s_t_m

То че се знаем, знаем се, ама все пак :)...
Публикувай отговор
Светката
Баш кафе майстор
Мнения: 2246
Регистриран на: Фев 17, '11, 20:07

Re: s_t_m

Мнение от Светката »

Како Маре ти знаеш ли ,че Бюрхан ти е колега по професия? Той работи същата организаторска дейност, каквато си работила и ти.
Накарай го да си покаже градината.Невероятно красива, все със рядко срещани растения.Аз не успявам да го убедя, да покаже красотата.И самия той е една голяма енциклопедия.
Усмихни се! Забавлявай се!
Направи мил жест към себе си
още днес.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31527
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 810 пъти
Получил благодарност: 1727 пъти

Re: s_t_m

Мнение от Мария Николова »

Знам! :dovolen:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31527
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 810 пъти
Получил благодарност: 1727 пъти

Re: s_t_m

Мнение от Мария Николова »

Току що нахалният ФБ ми прати "картонче" за това, че поредното форумно другарче иска да ми е ФБ-приятел.
Някак, без да разбера как, си деинсталирах скайпа. И ми изчезнаха контактите с 2-3 скъпи форумни другарчета от преди много години, които вече са забравили паролите си. Като родилно петно ми е старото отношение към телефона - при крайна нужда, телеграфно. Понякога "Имаш ЛС", понякога "Идвам (дата, час, автобусна фирма)точка чакай, или бягай точка"
След като през лятото във Варна се видяхме с такова старо форумно другарче, ФБ се оказа единствения начин (мислех си) за общуване.
И се регистрирах криво ляво, без да можем да се разберем с ФБ.
Ами то няма никакво общуване, бе хора! :snif:
Само "лайк". Когато аз харесвам нещо, например китка, не ми стига само да кажа "Харесва ми", непременно трябва да кажа защо, заради каква особеност харесвам китката.
И махнах с ръка, повече не отворих ФБ. (Би трябвало да се вижда липсата на активност на потребителя.)
Че като започнаха едни приятели на приятели, на приятели на едикой си потребител на ФБ да напират да са ми приятели... Питам се тези хора правят ли разлика между сънародник и приятел? Ако попитам един непознат защо иска да е приятел точно на мен, какво може да ми каже? Нищо! Нищо, освен "така правят всички".
Но пълното ми недоумение е, какво не им достига на форумни другарчета във възможността да общуваме тук, а искат точно във ФБ да сме приятели, а?
Например, преди известно време старозагорската форумна група покани всички желаещи на среща в Ст. Загора. Ослушах се, може след осуетената ни среща през септември с три тамошни девойки, някой да напише, че сега ще чакат да се видим. Не. Ни дума. Радвах се на снимките им, видях новичките - много хубава среща! :daaa:
И днес пак едно старозагорско форумно другарче искало да сме приятели, но непременно във ФБ. :sitwasntme: :sdull: :sooo:
Защо, бе джанъм? :o Тук съм, ей ме! :mrgreen:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
mucunka
Кафе машина
Мнения: 3128
Регистриран на: Ное 29, '09, 18:57
Местоположение: София,Световрачене
Дал благодарност: 19 пъти
Получил благодарност: 33 пъти

Re: s_t_m

Мнение от mucunka »

Мимче, може би е заради бързата връзка и комуникация.Потрябва ти да се свържеш с някой и хоп,той във фейса.А и така много бързо разбираш кой къде бил,какво е правил,какво си е купил...общо взето бърз обмен на информация.Аз така разбрах за проблема с форума.Дни наред се чудих къде ми е проблема, че не мога да вляза...
АКО ИСКАШ ДА СЕ ПОЧУВСТВАШ БОГАТ,ПРОСТО ПРЕБРОЙ ВСИЧКИТЕ СВОИ НЕЩА,КОИТО НЕ СИ КУПИЛ С ПАРИ.
http://mucun72.snimka.bg/daily/dostignata-mechta.752721
моите цветя
моите гоблени
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: s_t_m

Мнение от calico »

