Сметка за преводите - НОВА!!!

Аватар
ravik
Кафе машина
Мнения: 4636
Регистриран на: Ное 23, '09, 16:09
Получил благодарност: 2 пъти

Сметка за преводите - НОВА!!!

Мнение от ravik »

Сметката, по която ще се превеждат сумите от търговете е следната:

IBAN BG56 BPBI 7942 4070 6001 01
BIC код BPBIBGSF
Титуляр: Вера Василева Илиева
БЪЛГАРСКА ПОЩЕНСКА БАНКА


Моля, пишете в основание за кой търг участвате, както и ника си. Титуляр на сметката е vili60. Достъп за четене ще имаме няколко човека. Ще бъдат публикувани редовни отчети за приходите от търговете.
Недей спа! Отивай на SPA!
Цветята ми: http://community.webshots.com/user/ravique
dal

Re: Сметка

Мнение от dal »

Че от къде на къде вили 60 ще събира за Муцунка парите? :shock:
Муцунка да не е под запрещение?
я малко отрезвейте всичките
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11805
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 145 пъти
Получил благодарност: 185 пъти
Обратна връзка:

Re: Сметка

Мнение от johnstalker »

Може би тя ще води онлайн отчетността и движението по сметката?!
dal

Re: Сметка

Мнение от dal »

johnstalker написа:Може би тя ще води онлайн отчетността и движението по сметката?!
никаква отчетност не може да се води , освен донорската от тук до сметката в Банката
по заявка целта е посочена да се помогне , общо формулиране

аз например искам да помогна на Танет , защото има нужда и отглежда нов живот , а в тези условия това е цял героизъм и ще го направя директно без да продавам репи по два лева на търг и парите ще и ги преведа на нея лично без с това да занимавам поголовието наоколо , което също оцелява със зор.
Аватар
orkud
Кафе машина
Мнения: 3351
Регистриран на: Дек 2, '09, 12:34
Получил благодарност: 1 път
Обратна връзка:

Re: Сметка

Мнение от orkud »

Дал е абсолютно права. Редно е сметката да е на Муцунка. Парите са за нея, все пак, нали :hmmm:
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11805
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 145 пъти
Получил благодарност: 185 пъти
Обратна връзка:

Re: Сметка

Мнение от johnstalker »

orkud написа:Дал е абсолютно права. Редно е сметката да е на Муцунка. Парите са за нея, все пак, нали :hmmm:
Дал винаги е права, но понякога има и изключения. :hihihi: :D Всъщност нека vili60, даде пояснения. :daaa:
dobis
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1536
Регистриран на: Дек 3, '09, 09:03

Re: Сметка

Мнение от dobis »

Доколкото разбрах , Вера също е с достъп до сметката , Вили е титуляр , защото я е открила и за отчетност и спретнатост , кой се е отчел...нищо повече, тя ще се занимава с това и ще пише тук, но предполагам условие за разпореждане със сумите има само Вера .
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31528
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 815 пъти
Получил благодарност: 1728 пъти

Re: Сметка

Мнение от Мария Николова »

dobis написа:Доколкото разбрах , Вера също е с достъп до сметката , Вили е титуляр , защото я е открила и за отчетност и спретнатост , кой се е отчел...нищо повече, тя ще се занимава с това и ще пише тук, но предполагам условие за разпореждане със сумите има само Вера .
На моята сметка, Доби, аз съм си титуляр. Ако искам ще пратя на внучката 50 лв. по еди какъв си повод.
Но ако не искам?
Никой не може да ме задължи. :hihihi:
Достъп до четене на отчета, написан от мен, е едно. А достъп до сметката си в банката имам само аз и то е съвсем друго. ;)
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
vili60
Кафе с мляко
Мнения: 283
Регистриран на: Май 28, '10, 00:59

Re: Сметка

Мнение от vili60 »

До тук всички сте прави.Нека Муцунката си реши.Достъп до движенишето по сметката има Муцунката и ще има и Равик.Поименно ще се вписват имената на вносителите и Равик ще е в течение.Но аз съм титуляр на сметката.Предложих на муцунката да отидем при нотариус и да и дам пълномощно,но тя отказа.Намеренията ми са съвсем чисти и аз съм сигурна 1000% че парите ще отидат в Муцунката.Като предварително ще обявя датата на тегленето и вие ще решите как да и се връчат.С мен в банката ще дойдат Муцунката и друг от форума ,посочен от Вас.Това е идеята.За мен е по-добре да не се занимавам с тези неща,защото си е ангажимент и отговорност.Затова казвам Муцунката да реши как да се процедира.Аз не съм нито крадец,нито злосторник ,нито съм използвачка.Отчетността ще е пълна за да има прозрачност и да няма после приказки.Ако пък друг поема ангажимента ,нямам нищо против.
Аватар
mucunka
Кафе машина
Мнения: 3128
Регистриран на: Ное 29, '09, 18:57
Местоположение: София,Световрачене
Дал благодарност: 19 пъти
Получил благодарност: 33 пъти

Re: Сметка

Мнение от mucunka »

Приятели мои,не бих желала недоверие и съмнения да застават помежду ви.Затова още утре ще открия собствена сметка и ще дам на Равик достъп до нея,за да може всичко да е открито,ясно и прозрачно.Ще бъдете постоянно информирани за постъпленията.Благодаря на всички за подкрепата.
АКО ИСКАШ ДА СЕ ПОЧУВСТВАШ БОГАТ,ПРОСТО ПРЕБРОЙ ВСИЧКИТЕ СВОИ НЕЩА,КОИТО НЕ СИ КУПИЛ С ПАРИ.
http://mucun72.snimka.bg/daily/dostignata-mechta.752721
моите цветя
моите гоблени
Публикувай отговор

Обратно към “Кампания 3”