Да поприказваме за доматите - 2018

Модератор: Миша

Заключено
НАМ
Кана кафе
Мнения: 555
Регистриран на: Юни 20, '18, 11:41
Дал благодарност: 193 пъти
Получил благодарност: 125 пъти

Re: Да поприказваме за доматите - 2018

Мнение от НАМ »

Ивко, и аз най-накрая се прибрах в София и си получих семената. Много благодаря! Шапка ти свалям за целия труд, който си положил, всичко е просто перфектно! Ще се радвам някога да мога да ти върна жеста.
ivko69
Кафе машина
Мнения: 4825
Регистриран на: Дек 28, '17, 20:20
Местоположение: Паволче.Враца...
Дал благодарност: 41 пъти
Получил благодарност: 566 пъти

Re: Да поприказваме за доматите - 2018

Мнение от ivko69 »

НАМ написа: Сеп 25, '18, 16:36 Ивко, и аз най-накрая се прибрах в София и си получих семената. Много благодаря! Шапка ти свалям за целия труд, който си положил, всичко е просто перфектно! Ще се радвам някога да мога да ти върна жеста.
Няма какво да ми благодарите и да се чудите как да ми връщате жеста,и да ми плащате....Всичко съм направил с кеф и ми е доставило удоволствие..Като се видим с някой от вас,държа да черпи по бира...Студена... :lol:
НАМ
Кана кафе
Мнения: 555
Регистриран на: Юни 20, '18, 11:41
Дал благодарност: 193 пъти
Получил благодарност: 125 пъти

Re: Да поприказваме за доматите - 2018

Мнение от НАМ »

ivko69 написа: Сеп 25, '18, 19:31
НАМ написа: Сеп 25, '18, 16:36 Ивко, и аз най-накрая се прибрах в София и си получих семената. Много благодаря! Шапка ти свалям за целия труд, който си положил, всичко е просто перфектно! Ще се радвам някога да мога да ти върна жеста.
Няма какво да ми благодарите и да се чудите как да ми връщате жеста,и да ми плащате....Всичко съм направил с кеф и ми е доставило удоволствие..Като се видим с някой от вас,държа да черпи по бира...Студена... :lol:
Бирата я имаш, непременно студена ☺
ivko69
Кафе машина
Мнения: 4825
Регистриран на: Дек 28, '17, 20:20
Местоположение: Паволче.Враца...
Дал благодарност: 41 пъти
Получил благодарност: 566 пъти

Re: Да поприказваме за доматите - 2018

Мнение от ivko69 »

:ieeemyzh:
Deleted User 4608

Re: Да поприказваме за доматите - 2018

Мнение от Deleted User 4608 »

Ивко, :sbow: :tzeluvka: :tzvetentze: Благодаря!
Уникат е това!

Изображение
ivko69
Кафе машина
Мнения: 4825
Регистриран на: Дек 28, '17, 20:20
Местоположение: Паволче.Враца...
Дал благодарност: 41 пъти
Получил благодарност: 566 пъти

Re: Да поприказваме за доматите - 2018

Мнение от ivko69 »

Алис,ако съм знаел,че ще снимаш пликчетата,щях да се постарая да изглеждат по-добре..Ако види шефа как съм изкривил тиксото,ще ми отреже 20 лева от надницата... :lol: Ония с ципчето,които ми прати ти,взеха че свършиха и трябваше да импровизирам..За два часа сгънах 60 броя..

Изображение
Deleted User 4608

Re: Да поприказваме за доматите - 2018

Мнение от Deleted User 4608 »

Ааа, не се съмнявам! :)
Аватар
Клеър
Баш кафе майстор
Мнения: 2879
Регистриран на: Май 30, '18, 22:26
Дал благодарност: 1338 пъти
Получил благодарност: 1320 пъти

Re: Да поприказваме за доматите - 2018

Мнение от Клеър »

:o Ле леееееее Ивко , какви страхотни пакетчета ръчна изработка . Направо съм впечетлена. Пращам ти обратно моите семенца да ми ги препакетираш. :dovolen:
Ами ти смая цялата доматена тема само със старателните си опаковки , а представям си семенцата с каква любов си сабирал за всички нас. Със сигурност ще има богата реколта догодина. :tzvetentze:
Аватар
МГХ
Наркоман
Мнения: 10110
Регистриран на: Окт 4, '12, 23:28
Местоположение: Русе
Дал благодарност: 367 пъти
Получил благодарност: 1030 пъти

Re: Да поприказваме за доматите - 2018

Мнение от МГХ »

Аааааа, това си е изкуство, не пликчета. :tzvetentze:
Deleted User 4608

Re: Да поприказваме за доматите - 2018

Мнение от Deleted User 4608 »

Извинявам се, не е по темата точно. Уж очила съм сложила, за да виждам по-добре, а чак след петото поглеждане на снимката на Ивко видях, че пликчетата са наредени едно върху друго. В първия момент си помислих, че едното е паралелепипедче и си викам, лелеее, Ивко за някои семена е приготвил големи опаковки, а за по-дребните семена - плоски пликчета. :lol: И понеже имам само от плоските, реших да се повзирам и да разбера как е сглобил паралелепипедчетата. :lol: Между другото, много удобно е да си направиш плик за писмо - принтираш адресите, сгъваш, лепиш със сухо лепило, за да стане плик и всичко точно. :dovolen:
Заключено

Обратно към “Плодове и зеленчуци”