Да помогнем

vili60
Кафе с мляко
Мнения: 283
Регистриран на: Май 28, '10, 00:59

Re: Да помогнем

Мнение от vili60 »

Този призив вече не е актуален,защото парите се превеждат директно в сметката на Муцунката.Когато го написах идеята ми бише като се събере сумата до 26-ти да се връчи на Муцунката,за да я зарадваме за празника.Сега обаче е по-добре.
Аватар
mucunka
Кафе машина
Мнения: 3128
Регистриран на: Ное 29, '09, 18:57
Местоположение: София,Световрачене
Дал благодарност: 19 пъти
Получил благодарност: 33 пъти

Re: Да помогнем

Мнение от mucunka »

Изображение
Това днес ще го посветя на теб – моят приятел.

Да, не гледай така, за теб е, този, който откакто ме познаваш ми помагаш, който не губиш вяра в мен, който ми помагаш сега, когато всички други са ме изоставили, който знаеш за мен повече, отколкото самата аз знам.

Ти си този, който поглеждаш в душата ми и не ме съдиш, заради това, което съм.

Ти си този, който единствен се опитваш да ми покажеш правилния път, без да ме насилваш или да ме задължаваш.

Ти си човекът, който е преживял подобни на моите страдания.

Ти си този, който ме разведряваш, когато съм отново в дупка, вдигаш ми главата и ми сочиш пътя, по който трябва да продължа.

Ти си този, който не се отказа да ме вдигаш, когато падна, нищо, че не винаги искам да го направя.

Ти си този, който ме питаш как съм и изслушваш отговора ми, разговаряш с мен, без да ми казваш колко грешно виждам света.

Ти си човекът, който е до мен, нищо, че си надалеч.

БЛАГОДАРЯ ТИ!

Пожелавам ти да бъдеш щастлив, както само ти си знаеш.

Да постигнеш това, към което си се насочил.

Да направиш това, което пожелаеш.

Да помогнеш на още много хора, както помагаш на мен.

И най-накрая – да намериш такъв приятел, какъвто си ти, за да е до теб, както си ти до мен!
АКО ИСКАШ ДА СЕ ПОЧУВСТВАШ БОГАТ,ПРОСТО ПРЕБРОЙ ВСИЧКИТЕ СВОИ НЕЩА,КОИТО НЕ СИ КУПИЛ С ПАРИ.
http://mucun72.snimka.bg/daily/dostignata-mechta.752721
моите цветя
моите гоблени
Аватар
mucunka
Кафе машина
Мнения: 3128
Регистриран на: Ное 29, '09, 18:57
Местоположение: София,Световрачене
Дал благодарност: 19 пъти
Получил благодарност: 33 пъти

Re: Да помогнем

Мнение от mucunka »

Има постъпления по сметката ми,за което благодаря.Много моля хората,които са го направили,да ми пишат лично ,защото не се ориентирам, а искам да ви пиша подробно за движенията.Засега разпознах ravik,Lila,denitsavm,nadetoabramova. :gush:
АКО ИСКАШ ДА СЕ ПОЧУВСТВАШ БОГАТ,ПРОСТО ПРЕБРОЙ ВСИЧКИТЕ СВОИ НЕЩА,КОИТО НЕ СИ КУПИЛ С ПАРИ.
http://mucun72.snimka.bg/daily/dostignata-mechta.752721
моите цветя
моите гоблени
lila
Чист кофеин
Мнения: 8112
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:28
Получил благодарност: 1 път

Re: Да помогнем

Мнение от lila »

:tzvetentze: разбира се, ще ти изпратя лично :tzvetentze:
Публикувай отговор

Обратно към “Кампания 3”