За зеленчуците :dovolen:

Всичко свързано с размножаването, сеенето и засаждането - семена, посадъчен материал, инвентар, системи, опити, вкоренители, обработка, саксии и т.н.

Модератор: Миша

Публикувай отговор
Аватар
rumivarna
Кафе машина
Мнения: 3564
Регистриран на: Сеп 20, '10, 14:57

Re: За зеленчуците :dovolen:

Мнение от rumivarna »

Galq 03 написа:Руми кой е дистрибутор на тези семена за България? Или си ги поръчва директно?
Вносителя е Витал Грийн Ко. Купих ги от една агро аптека и миналата и тази година.Ето ги
Изображение
Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили Титаник.
http://rumivarna60.snimka.bg/?user,albums" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
orkud
Кафе машина
Мнения: 3351
Регистриран на: Дек 2, '09, 12:34
Получил благодарност: 1 път
Обратна връзка:

Re: За зеленчуците :dovolen:

Мнение от orkud »

Намерих ги

http://agrokick.com/semena/zelenchutsi/krastavici" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Galq 03
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1977
Регистриран на: Яну 22, '10, 16:47
Местоположение: Слънчев Бряг

Re: За зеленчуците :dovolen:

Мнение от Galq 03 »

Благодаря и на двете :tzeluvka:
orkud :tzvetentze:
еййй ама доставката само с еконт-а :evil: , ами тя по-скъпа от семената ще излезе :hmmmmmm: ,но предлагат от тези семена, Миша където беше споделила ,че са сполучливи :daaa:
Ще обикалям агроаптеките явно :nod:
Аватар
rumivarna
Кафе машина
Мнения: 3564
Регистриран на: Сеп 20, '10, 14:57

Re: За зеленчуците :dovolen:

Мнение от rumivarna »

Ако искаш да ти пратя по пощата. Само кажи колко пакета искаш.Дългите са с 25 семки, късите с 50. Цената им е 2.30 или 2.50лв. Там някъде беше.
Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили Титаник.
http://rumivarna60.snimka.bg/?user,albums" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: За зеленчуците :dovolen:

Мнение от calico »

Руми, и аз искам от тези двата вида. :potekoha: Може ли, може ли, може ли???? :liubov:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
denitsavm

Re: За зеленчуците :dovolen:

Мнение от denitsavm »

Руми, ако имаш възможност вземи и за мен :nod:
Аватар
rumivarna
Кафе машина
Мнения: 3564
Регистриран на: Сеп 20, '10, 14:57

Re: За зеленчуците :dovolen:

Мнение от rumivarna »

Давай адрес на лични :D и пиши по колко от кои :lol:
Ако още има желаещи да казват, че събота ще ходя да ги купувам :daaa:
Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили Титаник.
http://rumivarna60.snimka.bg/?user,albums" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Galq 03
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1977
Регистриран на: Яну 22, '10, 16:47
Местоположение: Слънчев Бряг

Re: За зеленчуците :dovolen:

Мнение от Galq 03 »

Аз пак с питане :oops: кажете струва ли си да се купуат семена за ранни домати, при положение,че не разполагам с оранжерия? Аз си мисля, че дори и да не са в оранжерия, пак ще станат по-рано от другите ;) ама може и да съм в заблуда :nod: така,че към ранни или средно ранни семки да се ориентирам? То аз докато си избера, хорта ще засаждат вече разсадите си по лехите :lol: :lol: :lol: Сега сериозно, началото на март до 10-ти късно ли е?
Аватар
Миша
Наркоман
Мнения: 17031
Регистриран на: Ное 27, '09, 14:11
Местоположение: София
Дал благодарност: 137 пъти
Получил благодарност: 468 пъти
Обратна връзка:

Re: За зеленчуците :dovolen:

Мнение от Миша »

Галя,ранните сортове встъпват в плододаване по-рано,но за сметка на това са по-дребни и леко киселки.Много хубав и родовид е Жар на Геосем,дребничък,но ражда много рано и много обилно.Началото до средата на март е абсолютно нормално да засяваш семената .
Свирете, музиканти! Дълга нощ ще е тази - чак до изгрева на надеждата......


Разсадник
Изображение
Аватар
Galq 03
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1977
Регистриран на: Яну 22, '10, 16:47
Местоположение: Слънчев Бряг

Re: За зеленчуците :dovolen:

Мнение от Galq 03 »

Мише :gush: смятам да посетя Аграта искам от там да се заредя със семена,като силно се надявам да има от тези към които ти ни насочи :tzeluvka: та затова съм си дала срок 10, /но ти ми отпусна още малко 15-ти ;) /най-късно да съм си засяла семената /сега съм в процес на избиране :dovolen: /
Публикувай отговор

Обратно към “Семена, разсади, вкореняване, засаждане”