От А до Я за любимите домати 2019

Модератор: Миша

Заключено
Титриф

Re: От А до Я за любимите домати 2019

Мнение от Титриф »

То хубаво, ама само на нея да и е терсене-трябва да е много различен сорт. Условията на всички са еднакви.
ivko69
Кафе машина
Мнения: 4825
Регистриран на: Дек 28, '17, 20:20
Местоположение: Паволче.Враца...
Дал благодарност: 41 пъти
Получил благодарност: 567 пъти

Re: От А до Я за любимите домати 2019

Мнение от ivko69 »

На Маскотката хич не и е работа да прави така.. :hmmm: При мене две години си беше екстра,никакви подобни нямаше...Дано се оправи,защото е дашна и вкусна...И ранна... :stiskam:

Титриф,точно както си обяснил ми вървеше Латах,но като го пресадих в по-голям съд и се оправи...Сега пак е некакъв гръчав,но пък листенцата спряха да съхнат....
Последно промяна от ivko69 на Апр 20, '19, 23:34, променено общо 1 път.
Deleted User 7816

Re: От А до Я за любимите домати 2019

Мнение от Deleted User 7816 »

Просто стана дума за Маскотката. Иначе и на Латах, и на други им съхнеха или съхнат листенцата. Вече не им обръщам внимание. Само гледам да оцелеят, че вече им писна студът (и на мене). :)
Титриф

Re: От А до Я за любимите домати 2019

Мнение от Титриф »

Добре бе Иво, дай информация на кой друг си изпратил семена та да кажат как е при тях. То малко лична информация искам, ама за шише дюлева и попадия мърда. Съмнявам се да не е вирус. Не съм обеззаразявал(за пЪрв път, щото ти имам доверие), та затова поразпитвам.Прегледах и появило се мнение, ама при мен -парно , юг, слънце естествено, вода,суша , 24 часа обгрижване и ...Маскотката само се мръщи. Бе като шоп- кво и да направиш се кусур че намери.
ivko69
Кафе машина
Мнения: 4825
Регистриран на: Дек 28, '17, 20:20
Местоположение: Паволче.Враца...
Дал благодарност: 41 пъти
Получил благодарност: 567 пъти

Re: От А до Я за любимите домати 2019

Мнение от ivko69 »

Титриф.......107 човека са... :hmmm: Сега ще ровна в адресите...

А за Латах се сетих и друго..Направил ми е две китки на дръжката на едно листо..За първи път виждам такова нещо...
Титриф

Re: От А до Я за любимите домати 2019

Мнение от Титриф »

Не бре Иво, не рови. То верно че добро ненаказано нема, ама чак пък толкоз. Ако колегите дето ползват твоите семена нямат такъв проблем явно ,че проблема е другаде- при мен. Та ако те споделят нещо, берекет версим.
ivko69
Кафе машина
Мнения: 4825
Регистриран на: Дек 28, '17, 20:20
Местоположение: Паволче.Враца...
Дал благодарност: 41 пъти
Получил благодарност: 567 пъти

Re: От А до Я за любимите домати 2019

Мнение от ivko69 »

Ще изчакаме малко,защото има от хората с Маскотката на линия,и ако не се обадят ,ще ги предам.... :lol: 18 човека намерих... :lol:

А има и друг вариант-да не са сеяли от тоя сорт...
Последно промяна от ivko69 на Апр 21, '19, 00:03, променено общо 1 път.
Deleted User 7816

Re: От А до Я за любимите домати 2019

Мнение от Deleted User 7816 »

Ми аз споделих. :) Титриф, не е вирус.
Остават ви само 17 човека. :lol: :hihihi:
ivko69
Кафе машина
Мнения: 4825
Регистриран на: Дек 28, '17, 20:20
Местоположение: Паволче.Враца...
Дал благодарност: 41 пъти
Получил благодарност: 567 пъти

Re: От А до Я за любимите домати 2019

Мнение от ivko69 »

И аз това казвам-не е вирус..Ако си спомняте и коледния ми Лабрадор правеше така...Дадох му Кристалон и след една поливка го засуших и се оправи...

А хората които бяха на линия не се обадиха... :hmmm: А аз няма да ги предам.....Така,че легайте.... :lol: Че утре ще ви водя в гората,да видим тръгнали ли са гъбките....Па,ако нема гъбки,ще си наберем коприва и те така....
Deleted User 7816

Re: От А до Я за любимите домати 2019

Мнение от Deleted User 7816 »

Ще огледам трите растения Маскотка. Сега се сетих, че не съм погледнала другите две как са. Насадени са на различни места. И Полярник са ми три или четири, вече се оплетох, ама те ще си кажат, като им видя табелките. Та различно се държат в зависимост от това дали по-дълго са били в кофичка или са засадени в земята. В земята им е по-студено нощно време. А нощи с отрицателни температури имаше доста, както и тази, и евентуално следващата ще са такива, не че го желая. Дано не е вярна прогнозата, ама голям студ беше тази вечер.
Толкова бързо да са станали гъбките? Дано! :stiskam: При мене се позабавиха някой и друг месец. Виж коприва има. :daaa:
Заключено

Обратно към “Плодове и зеленчуци”