Да поприказваме за доматите - 2017

Модератор: Миша

Заключено
Аватар
MotacillaAlba
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1072
Регистриран на: Юли 10, '15, 14:36
Местоположение: градина в полите на Рила
Получил благодарност: 4 пъти

Re: Да поприказваме за доматите - 2017

Мнение от MotacillaAlba »

Трол, недей да се нервиш!!! :ieeee:
Така излиза, че разделянето по години е лично срещу теб. :shock:
Я виж, миналата година като се разсърди и темата за 2017 стана с 50 страници по-къса... :hihihi:
Според мен и двата варианта си имат и плюсове, и минуси. Но понеже доматите се отглеждат сезонно, аз предпочитам годишното разделяне. Например, когато чета в старите теми, по-лесно се ориентирам как да отида на мненията за даден месец - април, май или октомври. Това е нещо, което се налага да правя сравнително често, защото проблемите ни са в зависимост от сезона.
Ти Трол, макар и различен от нас дет викаш че си, то не е лошо да си чешит, ама я си представи - да си направиш тема сам и сам да си задаваш въпроси, после сам да си отговаряш... и това не си е работа :angelche:
Хайде, разчитам силно на твоето небезизвестно чувство за хумор и се надявам да се срещнем отново с теб и всички съфорумци в новата тема. :stiskam: :tzvetentze: :D

(ПП: Я виж, колко иконки включих тука, специално за тебе, защото аз обикновено ги пренебрегвам като пиша. Надявам се да оцениш моите усилия и да си на линия отново и в новата тема!!! )
Аватар
cameraman
Виенско кафе
Мнения: 452
Регистриран на: Яну 6, '18, 13:12
Местоположение: Варна

Re: Да поприказваме за доматите - 2017

Мнение от cameraman »

Ако някой от Варна иска да направим обмен на семена на сортовете, които купих, срещу други хубави сортове, веднага ще се навия, щото три пакетчета ще ми стигнат за доста време. Казвам от Варна, щото не си струва да размахваме пликове по куриери. :ieeee:
troll

Re: Да поприказваме за доматите - 2017

Мнение от troll »

MotacillaAlba написа:Трол, недей да се нервиш!!! :ieeee:
Така излиза, че разделянето по години е лично срещу теб. :shock:
Я виж, миналата година като се разсърди и темата за 2017 стана с 50 страници по-къса... :hihihi:
Според мен и двата варианта си имат и плюсове, и минуси. Но понеже доматите се отглеждат сезонно, аз предпочитам годишното разделяне. Например, когато чета в старите теми, по-лесно се ориентирам как да отида на мненията за даден месец - април, май или октомври. Това е нещо, което се налага да правя сравнително често, защото проблемите ни са в зависимост от сезона.
Ти Трол, макар и различен от нас дет викаш че си, то не е лошо да си чешит, ама я си представи - да си направиш тема сам и сам да си задаваш въпроси, после сам да си отговаряш... и това не си е работа :angelche:
Хайде, разчитам силно на твоето небезизвестно чувство за хумор и се надявам да се срещнем отново с теб и всички съфорумци в новата тема. :stiskam: :tzvetentze: :D

(ПП: Я виж, колко иконки включих тука, специално за тебе, защото аз обикновено ги пренебрегвам като пиша. Надявам се да оцениш моите усилия и да си на линия отново и в новата тема!!! )
It's a funny thing about life; if you refuse to accept anything but the best, you very often get it.
W. Somerset Maugham

Странно нещо е животът. Ако откажеш да приемеш друго, освен най-доброто, много често го получаваш.
Съмърсет Моъм
Аватар
mimilisa
Кафе с мляко
Мнения: 256
Регистриран на: Юни 26, '15, 17:55
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Да поприказваме за доматите - 2017

Мнение от mimilisa »

ivko69 написа:А за Тераует-а,в сортови семена 500гр е на цена от 27лв,а те тука- http://terawet.eu/" onclick="window.open(this.href);return false; има акция некаква-1кг за 30лв..
https://www.alibaba.com/product-detail/ ... f373BtkCwt" onclick="window.open(this.href);return false;
Намерих го в Алибаба на безценица от 0,90 до 3,50 $ обаче ми искат 46$ доставка до България с DHL. За големи количества безплатен морски транспорт.
Представяте ли си за ква печалба става въпрос? У нас калиев полиакрилат, както е химичната формула на съединението е на цена от 30 до 50 лева за килограм и на всичкото отгоре пускат невярна информация в нета , че за земеделието се използвал натриев полиакрилат , което е пълнеж за памперси :D :D :D
Мъчих ги да ми изпратят килограмче ама не щат хем продават на дребно на килограм. И там се бъгнаха хората. :hihihi:
Заключено

Обратно към “Плодове и зеленчуци”