!!
Знайш ли ко прайш ти??!

Досещам се малко... :angelche:

Откак съм във форума вече гледам с друго око на парчето трева пред нашия блок.
Излизам от входа, поглеждам и се сещам за тебе. И знам, че е сенчесто, северно, без ограда (т. е. там кучетата от блока... сещаш са), под оскъдната тук-там трева или тинесто-кално или кирпичено-спечено...

Сама казваш, че чак след месец и половина ще си ходиш на вилата, затова колко муй да забодеш някоя и друга китка пред блока. Откога ти го разправям това :gydigydi: 8-)...

"Освен ако не забода 50-тина луковици наведнъж... тогава какво ще направят, а?? Може да берат, ама чак пък всичките да ги оберат... И да ги оберат, и да ги изровят, какво пък толкова?!... Колко му е да пробвам?..."

Мне :sneee: ! Не е добра идея. Здравец, незабравки от семена (многогодишни), момини сълзи ако е влажно, винки всякакви, бабешки хемерокалис, обикновени горски теменужки, бергении, аквилегии (кошнички), кукуряк дори, астри, ламиум (мъртва коприва), брунера... Тема като слънце има за сенчести китки :nod:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Lalel4e
Баш кафе майстор
Мнения: 2581
Регистриран на: Окт 21, '17, 18:11
Местоположение: Русе/Пловдив/Костанденец/Руен/Брягово
Дал благодарност: 734 пъти
Получил благодарност: 706 пъти

Re: Гео, граф. Благодаря ! ... 8-)

Мнение от Lalel4e »

Гео, граф написа: Фев 4, '19, 13:02
Здравец, незабравки от семена (многогодишни), момини сълзи ако е влажно, винки всякакви, бабешки хемерокалис, обикновени горски теменужки, бергении, аквилегии (кошнички), кукуряк дори, астри, ламиум (мъртва коприва), брунера... Тема като слънце има за сенчести китки :nod:
Гео, на центъра сме - тия ш ги окосят. Даже ш прекопаят за по-сигурно, че да не избуят пак "плевели" :lol:
Сега по това време никой нищо не прави, щот то зимата нито садят, нито косят. Тъкмо докато са се изпокрили от "Паркове и градини", ще има време да цъйнат едни замбюлчита и лалетата може да изкласят даже. Тях поне ш ги разпознаят и няма да ги барат според мен. А иначе за другите треволяци аз и време нямам да ги мисля и да ги редя. Аз наведнъж ей тъй, със замах :lol:
Ш пробвам другата пролет, ей, да знайш! И въпреки че не си съгласна за луците, пак ти ш си виновна за цялото дело :hihihi:
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15866
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 832 пъти
Получил благодарност: 1672 пъти

Re: Гео, граф. Благодаря ! ... 8-)

Мнение от Гео, граф »

Ей там бях през последните няколко дни :angelche:

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Най-високата точка в дъното е връх Мургаш с наблюдателницата

Изображение
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8475
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 821 пъти
Получил благодарност: 620 пъти

Re: Гео, граф. Благодаря ! ... 8-)

Мнение от Shami »

Ехааа,колко е красиво всичко,това ако тръгна да го катеря каквато съм тлъстичка,бая зор ще видя.
Последният път като ходихме на Витоша,хем с кола отидохме и представете си ,като оставихме колата вместо да се впуснем по предвидения план да катерим нещо нагоре,аз рекох на ММ да проверим първо за близко място за хапване ,изобщо не чаках одобрение и по миризмата ли какво,крачетата сами ме отведоха до там, а групата доброволно и без да се съпротивлява ме следваше.
Всичко завърши там , позорно ,при кебапченцата ,но ние бяхме доволни и щастливи. :lol:
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Гео, граф. Благодаря ! ... 8-)

Мнение от calico »

Гео, успя ли поне малко да заредиш и да се отпусне душата ти?
толкова е величествено там, безвремие лъха направо, спокойно и умиротворяващо...
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Публикувай отговор

Обратно към “Представете се”