Гео, граф. Благодаря ! ... 8-)

То че се знаем, знаем се, ама все пак :)...
Публикувай отговор
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1479 пъти

Re: Гео, граф. Благодаря ! ... 8-)

Мнение от Гео, граф »

ljuboznatelna написа: Мар 15, '18, 10:49
Люб, само те тагвам, за да видиш бялата будлея - дочакааааах :ieeee: :ieeemyzh: :ieeee: !!!!

Е, наистина само три цвята, но и на тях се радвам много :D ! Благодаря ти :gush: :tzeluvka: !!!

Изображение
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
ljuboznatelna
Чист кофеин
Мнения: 7207
Регистриран на: Яну 26, '10, 12:13
Местоположение: Пловдив 7а зона
Дал благодарност: 609 пъти
Получил благодарност: 1106 пъти

Re: Гео, граф. Благодаря ! ... 8-)

Мнение от ljuboznatelna »

Давала съм ти бяла будлея? Вярно, че имах една много на сянка и щях да я загубя, трябва нея да съм ти дала? Ама аз наскоро ходих да ровя дали е жива още :D Голяма съм шматка тогава! :) Много се радвам!
(тази функция с тагването е много яка! )
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1479 пъти

Re: Гео, граф. Благодаря ! ... 8-)

Мнение от Гео, граф »

Абе казвам ви, че не обичам лятото заради жегите, вие не ми вярвате. Кво муй хубавото да бълбукаш в собствен сос, питам :ssweat: ?!? А в планината прохлада, спокойствие (без петък и събота вечер, но това е друга тема), благоухания и тишина. Пък и вода като има - нищо друго ми не требе на мен :angelche:

Изображение

Изображение

Изображение
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
desi_slava
Баш кафе майстор
Мнения: 2774
Регистриран на: Дек 13, '09, 11:39
Местоположение: СеВлИеВо
Дал благодарност: 42 пъти
Получил благодарност: 106 пъти

Re: Гео, граф. Благодаря ! ... 8-)

Мнение от desi_slava »

Оххх, Гео! Какви гледки :liubov2:
Аз не съм фен на такъв тип къмпингуване, обаче като се сетя за твоите разкази ,чак на мен ми се прихожда!
Дано си отпочинала и заредена с положителна енергия! :tzeluvka:
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1479 пъти

Re: Гео, граф. Благодаря ! ... 8-)

Мнение от Гео, граф »

desi_slava написа: Авг 14, '18, 16:35 Оххх, Гео! Какви гледки :liubov2:
Аз не съм фен на такъв тип къмпингуване, обаче като се сетя за твоите разкази ,чак на мен ми се прихожда!
Дано си отпочинала и заредена с положителна енергия! :tzeluvka:
Всеки си е луд по своему, Дес, а нали знаеш, че аз съм събирателен образ на лудости :D ! Така че едва ли вече впечатлявам кой знае колко. Впрочем ходихме на гости на МарианаГ, която къмпира с фемилито си в другия край на язовира, а после и те с мъжа ѝ ни върнаха визитата. Обаче няма да издавам как пристигна тя самата, нека си разкаже собственолично, да не ѝ развалям изненадата 8-)
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
desi_slava
Баш кафе майстор
Мнения: 2774
Регистриран на: Дек 13, '09, 11:39
Местоположение: СеВлИеВо
Дал благодарност: 42 пъти
Получил благодарност: 106 пъти

Re: Гео, граф. Благодаря ! ... 8-)

Мнение от desi_slava »

То всички сме си луди :lol: кой повече , кой по-малко - важното е да ти е кеф!
МарианаГ да си признава тук без бой :D
Аватар
mariyanag
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1807
Регистриран на: Ное 6, '14, 12:47
Местоположение: София
Дал благодарност: 101 пъти
Получил благодарност: 34 пъти

Re: Гео, граф. Благодаря ! ... 8-)

Мнение от mariyanag »

