s_t_m

То че се знаем, знаем се, ама все пак :)...
Публикувай отговор
Iliana59
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1526
Регистриран на: Яну 15, '12, 16:01

Re: s_t_m

Мнение от Iliana59 »

Усмивките по лицата ви показват,че сте си изкарали страхотно.
Радвам ви се от далече. :gush:
краси кубарелова
Баш кафе майстор
Мнения: 2667
Регистриран на: Мар 26, '12, 22:53
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: s_t_m

Мнение от краси кубарелова »

Сбирка с малко хора, но качествени! :liubov: И нещо много сте намигали през цялото време :lol: Не бях сигурна дали ще има сладолед, иначе и аз щях да прескоча :lol: :liubov: :tzeluvka:
Светът е пълен с непознати хора...
Аватар
PPetrova
Кафе с мляко
Мнения: 253
Регистриран на: Юни 22, '11, 10:51
Местоположение: Сливен

Re: s_t_m

Мнение от PPetrova »

Ама и сме хубави! Да не говорим, че сме млади, слаби и сладкодумни! Още веднъж благодаря на Мария!
Аватар
valentina64
Кафевар/ка/
Мнения: 934
Регистриран на: Дек 1, '12, 18:19
Местоположение: Нова Загора

Re: s_t_m

Мнение от valentina64 »

Вчерашната среща ще я помня винаги с усмивка и умиление! :liubov: То не бяха шеги, то не бяха изненади от страна на Мария, то не беше смях, то не бяха сладки приказки! :D Мария, Мария, бъди жива и здрава дълги години още, за да ни радваш и вливаш в нас от голямата си жизнена енергия и позитивизъм! :gush: :sheart: :sbow: :sbear: Ама чак и котарака Димо си изтипосала!!! :svekurva: :srofl: :srofl: :srofl:
Моята градина: http://forum.hobbykafe.com/viewtopic.php?f=6&t=4927" onclick="window.open(this.href);return false;
https://www.facebook.com/valentina.ilieva.5686" onclick="window.open(this.href);return false;
https://www.facebook.com/groups/6369842 ... ment_reply" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7671
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2232 пъти
Получил благодарност: 1247 пъти

Re: s_t_m

Мнение от pepelqshka71 »

Виждам слънчеви и усмихнати момичета. Радвам се, че сте си изкарали супер - то с Мария няма как иначе да е. Мерко :tzeluvka: :gush: . Поздрави на всички :tzvetentze:
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
desi_slava
Баш кафе майстор
Мнения: 2775
Регистриран на: Дек 13, '09, 11:39
Местоположение: СеВлИеВо
Дал благодарност: 47 пъти
Получил благодарност: 116 пъти

Re: s_t_m

Мнение от desi_slava »

Толкова усмивки на едно място! :liubov: Заредихте деня ми с енергия! :tzvetentze:
Донка Тодорова
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1315
Регистриран на: Мар 29, '13, 11:11
Дал благодарност: 195 пъти
Получил благодарност: 93 пъти

Re: s_t_m

Мнение от Донка Тодорова »

Мария, "Извънземното" ми се стори безкраен и не успях да дочакам края му. Но гледам сега едни снимки ... и ми се иска вчерашния ден да се върне. Мария,благодаря за това ,че направи 21.09.2014 г. един усмихнат и цветен ден, напук на климатичните условия.
Аватар
спатифилия
Кана кафе
Мнения: 694
Регистриран на: Май 22, '12, 13:13
Местоположение: видин

Re: s_t_m

Мнение от спатифилия »

Пантелей пътник се завърна и веднага влизам,за да кажа колко съм щастлива от вчерашната среща! :ieeee: :ieeee: :ieeee: :ieeemyzh: :ieeemyzh: :ieeemyzh:
Благодарение на главния организатор и гуруто на този форум-Мария-срещата с "регионалните" момичета беше толкова прекрасна,зареждаща и весела,че ще ми държи влага поне до другата среща! :nod:

Благодаря ти,Мерка,за ВСИЧКО!Ти си нашето слънце! :tzeluvka:
Благодаря ти,Вале,че не ти дожаля да ошмулиш китките си,за да ни зарадваш! :tzeluvka:
Благодаря ти,Доче,за семенцата и за чаровната ти усмивка! :tzeluvka:
Благодаря ти,PPetrova,за прекрасните мидички и сладкодумието ти! :tzeluvka:
Благодаря ти,Билянче/латоя/,за запалката/ някой мисли и за нас-гадните пушачки/ и за милото ти присъствие! :tzeluvka:

Снимките от папарак Спатифилия-утре,че тук на село, сме на "скопен" Нет!
Аватар
orkud
Кафе машина
Мнения: 3351
Регистриран на: Дек 2, '09, 12:34
Получил благодарност: 1 път
Обратна връзка:

Re: s_t_m

Мнение от orkud »

Невероятно събиране е било, личи си! Наказах си патериците за непослушанието в ъгъла и няма да ги погледна повече. Как посмяха да ме лишат от такова преживяване. Крака за съжаление не се събира там и си мина само с една кавга... :D

Момичета, супер сте, много сте хубави и усмихнати, денят ми е зареден с емоция и вълнение. Краси, как се осмели да се съмняваш, че ще има сладолед? Мария без сладолед???? Абсурд!!!! Връщам се да ви изгледам усмивките още веднъж, не мога да ви се нарадвам!
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31689
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1030 пъти
Получил благодарност: 2425 пъти

Re: s_t_m

Мнение от Мария Николова »

Вале-Спати, благодаря ти за суперлативите, мила! :sbear: Заслужени-незаслужени, кой ти гледа! ;) :lol: :lol: :lol: :lol:
Просто виждам в следващите 30-40 години :hihihi: как все събирам девойките за регионална среща по случай завръщането ти в бащиния ти дом за ден-два! :daaa: :daaa: :ieeee:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Публикувай отговор

Обратно към “Представете се”