Сметка за преводите - НОВА!!!

dobis
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1536
Регистриран на: Дек 3, '09, 09:03

Re: Сметка

Мнение от dobis »

Мичонка , мисли че от утре се стопля , това май е най-важното , иззимувахме и тая зима , иде топлото ...и после и 2012 :twisted:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31528
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 815 пъти
Получил благодарност: 1728 пъти

Re: Сметка

Мнение от Мария Николова »

dobis написа:Мичонка , мисли че от утре се стопля , това май е най-важното , иззимувахме и тая зима , иде топлото ...и после и 2012 :twisted:
Казвай, казвай, казвай!!!!! От 2012 година само два сезона ли ще имаме? :ieeee: :ieeee: :ieeee:
Лято и лято? :potekoha: Или лято и Лято? :angelche:
:lol: :lol: :lol:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
vili60
Кафе с мляко
Мнения: 283
Регистриран на: Май 28, '10, 00:59

Re: Сметка

Мнение от vili60 »

Радвам се ,че муцунката днес ще открие сметка и ангажимена и отговорността ми отпада.Моля, изчакайте днес тя да посочи сметката.Не внасяйте по моята сметка.Това се прави,тъй като от страна на някои съфорумци възникнаха съмнения.И така е най-добре.На всички искам да кажа ,че търга не е задължителен за никой,който иска да помогне нека се включи.Който не иска да не го прави,но моля Ви не наранявайте и без това нараненото сърце на Муцунката с грозни писания.
А Дал на тебе ще ти кажа,че ти имаш добро сърце и си давала китки на кого ли не,в това число и на мен.Ако искаш не вземай участие в търга,не е задължителен,но моля те не я наранявай.Тя и без това се чувства неудобно.Аз лично нямам големи финансови възможности да и помогна.С 20-30лв помоща ми ще е незначителна,но всички заедно-можем.Знам ,че е криза и хората нямат възможности,но цветя имаме всички и то в излишък.Затова пуснах призива към форума .И моля Ви не опорочавайте добрата идея.
Мария ,благодаря ти ,че подкрепи идеята.
dobis
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1536
Регистриран на: Дек 3, '09, 09:03

Re: Сметка

Мнение от dobis »

s_t_m написа:
dobis написа:Мичонка , мисли че от утре се стопля , това май е най-важното , иззимувахме и тая зима , иде топлото ...и после и 2012 :twisted:
Казвай, казвай, казвай!!!!! От 2012 година само два сезона ли ще имаме? :ieeee: :ieeee: :ieeee:
Лято и лято? :potekoha: Или лято и Лято? :angelche:
:lol: :lol: :lol:


нали ни плашат , че света щял да свърши .... а ние пак нови китки зареждаме :hihihi: един казва ледников период , друг глобално затопляне ... на тия пишман учени хич не им се връзвам , нося си старите дрехи , нови не купувам, и дрънкам зъбите от студ тука 10 дена вече ...бясна съм , калпав студ :ufff:
Аватар
ravik
Кафе машина
Мнения: 4636
Регистриран на: Ное 23, '09, 16:09
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Сметка

Мнение от ravik »

Обявявам сметката на mucunka за преводите:

IBAN BG56 BPBI 7942 4070 6001 01
BIC код BPBIBGSF
Титуляр: Вера Василева Илиева
БЪЛГАРСКА ПОЩЕНСКА БАНКА


Сменила съм я и в останалите постове. :nod:
Недей спа! Отивай на SPA!
Цветята ми: http://community.webshots.com/user/ravique
Аватар
al.yank
Кафе машина
Мнения: 3786
Регистриран на: Ное 27, '09, 23:24
Местоположение: Варна

Re: Сметка за преводите - НОВА!!!

Мнение от al.yank »

Значи ли това,че сметката на Вили отпада?Независимо дали участвам в търг тук или в бимбаргово?Муцунке?
Истината рядко е чиста и никога проста!
http://bonko.snimka.bg/hobby/moite-cvetya.30518
Аватар
mucunka
Кафе машина
Мнения: 3128
Регистриран на: Ное 29, '09, 18:57
Местоположение: София,Световрачене
Дал благодарност: 19 пъти
Получил благодарност: 33 пъти

Re: Сметка за преводите - НОВА!!!

Мнение от mucunka »

Моята сметка е за тук.В Бимбаргово има постъпили суми по сметката на Вили и за да не стане объркване остава актуална нейната.
АКО ИСКАШ ДА СЕ ПОЧУВСТВАШ БОГАТ,ПРОСТО ПРЕБРОЙ ВСИЧКИТЕ СВОИ НЕЩА,КОИТО НЕ СИ КУПИЛ С ПАРИ.
http://mucun72.snimka.bg/daily/dostignata-mechta.752721
моите цветя
моите гоблени
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31528
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 815 пъти
Получил благодарност: 1728 пъти

Re: Сметка за преводите - НОВА!!!

Мнение от Мария Николова »

al.yank написа:Значи ли това,че сметката на Вили отпада?Независимо дали участвам в търг тук или в бимбаргово?Муцунке?
Това значи. :daaa: Само за нашия форум. :snurd: Щот пръщим от акъл. В другиия няма да могат да се оправят :eeeh: , може да настане объркване :ovtza: :ovtza: :ovtza: и няма да имат тази сметка.
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
lila
Чист кофеин
Мнения: 8112
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:28
Получил благодарност: 1 път

Re: Сметка за преводите - НОВА!!!

Мнение от lila »

Моля за лични на спечелилите търговете - нямам възможност да следя темите, забравям къде какво, а не ми се четат всички теми в търга :oops: моля да ме извините :D
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31528
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 815 пъти
Получил благодарност: 1728 пъти

Re: Сметка за преводите - НОВА!!!

Мнение от Мария Николова »

До момента участвам в 6 търга с обща сума 75 лв. Но няма да пращам на 14.ІІІ. 7 лв., на 25.ІІІ. 6 лв., а наведнъж след приключване на търговете.
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Публикувай отговор

Обратно към “Кампания 3”