Ами тя лудостта е май заразна тук. То къмпингуващите сме си малко ......луди, ама пЛирода, тишина, гора, вода, свобода, чистота, какарички и какаричоци, далечина и ииии хитроумно справяне с най - различни препятствийца. Като бяха при нас /от къде Сърница, на срещу й - виж колко географско обяснение/ половинката на Гео само вметна, че при тях рибата кълве ииии на другия ден - им връщаме визитата. ММ с колата по раздрънкан път /10 км за 40 минути/, а аз по вода - с каяче. Ами зор бе, първо ми духа откъде гърбинята и ми местеше задницата като на кючеклийка, туй почти половината язовир, после имах около 500метра прилична гладкиня и после понеже си го пожелах, ме задуха насреща. Ама как подухнуйваше - чак зайчета на вълните имаше. Борба, аз греба - то ме връща и уж виждам наколната къщичка като маркер, че Гео е отсреща й, ама само я виждам и ахъ да я изпонаприближа и греба, и греба, и почти не помръдвам. Звъни ми телефона, зор да оставя греблото, да отворя капака и да се обадя: глас мил и свиден, Гео:" Мериън, виждаме те с бинокъла, само махни да сме сигурни, че си ти и влез по - към брега". Махнах радостно като кучешка опашка пред наденичка. Сал туй ми трябваше - даде ми кураж и сила, и като загребочках.....зор, зор, ама веке му се виждаше крайот. И така още сума време са борих с вълните дето ме подмятаха - едната ме вдигне, на следващата носът на каячето загребе вода и ме позаподмие. На брега ми ръкомахаха мъжовете, изчакаха ме търпеливо да ги стигна, издърпаха ме - трепереха ми ръце, крака и всичко що можеше да ми трепери. Мокра, понадухана, обаче се преборих със страховете си, с уменията си/пишман каякар съм отскоро/, с ината си /нема пък да се предам и да изляза на брега/ и стигнах до Гео - голяма радост. Една вусна топла супичка ми върна душата и прекарахме един приказен ден през Родопски гори и води. Върнах се с колата, а каяка отгоре - вятърко не спря да подухнуйва. Ето това е.
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 1 път

Re: Гео, граф. Благодаря ! ... 8-)

Мнение от clock »

Ха ха ха :lol: , ох, Мариянка, ще падна от смях! :lol: :lol: Толкова образно си го описала и аз така живо си те представих, че чак ми идеше да махна с теб към спасителният бряг :lol: Браво за куража! Абе направо си те представих насред големият язовир с малкото каякче! Като мушица и вятърът подухнуйва. Герой си ти! Герой! А пък топлата супичка.... ммммм, майкоо...
И само ако знаете колко ви завиждам на теб и Геоооо :twisted: Нашето любимо място е ей там, преди завоя, на Широката поляна. Ама котките ни вързаха ръце, крака, кола и не можем да додрапаме до водица, небе, борове и свобода.
Изкарали сте си страхотно! Знам го! Но искам още снимки! Ей така, щедро, напоително, да ми се подмокрят краката от кеф и съзерцание!
:tzeluvka: :gush:
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1479 пъти

Re: Гео, граф. Благодаря ! ... 8-)

Мнение от Гео, граф »

Ха така, друго си е разказ от първо лице. Благодаря ти и за него, и за самото действие, и за снимките, и за всичко, Мериън :sbear: :skiss: :slove: !
mariyanag написа: Авг 16, '18, 16:50 Ами тя лудостта е май заразна тук...
Няма да отричам горното твърдение, но си мисля, че тази зараза е доброволна и доставя истинско удоволствие :angelche:

Начи сега да ви кажа - изпълнена съм с уважение, преклонение и възторг от чутовния подвиг на нашата съфорумка и приятелка МарианаГ. Язовира по оста е дълъг 18-19 км, тя измина при насрещен вятър 10 от тях при положение, че не е чак толкова стар каякар. САМА!!! Без поддържащ втори човек, сама! Мъжа ѝ няколко пъти ѝ предложи да я пресрещне и да я вземе с джипа, тя обаче рече и отсече и дойде на самоход! Истински боец е Мериън, инат македонски :daaa: ! Загледайте се в средата на снимката там, където се вижда покрива на къща на брега (по-далечната). Това е на около два километра, смятайте как е минала пет пъти по толкова за два часа и малко :shock: ... Не успях да снимам триумфалното пристигане на нашата каякарка, но поне да видите за какво става дума - на преден план е залива, в който акостира и който е тих и на завет. Иначе в езерото си подухнуйваше здраво, както образно го е описала тя :nod:

Изображение

Иначе ей така си уважаваме мъжовете :shappy:

Изображение

Доспатски целувки за целия форум от Мериън и от мен :skiss: :scool:

Изображение

Снимките са на нейни, да не си помислите, че съм задобряла 8-)
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
libra
Наркоман
Мнения: 11635
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 73 пъти
Получил благодарност: 53 пъти

Re: Гео, граф. Благодаря ! ... 8-)

Мнение от libra »

Eййй,завидях ви ,начиии! Ама,без гребане в насрещното !
Публикувай отговор

Обратно към “Представете се”