настолни игри

Всичко, което ви е на душата, но не му намирате друго място.
Силвия
Баш кафе майстор
Мнения: 2208
Регистриран на: Юни 4, '13, 20:27

Re: настолни игри

Мнение от Силвия »

tzarina написа:
desita-vk написа:Голам мерак имам на един "Скрабъл" , обаче и на мен ми се свидят 50лева. Иначе в къщи играем на най-обикновените, тези за които ти трябва само лист и химикал "държави и градове" и "бикове и крави"
А защо не направихте тази тема по-рано, а?
Преди 2 седмици изхвърлих 3 различни видове скрабъл на български език, както и други занимателни игри. Оригинално производство на ,,Мател,, са, защото преди да се върнем в България /вече минаха 5 години/, мъжа ми беше заместник директор в чужбина в един техен завод и си представи колко играчки и игри са в нас. Дори на първата българската серия лично аз съм участвала в окомплектоването на играта и съм наблюдавала началния процес, поради факта, че никой не разбираше български и трябваше все пак да има контрол някакъв.
И понеже нямаме момичета, а сме с две момчета - като дойде време за снахи, ще давам Барбита за зестра.
Изваждам тази тема от нафталина :lol:
Попаднах на нея миналата седмица докато провеждахме семейния турнир по Скрабъл на плажа :lol: Обаче като прочетох за изхвърлените екземляри и дъха ми спря :shock: Както и да е - това отдавна е минало... но аз винаги съм се чудила кой и по какъв начин е правил подбора на буквите. Много те моля, ако можеш, да ми разкажеш нещо повече - наистина ме интересува :nod: Благодаря ти предварително :tzvetentze:
ropsy
Kафенце
Мнения: 4
Регистриран на: Ное 18, '13, 16:00
Обратна връзка:

Re: настолни игри

Мнение от ropsy »

Някой играл ли е Cards Against Humanity - в САЩ е доста популярна, но не ми се иска да я поръчам и да се окаже тъпа. Американците какви ли не глупости харесват
Мириам
Кана кафе
Мнения: 527
Регистриран на: Окт 1, '13, 15:46

Re: настолни игри

Мнение от Мириам »

преди играхме на "Монополи",ама много сметки се водят,трябва да се концентрираш.Сега искам да си купя скрабъл-за цялото семейство
cvy
Kафенце
Мнения: 1
Регистриран на: Май 19, '15, 17:44

Re: настолни игри

Мнение от cvy »

Здравейте,
аз и мой приятел създадохме страхотна игра, която нарекохме "Зарът на съдбата" . Бих искала да я споделя с максимално много затова реших да я представя и пред вас. Играта представлява забавна надпревара с препятствия между различни персонажи. За да не ви отегчавам с излишни приказки ако имате интерес разгледайте представянето ѝ в сайта IndieGOGO " onclick="window.open(this.href);return false; ... ame#/story
или прочетете статията в Lifebites http://www.lifebites.bg/%D0%B1%D1%8A%D0" onclick="window.open(this.href);return false; ... /#comments
Много ще се радвам на вашите коментари и мнения за кампанията и самата игра, а ако ви хареса ни подкрепете в производството ѝ.
Аватар
sadeyes
Кафе с мляко
Мнения: 253
Регистриран на: Мар 17, '14, 16:17

Re: настолни игри

Мнение от sadeyes »

Защо така сте зарязали тази прекрасна тема :) Обичам да играя скрабъл, направо съм си пристрастена :)
Силвия
Баш кафе майстор
Мнения: 2208
Регистриран на: Юни 4, '13, 20:27

Re: настолни игри

Мнение от Силвия »

sadeyes написа:Защо така сте зарязали тази прекрасна тема :) Обичам да играя скрабъл, направо съм си пристрастена :)
Да направим едно виртуално турнирче ;)
Аватар
sadeyes
Кафе с мляко
Мнения: 253
Регистриран на: Мар 17, '14, 16:17

Re: настолни игри

Мнение от sadeyes »

Силвия написа:
sadeyes написа:Защо така сте зарязали тази прекрасна тема :) Обичам да играя скрабъл, направо съм си пристрастена :)
Да направим едно виртуално турнирче ;)
ю

Има ли я тази опция? :)
Силвия
Баш кафе майстор
Мнения: 2208
Регистриран на: Юни 4, '13, 20:27

Re: настолни игри

Мнение от Силвия »

sadeyes написа:
Силвия написа:
sadeyes написа:Защо така сте зарязали тази прекрасна тема :) Обичам да играя скрабъл, направо съм си пристрастена :)
Да направим едно виртуално турнирче ;)
ю

Има ли я тази опция? :)
Честно не бях търсила - сега погледнах и видях че има - за тези които могат да играят така сигурно е ок. Аз нямам никакво време да разучавам он-лайн игри, а и гледам да играя с ММ, защото предимно аз побеждавам (шегичка) :lol: :lol:
Ще пусна пилотката да разучи как се играе :lol:
Аватар
mimeta
Кана кафе
Мнения: 549
Регистриран на: Фев 22, '10, 21:11
Местоположение: Чехия
Дал благодарност: 2 пъти
Получил благодарност: 2 пъти

Re: настолни игри

Мнение от mimeta »

Уикенда бяхме с колегите на вила и празнувахме. Поводът беше повече от хубав, за последната седмица ни се родиха три бебета – моята сестра има момче, на шефа брат му има момиченце и на един от колегите се роди момче. Така че като в приказките 3 дни яли пили и се веселили по повод 3 бебета :D:D:D
Първата вечер пихме много, втората вечер беше по-кротко и играхме игри. Едната беше много интересна, на японски мотиви. А втората беше изключително лесна – подходяща за малки деца, но въпреки това забавна. Лесната ще я купя на сина ми за Коледа, много ми хареса, че е в метална кутия, така че може да я носи по разни мероприятия освен това няма ограничение колко хора я играят. Казва се Доббле (Dobble). Японската е Токаидо. Предполагам, че могат да се намерят и в България.
Изображение
Аватар
sadeyes
Кафе с мляко
Мнения: 253
Регистриран на: Мар 17, '14, 16:17

Re: настолни игри

Мнение от sadeyes »

mimeta написа:Уикенда бяхме с колегите на вила и празнувахме. Поводът беше повече от хубав, за последната седмица ни се родиха три бебета – моята сестра има момче, на шефа брат му има момиченце и на един от колегите се роди момче. Така че като в приказките 3 дни яли пили и се веселили по повод 3 бебета :D:D:D
Първата вечер пихме много, втората вечер беше по-кротко и играхме игри. Едната беше много интересна, на японски мотиви. А втората беше изключително лесна – подходяща за малки деца, но въпреки това забавна. Лесната ще я купя на сина ми за Коледа, много ми хареса, че е в метална кутия, така че може да я носи по разни мероприятия освен това няма ограничение колко хора я играят. Казва се Доббле (Dobble). Японската е Токаидо. Предполагам, че могат да се намерят и в България.
Интересно, ще я потърся да видя за какво става дума :)
Публикувай отговор

Обратно към “Други хобита”