ИТ

Всичко, което ви е на душата, но не му намирате друго място.
Аватар
Fado
Кафевар/ка/
Мнения: 911
Регистриран на: Дек 8, '09, 13:00
Местоположение: София

Re: ИТ

Мнение от Fado »

Пак съм аз, този път с Фалба. :ieeemyzh: Имам си нов комп - АДСКИ умен и красив и Виста , и любимият ми Аутокад (2008) лети, Фърчи, не мож го стигна. :D Кеф голям! :ieeee: :ieeee: :ieeee:
lila
Чист кофеин
Мнения: 8112
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:28
Получил благодарност: 1 път

Re: ИТ

Мнение от lila »

Ехаааааааааа :D ами честито :tzvetentze:
" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Fado
Кафевар/ка/
Мнения: 911
Регистриран на: Дек 8, '09, 13:00
Местоположение: София

Re: ИТ

Мнение от Fado »

lila написа:Ехаааааааааа :D ами честито :tzvetentze:
" onclick="window.open(this.href);return false;
:gush: :gush: :gush:
Аватар
paju4eto_Ligla
Баш кафе майстор
Мнения: 2168
Регистриран на: Ное 23, '09, 19:20
Местоположение: София

Re: ИТ

Мнение от paju4eto_Ligla »

Честито, Фадо! Много да му се радваш, с кеф да си го ползваш - и никакви проблеми да няма! :tzvetentze:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31531
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 817 пъти
Получил благодарност: 1738 пъти

Re: ИТ

Мнение от Мария Николова »

И аз се нареждам да ти честитя! :D Отначало си мислех - мъжа един за цял живот, жигулито едно за цял живот, компа един за цял живот. Ама смених жигулито, а този комп вече ми е трети. Загонва ти пожелавам, Фадо, като изучиш новия комп и му се нарадваш, още по-джиджен да си купиш! :lol: :lol: :lol: :gush:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Fado
Кафевар/ка/
Мнения: 911
Регистриран на: Дек 8, '09, 13:00
Местоположение: София

Re: ИТ

Мнение от Fado »

paju4eto_Ligla написа:Честито, Фадо! Много да му се радваш, с кеф да си го ползваш - и никакви проблеми да няма! :tzvetentze:
:tzeluvka:
s_t_m написа:И аз се нареждам да ти честитя! :D Отначало си мислех - мъжа един за цял живот, жигулито едно за цял живот, компа един за цял живот. Ама смених жигулито, а този комп вече ми е трети. Загонва ти пожелавам, Фадо, като изучиш новия комп и му се нарадваш, още по-джиджен да си купиш! :lol: :lol: :lol: :gush:
:gush:
Аватар
Fado
Кафевар/ка/
Мнения: 911
Регистриран на: Дек 8, '09, 13:00
Местоположение: София

Re: ИТ

Мнение от Fado »

Абе, само аз ли пиша в тази тема? :hmmm: Малко ме е срам, но пак ще попитам. :oops:

Както споменах в бара, пипнала ме е нова лудост - да конвертирем DVD-та във формат, който може да се гледа на IPAD. Намерих програма и се засилих... Всичко си вървеше суперско, субтитрите излизат и всичко останало (малко бавно става, но това да е проблема). Но на едни филми, които са ми много любими, нещата се закучиха - излизат с ужасен шум. Става дума за "Трите цвята" на Кешловски - много ги обичам, но с този шум... :hmmmmmm: А не става да ги гледам без звук, защото музиката е много готина, особено на "Синьото". :sheart: Какво ли не опитах - не ще и не ще... :ufff:
Сега като се замислих, то май точен въпрос не съм формулирала, но няма да си трия мнението. :hmmmmmm:
el pistolero
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1098
Регистриран на: Ное 29, '09, 23:15
Местоположение: Бургас

Re: ИТ

Мнение от el pistolero »

A с коя програма конвертираш? Дали има нужните кодеци? Може нещо да се разминават с тези от на импортнатия файл и да не ги разчита добре и съответно при конвертирането нещо да трябва да се донастрои или добави кодек ако няма :hmmm:
Лимонът по форма е жълт.

Теорията за съответствията, оформила се още в недрата на декадентството, е в основата на цялата естетика на символизма.
Аватар
Fado
Кафевар/ка/
Мнения: 911
Регистриран на: Дек 8, '09, 13:00
Местоположение: София

Re: ИТ

Мнение от Fado »

Конвертирам ги с това - Wondershare DVD to iPad Converter. Проблемът се явява само при тези три филма, с другите всичко си е ОК. (За сега) :hmmm: Не знам що така... :ufff:
Публикувай отговор

Обратно към “Други хобита”