Геймъри!

Всичко, което ви е на душата, но не му намирате друго място.
Публикувай отговор
Аватар
nadetoabromova
Кана кафе
Мнения: 666
Регистриран на: Ное 27, '09, 05:38

Re: Геймъри!

Мнение от nadetoabromova »

:lol: :lol: :lol: и аз това правя :hihihi:
http://picasaweb.google.bg/nadetoabromova" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
paju4eto_Ligla
Баш кафе майстор
Мнения: 2168
Регистриран на: Ное 23, '09, 19:20
Местоположение: София

Re: Геймъри!

Мнение от paju4eto_Ligla »

nadetoabromova написа::lol: :lol: :lol: и аз това правя :hihihi:
Който си има нет в работата, това...
Аз лично успявам, като спя по 3-4 часа на нощ :hmmmmmm:
Аватар
tanya1602
Виенско кафе
Мнения: 311
Регистриран на: Ное 29, '09, 07:50
Местоположение: София

Re: Геймъри!

Мнение от tanya1602 »

betyvan написа::D прочетъх че Тити играе в mondozoo и взех че и аз се регистрирах :ufff: защо ли ми трябваше.Та ето я и мойта скромна зооградинка
Изображение моля заповядайте ще ми помогнете :ieeemyzh:
Аз храня охлюви. :oops:
Аватар
betyvan
Kафенце
Мнения: 33
Регистриран на: Дек 9, '09, 09:43
Местоположение: София

Re: Геймъри!

Мнение от betyvan »

Благодаря на всички които посетиха градината ми :tzeluvka: това ме доближава до подаръканеобходино е само да влезете нищо повече :dovolen:
Танче, тези охлюви ги хранех преди година и си мислех че са ме изтрили каква беше изненадата ми оказа се че акауна още си седи и започнах да ги храня наново ;) Охобохо ферм
От днес се започва зимния период когато съм по 2 дни сама, какво да правя, навън е студено в къщи няма никой( само малкия син ама той кога е тук кога го няма) в тези игри се влиза за по 1-2 часа на ден те сами се играят :dovolen: леле какво се оправдавам като малко дете :D
То не че не се вдетиняваме де :D
Изображение
Аватар
Fado
Кафевар/ка/
Мнения: 911
Регистриран на: Дек 8, '09, 13:00
Местоположение: София

Re: Геймъри!

Мнение от Fado »

zmei4o написа:аз чакам Syberia III юни месец 8-)
Изображение
Верно? Ке-е-еф! :ieeee: :ieeee: :ieeee:
Аватар
evita
Кафе машина
Мнения: 3312
Регистриран на: Ное 23, '09, 19:20

Re: Геймъри!

Мнение от evita »

sashy написа:Аз играя в зелена империя :dovolen: Много ме забавлява,чак немога да се отлепя от компютъра :dovolen:
Същата картинка съм и аз :oops: !Бера яко салати,продавам,сея,плевя,направо луднах!И за всичко е виновна Блеки,разбира се :hihihi:
Аватар
zmei4o
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1771
Регистриран на: Дек 1, '09, 14:28
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: Геймъри!

Мнение от zmei4o »

дали в таз игра, ако знаеш ASCII може да го приложиш като в miRC :mrgreen:
Изображение
ако е така и аз влизам :)
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
Milena Orchid
Кана кафе
Мнения: 646
Регистриран на: Ное 26, '09, 18:09
Местоположение: Троян
Обратна връзка:

Re: Геймъри!

Мнение от Milena Orchid »

evita написа:Същата картинка съм и аз :oops: !Бера яко салати,продавам,сея,плевя,направо луднах!И за всичко е виновна Блеки,разбира се :hihihi:
Аааа Еви, пак ли аз бре? :lol: Ти сега ще вземеш съвсем да ми сринеш авторитета ;) :hihihi:

П.П. И аз садя, че съм и едно ниво преди тебе
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11805
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 145 пъти
Получил благодарност: 185 пъти
Обратна връзка:

Re: Геймъри!

Мнение от johnstalker »

Хм. геймъри.. Къде са тези геймъри? Мога да си призная без бой, че шутърите са ми едно от хобитата :) Дето се вика играем почти полу-професионално. И прославяме с имената си България. Аз съм играл CS, ETQW, BF2, FARCRY, COD4, AA, COD5, CRYSIS. В момента играя FARCRY 2 and COD6. Излишно е да ви споменавам, че съм добър, нали? :P

Това е моят Xfire: http://www.xfire.com/profile/johnstalker/" onclick="window.open(this.href);return false; - ако има сериозни геймъри сред вас можете да ме добавите. :hmmm:
Аватар
Blue sky
Чист кофеин
Мнения: 5707
Регистриран на: Ное 23, '09, 15:35

Re: Геймъри!

Мнение от Blue sky »

Моля за малко помощ :oops: :eeeh: от няколко дни цъкам heroes 3, ами убиха ме 1 млн пъти :evil: :twisted: :oops: не мога да мина даже първия сценарий, днес аха да успея и пак не можах. Та дайде малко съвети - коя раса е най-силна, някой и друг трик. И още нещо, докато времето върви за мен и трупам войници, същото ли е и за враговете или техните армии се генерират случайно? Накрая зациклих и 5 пъти се връщах до града за нови попълнеия и забелязах че и врага отскача до своя и накрая последните герои които срещнах имаха по 200 бр от всяка единица :shock: :shock: :shock:
He who plants a garden, plants happiness
Публикувай отговор

Обратно към “Други хобита”