Хобито на всяка жена

Всичко, което ви е на душата, но не му намирате друго място.
Публикувай отговор
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Хобито на всяка жена

Мнение от calico »

laolla написа:Хобито на всяка една жена е шопинг и командване. Съдя по себе си
Лаолла, айде и за тебе това, казано от наша любима съфорумка по същия повод по който и ти пишеш
dal написа:
Мигленка , много хубава тема .

Обаче тука има някаква как да кажа , драма да речем - не че няма цинцифуции , има , има и тротоарна екзема и токчета имат
даже рокли на цветя не знам от къде дали от интернет , не съм питала
но повечето им пари и трепети са насочени другаде :D

Сега, знам че си учудена , че ако някоя кокошка завърти десет лева в джоба излишни може да не си купи лак или прашки , обаче тука е така , моментално се купуват 1 розичка в рае и дива чушка с вариегатни листа.
Тука омбрето им не е цвят на коса ами е остинките да прелеят , разбираш ли в цвят - плавно а не натрапчиво
Тука сме без нокти защото къртичим. Поради маркучите ни се напукват петичките.
Заради градините нерядко с текезесарски тен на потник.
Устойчиви на химична атака поради пръскане на градините с кво ли не , никаква чувствителност- дебелокожи !
За парфюмите какво да ти кажа , тука владеят милиони туршии и сто вида сосове и запръжки , а за сладката не говоря , а всяка молска кокошка за три часа лови любовник па тука ловят рецепта френска селска и я правят на момента. Бият козунак в пералня на центрофуга.
Влизат нормални необременени нови хора и за три месеца или шест стават същите маскари.
Почват да ходат като зомбита да крадат от градините на хората и да светят в тъмното
Въртят гозби чорби и парфюмерията я разбират като да се надупиш и да помиришеш гюл .
Плетат , шият , бродират. Въртят дизайн. Ходят по битаците като клошарки. Поне три са събирали отпадъци по контейнерите , например стар куфар дето ще се впише на новата винтидж кухня под шапрона. Фотографки са много добри.
Разменят си всичко. Направили са си табелки.Тва е щото не си помнят пинкодовете . Даже мъжете им имат инициали да не ги губят по форумните срещи. Боледуват общо и си разменят рецепти китки и всякакви идеи за да успокоят психоотклонението.
Не помага много.
И аз не съм уред, хич . Даже може да се каже , вече съм напълно хронифицирала в някои аспекти.
Разбирам че молуването е култура . Парцалената индустрия жъне по цял свят небивал успех.
Ама тука за една вероника са готови да изкормят бронтозавър.
Знаеш ли те си внесоха от китай божури и от сингапур семки и от бразилия не помня какво , довлекоха рози от канада и сащ.
За костюмче вече не съм толкоз сигурна дали ще им трепне око :D


а ти имаш предвид конкретна мода , или само така си пишеш :lol:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
Lalel4e
Баш кафе майстор
Мнения: 2518
Регистриран на: Окт 21, '17, 18:11
Местоположение: Русе/Пловдив/Костанденец/Руен/Брягово
Дал благодарност: 605 пъти
Получил благодарност: 562 пъти

Re: Хобито на всяка жена

Мнение от Lalel4e »

Изравям тази тема по повод точно горецитираното от Калико изказване, заради което се и зарових да я търся.

И не се стърпях да се изкажа: МРАЗЯ шопинг!!!
Мразя всички видове пазаруване, включително и на цветя! Гадно ми е да пазарувам - трудно избирам, а като купя нещо съжалявам що съм си дала парите без да го обмисля 100 пъти, пък като не го купя съжалявам че съм пропуснала и така при всички положения оставам с неприятно чувство за загуба - къде на пари, къде на време. :sevil:
А аз не обичам да се шляя! Обичам да творя и да виждам плод от труда си, предпочитам да копая, да плевя и да трепя мухи даже, отколкото да пазарувам, понеже след това ми остава само чувство на загуба.
Е, не че съвсем не обичам да си купувам нищо, но в следния ред - сандалите ми, например, са на износване и минавайки покрай някой магазин докато съм излязла по друга, истински важна работа, виждам нещо подходящо на витрината. Влизам, пробвам, ако става купувам, ако не - чао - загубвам 3-5 мин. и забравям.
Но ако това не сработи навреме и старите сандали се скъсат преди да купя нови, настава истинска драма - да отделя аз специално време да ходя да се шматкам като избезумяла по магазините щото ТРЯБВА да се прибера със сандали, независимо дали са ми харесали, или не чак толкова... това си е нерво-смъртоносно!

_____________________________

:ovtza:
Аватар
МГХ
Наркоман
Мнения: 10086
Регистриран на: Окт 4, '12, 23:28
Местоположение: Русе
Дал благодарност: 347 пъти
Получил благодарност: 918 пъти

Re: Хобито на всяка жена

Мнение от МГХ »

Аз пък сега попадам на тази тема, което пък ми напомня, че ако не си купя скоро нова пола, тази ще се разпадне на дъ-то ми. :hihihi:
Да знаете как мога да си поръчам без да ходя до мола, без да меря и за малко пари, че трябва да плащам едни китки, пък те парите за китки този месец направо се изпариха.
Е, тази може да издържи още малко. По-добре да ги дам за зокуми .
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8438
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 763 пъти
Получил благодарност: 565 пъти

Re: Хобито на всяка жена

Мнение от Shami »

:lol: :lol: :lol: Не си самотна,тука всички сме на тоя хал. :daaa:
Аватар
Lalel4e
Баш кафе майстор
Мнения: 2518
Регистриран на: Окт 21, '17, 18:11
Местоположение: Русе/Пловдив/Костанденец/Руен/Брягово
Дал благодарност: 605 пъти
Получил благодарност: 562 пъти

Re: Хобито на всяка жена

Мнение от Lalel4e »

МГХ написа: Юни 29, '20, 10:51 ..ако не си купя скоро нова пола, тази ще се разпадне на дъ-то ми. :hihihi:
Ти пък! Завърти я да се износи малко и от другата страна, няма да хабиш готовата пола! :lol:



_____________________________

:ovtza:
Публикувай отговор

Обратно към “Други хобита”