КИВИ - Actinidia - Kiwi

Модератор: Миша

Публикувай отговор
Аватар
gogoman
Кафе с мляко
Мнения: 268
Регистриран на: Дек 20, '11, 16:44
Местоположение: София

Re: КИВИ - Actinidia - Kiwi

Мнение от gogoman »

Таралас написа:Мамин златен беее, Гошко ??? През 1957 година мойто момче дебелия сняг и понеже си доказан психо ще ти обясня за последно 1990 година когато идва демокрацията в БГ тези масиви малко по малко се занемариха и от 500 декара останаха няколко парчета разпокъсани тук 10 там 5 там 6 а между тях гора от лиани къде изсъхнала, къде изкоренена . През 1980 сефте видях киви , през 1996 започнах да товаря за вътрешния пазар за Слатина, и понеже ми беше втръснало да се разкарвам из града докато товарят се разкарвах из масива разглеждах изумявах се , разпитвах за това как се гледа , пръска ли се, колко се пои с вода и за разлика от теб Гошко аз изслушвах а не търсех под вола теле, щото под вола теле няма момченце ясно ли ти е. Ако и сега не си го разбрал ти е нужен преводач. Ама ти не си виновен де, такива като теб с лопата да ги ринеш, бог дал.
Таралас , ти по-скоро си ....<редактирано от адмиистратор> в този форум.
При Ордонез стила, начина израяване, правописни и граматически грешки, отношението и уважението към другите, с които беседва, е съвсем различен с твоя.


<редактирано от администратор>
_____________
И между другото адаше е пуснал много хубави клипчета с камерата. Заслужава си да се види, особенно клипчето, в който показва овощната градина с череши.
ICQ: 260535431
libra
Наркоман
Мнения: 11640
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 86 пъти
Получил благодарност: 62 пъти

Re: КИВИ - Actinidia - Kiwi

Мнение от libra »

Дали е Ортонез,Таралас или Владко ,ми е все тая!
Досега нито ме е обидил по някакъв начин,нито ми е бил свръхдосаден ,нито съм се чудила какво е пушил ,преди да си постне мнението тук !
На който не му изнася,защо не се премести някъде другаде?Нет -широк!
Аватар
orkud
Кафе машина
Мнения: 3351
Регистриран на: Дек 2, '09, 12:34
Получил благодарност: 1 път
Обратна връзка:

Re: КИВИ - Actinidia - Kiwi

Мнение от orkud »

Моля админа да се намеси и да махне личните данни на Таралас от форума, тъй като той не ги е постнал сам, а е направено от друг потребител. Моля също да се предупреди gogoman, че това нито е редно, нито е етично спрямо останалите потребители :svekurva:
Аватар
Таралас
Кафе машина
Мнения: 3155
Регистриран на: Юли 3, '11, 12:47
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Re: КИВИ - Actinidia - Kiwi

Мнение от Таралас »

Ако не ми махнеш данните от поста си Гого ще те гази 120 килограмов влак, моли се да не стане това , защото ще ми станеш само на Гого и то веднага. Умнико.
VIBER tel 0877 28 88 40 Facebook https://www.facebook.com/georgi.goshev.9
[url=http://www.exoticplantsbg.com/][img]http://prikachi.com/images/194/7864194b.png[/img][/url]
Титаник е направен от професионалисти, а ноевия ковчег от аматьор.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31649
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 977 пъти
Получил благодарност: 2230 пъти

Re: КИВИ - Actinidia - Kiwi

Мнение от Мария Николова »

Докато админа си свърши работата, а аз току що за пръв път се възползнах от опцията "Докладвай", единствения начин е да се отнасяме към горкия Гого С ПЪЛНО ИГНОРИРАНЕ ВЪВ ВСИЧКИ ТЕМИ. Не го четем, не го репликираме. Така нежелания съфорумец остава в изолация за времето, докато все още има достъп.
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
lila
Чист кофеин
Мнения: 8112
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:28
Получил благодарност: 1 път

Re: КИВИ - Actinidia - Kiwi

Мнение от lila »

Аре голяма я направихте пак - това не са лични данни, човека (gogoman ) е цитирал рекламното инфо, постнато на сайта на Пентакс - ето тук http://pentax-bg.netne.net/aboutme.html" onclick="window.open(this.href);return false; , доколкото виждам, това не са лични данни :D нито паспортни, нито адрес, а ми прилича на рекламна визитка :D ако имат да си разчистват сметки двамата, да не занимават целия форум а да си дращят на лични :D
lila
Чист кофеин
Мнения: 8112
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:28
Получил благодарност: 1 път

Re: КИВИ - Actinidia - Kiwi

Мнение от lila »

s_t_m написа:Докато админа си свърши работата, а аз току що за пръв път се възползнах от опцията "Докладвай", единствения начин е да се отнасяме към горкия Гого С ПЪЛНО ИГНОРИРАНЕ ВЪВ ВСИЧКИ ТЕМИ. Не го четем, не го репликираме. Така нежелания съфорумец остава в изолация за времето, докато все още има достъп.
Мери???? Нета е свободно пространство, нали това беше идеята.
Аватар
orkud
Кафе машина
Мнения: 3351
Регистриран на: Дек 2, '09, 12:34
Получил благодарност: 1 път
Обратна връзка:

Re: КИВИ - Actinidia - Kiwi

Мнение от orkud »

Лила, дори да го има някъде в нета като информация, всеки има право да си прецени какво ще публикува и КЪДЕ! В случая Таралас е дал линк само към магазина си, всяка друга информация извън публикуваната от него ТУК е намеса в личното му пространство. То половината от форума имат снимки във фейсбук с куп информация, да не говорим за други сайтове, но не значи че имаме право да я прехвърляме във форума :hmmm: Моето лично мнение продължава да си е същото като преди!
lila
Чист кофеин
Мнения: 8112
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:28
Получил благодарност: 1 път

Re: КИВИ - Actinidia - Kiwi

Мнение от lila »

Самия човек го е постнал в Пентакс-бг, май сайта е негов, което значи че го направил публично достояние, не разбирам защо да не може да се цитира публично оповестена информация, и пак казвам - личните дрязги - на лични.
Ти самата си сложила в подписа си линк към сайта ти - нищо лошо, аз също имам линк към друг сайт, често се постват (във форума) данни от други сайтове, снимки например на поразия - а те повечето са с авторски права, никога не сте се замисляли за това, сега изведнъж - ХОП !
Де ви отиде демокрацията, или някои са по-равни ;)
Аватар
orkud
Кафе машина
Мнения: 3351
Регистриран на: Дек 2, '09, 12:34
Получил благодарност: 1 път
Обратна връзка:

Re: КИВИ - Actinidia - Kiwi

Мнение от orkud »

Целта ми не е да влизам в конфликт с никого, нито да провеждам диспути, изразих лично мнение, аргументирах се и го отстоявам. Това е правото на всеки един от нас, влизайки тук да прецени какво точно от информацията за себе си да оповести. ЛИЧНОТО право, а не това на останалите да ровят в постовете му из нета. Така го разбирам, така го мисля и така го казвам. Приключих и няма да обяснявам повече.
Публикувай отговор

Обратно към “Плодове и зеленчуци”