Коледен благотворителен базар

mama_li

Re: Коледен благотворителен базар

Мнение от mama_li »

orkud написа:...Очаквам да чуя има ли пазарували от Софийския базар :hmmm:...
:nod: Има, има :nod:
Даже се получи неуговорена среща между автори от форума и пазаруващи такива :dovolen:
Не знам как ще е в Бургас и другаде, но тук се бяха постарали много организаторите. Във фоайето течеше купон за децата, песни танци и всичко, както си му е ред. На малката площ на базара имаше толкова много и най-разнообразни неща, достатъчни да затруднят избора на всеки посетител. Накупих си доста неща, в това число и изработени от ламичката :nod: . Между другото, те най-много се харесаха от домашните, като интересна хрумка :sclap: .
orkud, имаш достойни конкуренти в изработката на чинии и бутилки.
Като цяло, много съм доволна от видяното и купеното! Дано Равик носи апарат и да снима, когато отиде. Вероятно ще има снимки при мамите :nod: .
Ламята Спаска
Виенско кафе
Мнения: 444
Регистриран на: Фев 14, '10, 16:58
Местоположение: София- гулемото село

Re: Коледен благотворителен базар

Мнение от Ламята Спаска »

двама участници със 100% сигурност! :stiskam:
Аватар
orkud
Кафе машина
Мнения: 3351
Регистриран на: Дек 2, '09, 12:34
Получил благодарност: 1 път
Обратна връзка:

Re: Коледен благотворителен базар

Мнение от orkud »

mama_li написа:
orkud написа:...Очаквам да чуя има ли пазарували от Софийския базар :hmmm:...
:nod: Има, има :nod:
Даже се получи неуговорена среща между автори от форума и пазаруващи такива :dovolen:
Не знам как ще е в Бургас и другаде, но тук се бяха постарали много организаторите. Във фоайето течеше купон за децата, песни танци и всичко, както си му е ред. На малката площ на базара имаше толкова много и най-разнообразни неща, достатъчни да затруднят избора на всеки посетител. Накупих си доста неща, в това число и изработени от ламичката :nod: . Между другото, те най-много се харесаха от домашните, като интересна хрумка :sclap: .
orkud, имаш достойни конкуренти в изработката на чинии и бутилки.
Като цяло, много съм доволна от видяното и купеното! Дано Равик носи апарат и да снима, когато отиде. Вероятно ще има снимки при мамите :nod: .
Страшно се радвам, че ти е харесало и си останала доволна. Знам, че има много по-добри от мен в декупажа :lol: , не е само Иван с аба, я :angel2: ! Дано наистина видим и снимки :ieeee:

Ламичке, твоите неща наистина са много красиви и се радвам, че се харесват :tzeluvka: Потвърждавам с две ръце, тъй като съм виждала нещата ти :gush:
Аватар
orkud
Кафе машина
Мнения: 3351
Регистриран на: Дек 2, '09, 12:34
Получил благодарност: 1 път
Обратна връзка:

Re: Коледен благотворителен базар

Мнение от orkud »

За напомня за последно -тази седмица свършват коледните базари. Ето още веднъж местата и датите-

Коледен Благотворителен Базар 2010г. на ДБМ–Пловдив
Тази година базара ще се проведе на 18 и 19 декември в МОЛ Пловдив.

Коледен Благотворителен Базар 2010г. на ДБМ–Русе
ДБМ- Русе ще проведе традиционния коледен базар на 17,18 и 19 декември в търговски център РОЯЛ от 10 до 19ч.

Коледен Благотворителен Базар 2010г. на ДБМ–Видин
на 15-18 .12 във Видин на Търговската улица и МОЛ Видин ,
на 19.12 в Белоградчик.

Коледен Благотворителен Базар 2010г. на ДБМ–Бургас
Ще се проведе 3 /три/ дни в периода 17-19 декември 2010г.(включително) от 10 до 19 часа. в МОЛ Бургас Плаза

Пратих днес последните довършени неща и не успях да направя снимки на всичко. Ето последната снимка от мен

Изображение

Дано отидете и си харесате подаръци :stiskam:
Аватар
orkud
Кафе машина
Мнения: 3351
Регистриран на: Дек 2, '09, 12:34
Получил благодарност: 1 път
Обратна връзка:

Re: Коледен благотворителен базар

Мнение от orkud »

Ето снимки от началото на базара в Бургас!
http://burgaski.snimka.bg/other/koleden ... 8.21780855" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31531
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 817 пъти
Получил благодарност: 1738 пъти

Re: Коледен благотворителен базар

Мнение от Мария Николова »

orkud написа:Ето снимки от началото на базара в Бургас!
http://burgaski.snimka.bg/other/koleden ... 8.21780855" onclick="window.open(this.href);return false;
Браво!!! :sclap: :sclap: :sclap: :ssvirka:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Blue sky
Чист кофеин
Мнения: 5707
Регистриран на: Ное 23, '09, 15:35

Re: Коледен благотворителен базар

Мнение от Blue sky »

много хубаво, браво на теб :ieeee:
венецът е просто убийствен :potekoha:
He who plants a garden, plants happiness
Аватар
orkud
Кафе машина
Мнения: 3351
Регистриран на: Дек 2, '09, 12:34
Получил благодарност: 1 път
Обратна връзка:

Re: Коледен благотворителен базар

Мнение от orkud »

Благодаря за всичко, но аз не участвам пряко в Бургас, за съжаление. Само си пратих нещата за базара там :nod: Заслугата изцяло е на момичетата от Бургас :tzvetentze:
Публикувай отговор

Обратно към “Кампания 2”