а, Муцунка, за проблема с форума си имаше предупреждение, специална тема и Равик редовно отбелязва там.
първо там де, тя във ФБ не предупреждава :mrgreen:
Мери е права :daaa: , на мен точно клюкарската страна на ФБ ме отблъсква. Иначе има и плюсове, но не са много.
пък за градинарство хич няма и един плюс, това вече го обсъждахме нашироко в специалната тема.
Пък да знаеш, че можеш да намериш някого във форума, а да го търсиш във ФБ, не знам какво е.... :x
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
mucunka
Кафе машина
Мнения: 3128
Регистриран на: Ное 29, '09, 18:57
Местоположение: София,Световрачене
Дал благодарност: 19 пъти
Получил благодарност: 33 пъти

Re: s_t_m

Мнение от mucunka »

Графинята писа във фейса,нали имаме страница там. Но истината е че нищо не може да замени общуването тук.По ред причини,гледане на тежко болен у дома, ползване само на телефон, не влизах често тук.Но факт е че ми липсва атмосферата тук и общуването с вас.От вчера съм с лаптоп и ще мога спокойно да бъда с Вас.Миме, извинявай за спама.
Последно промяна от mucunka на Дек 17, '17, 10:31, променено общо 1 път.
АКО ИСКАШ ДА СЕ ПОЧУВСТВАШ БОГАТ,ПРОСТО ПРЕБРОЙ ВСИЧКИТЕ СВОИ НЕЩА,КОИТО НЕ СИ КУПИЛ С ПАРИ.
http://mucun72.snimka.bg/daily/dostignata-mechta.752721
моите цветя
моите гоблени
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: s_t_m

Мнение от calico »

mucunka написа:Графинята писа във фейса,нали имаме страница там.

да да, видях.
за който не е прочел темата на Равик във форума имаше и там съобщение
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31527
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 810 пъти
Получил благодарност: 1727 пъти

Re: s_t_m

Мнение от Мария Николова »

Верче, :sbear: радвам се, че си тук, мила! :ieeee: :ieeee: :ieeee:
Вярвам вече всички в къщи сте здрави :stiskam: и само чакате празниците да наближат и да гътнете прасето! :daaa: :lol: :ieeee:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
mucunka
Кафе машина
Мнения: 3128
Регистриран на: Ное 29, '09, 18:57
Местоположение: София,Световрачене
Дал благодарност: 19 пъти
Получил благодарност: 33 пъти

Re: s_t_m

Мнение от mucunka »

Мария Николова написа:Верче, :sbear: радвам се, че си тук, мила! :ieeee: :ieeee: :ieeee:
Вярвам вече всички в къщи сте здрави :stiskam: и само чакате празниците да наближат и да гътнете прасето! :daaa: :lol: :ieeee:
Ще,ще, Мимче,по Коледа.Благодаря ти,мила.Често си в мислите ми.Здрава да си... :gush:
АКО ИСКАШ ДА СЕ ПОЧУВСТВАШ БОГАТ,ПРОСТО ПРЕБРОЙ ВСИЧКИТЕ СВОИ НЕЩА,КОИТО НЕ СИ КУПИЛ С ПАРИ.
http://mucun72.snimka.bg/daily/dostignata-mechta.752721
моите цветя
моите гоблени
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31527
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 810 пъти
Получил благодарност: 1727 пъти

Re: s_t_m

Мнение от Мария Николова »

Благодаря ти, Верче! :gush:

Тук ще отговарям всеки път, като получа "картонче" със съобщение от нахалния ФБ (който вече започна и на телефона да ми праща есемеси :svekurva: ) за това, че поредното форумно другарче иска да сме "приятели", давам лайк за нова снимка, или си е обновило състоянието, поради което... вече спя спокойно. ;) :sgiggle:
Скъпа приятелко Margaritenia, приятелка съм ти още от оня внезапно зъботракащ студен ден, в който бяхме лятно облечени! :srofl: :sbear: :sbear: :sbear:
Ха сега, покажи ми да я харесам тук снимката, която си показала там. :lol: :gush: :liubov:
А ти ще харесаш ли снимката, която поставям тук специално само за теб? :mrgreen:

Изображение
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Публикувай отговор

Обратно към “Представете се”